سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » فحاشی یک فرمانده بسیج به موسوی و کروبی...

فحاشی یک فرمانده بسیج به موسوی و کروبی

چکیده :محمدرضا نقدی، فرمانده بسیج مستضعفین، در اظهاراتی بی‌ادبانه، رهبران جنبش سبز را «فاسق، مفسد فی‌الارض، نوکر، جیره‌خوار و مزدور» خواند و گفت که باید با «صدای بلند محاکمه سریع آنان را خواستار...


محمدرضا نقدی، فرمانده بسیج مستضعفین، در اظهاراتی بی‌ادبانه، رهبران جنبش سبز را «فاسق، مفسد فی‌الارض، نوکر، جیره‌خوار و مزدور» خواند.

به گزارش دیگربان به نقل از خبرگزاری فارس، آقای نقدی امروز – سه‌شنبه ۱۷ اسفند – محاکمه میرحسین موسوی و مهدی کروبی را «حق ملت» دانست و گفت که باید با «صدای بلند محاکمه سریع آنان را خواستار شد.»

موضع‌گیری محمدرضا نقدی که پر از فحاشی است، صریح ترین بیان از منویات درونی اقتدارگرایان است که در بیست ماه گذشته کم سابقه بوده است.

با اینکه میرحسین موسوی، مهدی کروبی و همسرانشان هفته‌هاست در بازداشت خانگی به‌سر می‌برند، حملات مقام‌های اطلاعاتی، امنیتی، نظامی و دیگر سران جناح اقتدارگرا علیه آنها همچنان ادامه دارد.

پایداری رهبران جنبش سبز در تلاش برای بازپس‌گیری آرای به سرقت رفته مردم، با خشم و عصبانیت اقتدارگرایان و حامیان دولت مواجه شده است و ظاهرا سرکوب‌های خشونت‌آمیز ماه‌های گذشته نیز از عصبانیت مقام‌های نظامی و امنیتی از ایستادگی موسوی و کروبی در دفاع از حقوق مردم نکاسته است.

مقام‌های نظامی و امنیتی وابسته به دولت که پیش‌تر بارها ادعا کرده بودند جنبش سبز «مرده» است، اکنون خشم خود از ادامه اعتراض‌های مردمی را به صورت فحاشی به مخالفان نشان می‌دهند.


64 پاسخ به “فحاشی یک فرمانده بسیج به موسوی و کروبی”

 1. ناشناس گفت:

  سردار اندکی صریحتر صحبت میکردی و ادامه می دادی “حق ملت….” تا بفهمیم شما از طرف ملت ایران صحبت میکنی یا از طرف ملت خودت “عراق” یا شاید هم ملتهای دیگر مثل همانهایی که به شما دستگاههای اسراق سمع را ارزانی داشتند و واقعا شما زنده بودن خود را مدیون اجنبیها هستید

 2. سبز آزاد گفت:

  سلام
  به قول سلمان پارسی
  کافر همه را به کیش خود پندارد
  روزگار این متحجران به پايان رسيده
  به امید ایرانی آزاد و آباد
  در پناه خدا

 3. ناشناس گفت:

  شما همتون توهم دارید. وفتی موسوی می گه 11 میلیون رای تقلب شده از شما دیگه بیش از این انتظاری نیست

 4. سبزپوش گفت:

  يا حسين سيد ما مير حسين
  اول جا داره تشكر كنم از همه حق طلبان و آزاد انديشان و اسيران راه حق.
  دوم يه تشكر ويژه از يك پدر 60-70 ساله با شهامت كه 17 اسفند در محدوده خيابان فاطمي بعد از فحاشي و زدوخورد مردم به دست چندتا اجير شده بي دين و ايمون، سرشو با دست نشون مي داد و با فرياد به يكي از اين كور دلان گفت اگر مي خواي بكشي منو بكش كاري به اين جوونا نداشته. و سه بار هم تكرار كرد بزن بزن بزن تو سرم.واقعا همه مبهوت مانده بودند و به خدا قسم مردم بعد از ديدن اين صحنه براي چند لحظه با وجود يورش قوم قاتلين هيچ كس پا به فرار نذاشت. خدا نگهدارش باشد.
  سوم اينكه سيد مير حسين عزيز و شيخ مهدي غيور يادتان نرود شما با رشادت ها و فداكاريهايتان سربازان خفته در خواب ترس و توهم را بيدار كرديد. حالا بشينيد و نظاره گر باشيد كه چه طوفان سهمگيني عليه ظلم به پا كرديد.

 5. علی از کرمانشاه گفت:

  فرمانده بسیجی که این طوری توهین می کنه وای به حال اون بسیجی که زیر دستشه

 6. ناشناس گفت:

  این بابا منافعش شدید به خطر افتاده و ترس اون داره که نکنه قدرت از دستش درآد.

 7. آزاد گفت:

  سلام
  جنبش را با دستانمان به خاک نسپاریم . هفته ای یک مرتبه یعنی مرگ تدریجی جنبش. اعتماد کردن به دو مشاور آقایان موسوی و کروبی متواند برای جنبشمان خطرناک باشد چشمانمان را بیشتر باز کنیم.هیچ جای دنیا هفته ای یک روز نتیجه نمیدهد.
  رهرو ان نیست که گه تند و گهی خسته رود رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود

 8. سبزینه گفت:

  اگه این بزرگواران (موسوی قهرمان و کروبی شجاع) عامل بیگانه اند . پس شورای نگهبان و وزرات چرا صلاحیت ایشان را برای ریاست جمهوری تایید کردند . اگه آن موقع آقایان نمی دونستند پس چرا اینهمه پول هزینه می کنند در حالیکه از انجام وظیفه عاجزند و اگه هم میدونستند که عامل بیگانه اند و آنزمان کاری نکردند بایستی به جرم خیانت پاسخگوی مردم و خدا باشند.
  موسوی قهرمانه ، ابوذر زمانه

 9. مهدی حقگو گفت:

  چه کسی خائن است کسی که 8 سال نخست وزیر دفاع بر علیه عراقی ها بود یا کسی که امثال این مزدوران عراقی را بر جان و مال ما ایراتی ها حاکم کرد. درود بر میر حسین و یاران با وفایش

 10. جعفر-ص گفت:

  در تنگنای حیرتم از نخوت رقیب
  یا رب مباد آنکه گدا معتبر شود
  کسی در وعده خداوند یکتا شک ندارد
  انشاالله دیکتاتور و دیکتاتوری رفتنیست با ایستادن مردم در برابر ظلم

 11. علی گفت:

  دم سردار نقدی گرم.

 12. مسعود گفت:

  اگر نقدی ایرانی بود من ناراحت نمیشدم ولی از اونجایی که محمدرضا نقدی ( ثمانی) زاده نجف است و عراقی الاصل برای من ناراحت کننده است که یک خارجی که تابعیت ایران را حتی بعد از انقلاب (سال58) اخذ کرده بخواهد چنین گستاخانه حرف بزند.
  هر کسی اجازه دارد در مورد سیاست ایران و جنبش حرف نقادی کند به جز اجنبی هایی مثل نقدی( ثمانی ).

 13. ناشناس گفت:

  ادبیات هرکس بسته به تربیت خانوادگی و فرهنگ اوست.

 14. یه خس سبز گفت:

  همینها رو رهبری خطاب می کنه که انسانهای مومن و با اخلاص و …. هستند….
  عجب بصیرتی!!!!!