سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تصحیح خبر/ میرحسین موسوی و زهرا رهنورد در بازداشت خانگی هستند...

تصحیح خبر/ میرحسین موسوی و زهرا رهنورد در بازداشت خانگی هستند

چکیده :لازم به ذکر است وضعیت نگهداری ایشان در منزل، با توجه به قطع کامل ارتباطات با دنیای خارج و سلب اختیار تردد از ایشان، چیزی فراتر از حصر به معنای ممنوعیت تردد و خروج از منزل است و در واقع نوعی بازداشت خانگی است که تاکنون هیچ مرجع قانونی حاضر به موضع گیری و پذیرش مسئولیت رسمی این عمل غیر اخلاقی و غیر حقوقی نشده است. کلمه در صورت هر گونه اطلاع از وضعیت آقایان موسوی و کروبی مخاطبان را در جریان قرار خواهد داد. ...


پس از سه هفته ابهام و تناقض در گفتار مسوولین  عالیرتبه و  نپذیرفتن مسوولیت قطع ارتباط موسوی و کروبی توسط  متصدیان امور، تحقیق و بررسی کلمه مشخص کرد آقای موسوی و خانم رهنورد در بازداشت خانگی به سر می برند.

به اطلاع مخاطبان محترم می رساند، در روزهای گذشته با توجه به  انکار و ابهام  مسوولین در اطلاع رسانی، با پیگیری زیاد،  خبری به کلمه مبنی بر انتقال موسوی و رهنورد به  پادگان حشمتیه  رسیدکه بر  مبنای آن و نیز به دلیل برخی اخبار نگران کننده دیگر اقدام به اطلاع رسانی صورت گرفت. بدیهی است تناقض گویی، پرده پوشی و ابهام در گفتار مسوولان در مورد وضعیت این عزیزان نیز به اخبار نگران کننده دامن می زد، وضعیتی  ابهام الودی که هم اکنون نیز از سوی مسوولان ادامه دارد. عدم شفافیت و صداقت مسوولان در این زمینه  و عدم اطلاع رسانی  امکان دریافت خبر دقیق و  قطعی را تا کنون با مشکلات جدی مواجه کرده است.

اما با  ادامه تحقیقات کلمه در روزهای اخیر  مشخص شد خانم رهنورد و آقای موسوی  تا لحظه تنظیم خبر در بازداشت خانگی  به سر می برند که  بدینوسیله خبر انتقال و از منزل به  بازداشتگاه تصحیح و از  مخاطبان محترم عذر خواهی می شود.

لازم به ذکر است  وضعیت نگهداری ایشان در منزل، با توجه به قطع کامل ارتباطات با دنیای خارج و سلب اختیار تردد از ایشان، چیزی فراتر از حصر به معنای ممنوعیت  تردد و خروج از منزل است  و در واقع نوعی بازداشت خانگی است که تاکنون هیچ مرجع قانونی حاضر به موضع گیری و پذیرش مسئولیت رسمی این عمل غیر اخلاقی و غیر حقوقی نشده است. کلمه در صورت  هر گونه اطلاع از وضعیت آقایان موسوی و کروبی مخاطبان  را در جریان قرار خواهد داد.


186 پاسخ به “تصحیح خبر/ میرحسین موسوی و زهرا رهنورد در بازداشت خانگی هستند”

 1. ناشناس گفت:

  چرا عذر خواهی؟ آنها چه در زندان باشند و چه در خانه بازهم اسیر عوامل حکومتند. تازه از آقای کروبی هنوز خبری نیست. در ضمن به نظر من اینها ، آقای موسوی و همسرشون رو به خانه برگردوندند تا چهارشنبه سوری تموم بشه بعد دوباره با خیال راحت کارشونو بکنند. در ضمن از سایت محترم کلمه هم گله بسیار دارم چون که الان 10 روزه که هر چی کامنت میزارم حذف میشه. لا اقل این یکی رو حذف نکنین.

 2. مهدي گفت:

  در هر صورت زياد فرقي نميكنه كه توي زندان باشن يا توي خانه در حصر باشن ولي كلا همه چيز يكجورايي مشكوكه معلوم نيست پشت پرده چه خبره؟ بهر حال اگه خداي نكرده بلايي سر اين عزيزان بياد مسئوليتش با حكومت و اصلاح طلبان حكومتي است چون به نظرم اين اصلاح طلبان حكومتي نقش سرعت گير و ترمز رو براي جنبش دارن

 3. ناشناس گفت:

  از ترسشون اونها رو برگردوندند

 4. سبزک گفت:

  من حس میکنم این دو بزرگوار رو دوباره به خونشون برگردوندن وگرنه این همه مدت چرا خبری ازشون نبود
  به هر حال براشون ارزوی سلامتی میکنم و به خا میسپارمشون
  به امید ازادیشون !

 5. سبزک گفت:

  منم موافقم با نظر شما
  توی خونشون بیشتر در خطر میتونن باشن

 6. ناشناس گفت:

  کاملا موافقم

 7. محموتی گفت:

  “بدینوسیله خبر انتقال و از منزل به بازداشتگاه تصحیح و از مخاطبان محترم عذر خواهی می شود”
  کلمه عزیز چرا عذرخواهی؟ عذرخواهی برای خبرگذاری است که امکانات و خبرنگار دارد و در دریافت و انتقال خبر دچار اشتباه می شود نه شما که اصولاً امکان خبرگیری متعارف را ندارید. از کجا معلوم که از ترس جنبش سبز ایشان و بانو را از حشمتیه به منزل منتقل نکرده باشند.

 8. ناشناس گفت:

  خدارو شكر….اللهم فك كل اسير

 9. ناشناس گفت:

  زنداني ، زنداني ست چه در زندان چه در خانه و چه در شهر و چه در يك كشور!!!!

 10. سوسن گفت:

  شاید هم نتیجه واکنش های مردم است و آنان را به خانه بازگردانده اند . در هرصورت آرزوی سلامتشان را داریم و همجنان به رای مان به آقای موسوی پایبندیم .
  بانوی سبز اندیشه هایم خانه و کاشانه ات همیشه از خزان دور باد . خانه ای در بن بست اختر طلایه دار بهار یست برای ایران .

  سبزهای توانا از شیخ شجاعمان و همسربزرگوار ایشان هم غافل نشویم و علی پسر کوچک خانواده ایشان را دریابیم

 11. حسین سادات گفت:

  متاسفانه در زمان فتنه حق را از باطل نمی شود تشخیص داد،با فتنه اموی حکومت غاصب فعلی که معترضان ومیانه رو ها را نیز به بند می کشد،آدمیزاد نمی داند که کدامین اخبار را باور کند.
  از سایت کلمه خواهش میکنم که به ما سربازان جنبش سبز بگوید،با وجود خاموش بودن چراغ های منزل مهندس موسوی ومنع رفت وآمد واینکه وزارت اطلاعات حتی برای جلب رضایت مردم حاضر به مصاحبه ای سوری با مهندس نشد،ما چگونه باور کنیم که آنها در بازداشت خانگی هستند؟
  پاینده باشند سران جنبش سبز ایران،مهندس موسوی،حجت الاسلام کروبی ودکتر رهنورد

  کلمه لطفا تحقیقات خود را بیان کند که حدااقل از چه سنخی بوده است؟اخبار شاهدان عینی؟اخبار محرمانه از سران نظام یا…؟
  والسلام علی من الاتبع الهدی
  حسین سادات

 12. فروغ گفت:

  از امپراتوري دروغ هيچ خبري جز دروغ بيرون نمياد. من باورم نميشه. مگر اينكه عزيزان ما بيان و خودشون تعريف كنن كجا بودن و باهاشون چه رفتاري شده.

 13. آرش کمانگیر گفت:

  دوستان عزیز در سایت کلمه خواهش میکنم در پخش خبرها دقت کنید. اصلاح خبر یعنی آتو دادن دست رسانه های حکومت علیه جنبش سبز. ممنونم.

 14. گيتاريست سبز گفت:

  زنده باد آزادگي

 15. نادر آزاد گفت:

  آقا و خانم کروبی چی اونها کجا هستند؟ حالا منتقل شدن خانه یعنی اینکه میشود رفت عید دیدنی به خانه آنها؟ خرید عید بهر حال ادامه دارد تا آنها آزاد باشند تا تمام زندانیان سیاسی آزاد باشند تا قانون اساسی باز نویسی شود تا استقلال و آزادی و جمهوری بر قرار باشد تا قاتلین و مجرمین و … فاسد و دست بخون آغاشته محاکمه شود. بله تا روز آزادی خرید عید ادامه دارد.

 16. ناشناس گفت:

  دعای خیر امت همراهشان

 17. ژاله گفت:

  بابا چقدر شما ساده هستید آنها را از خانه هایشان دور کردن و حالا کلی دستگاه استراق سمع و شاید دوربین های مخفی کارگذاشته اند

 18. انوشه گفت:

  یعنی اقای کروبی هم در خانه است؟؟؟؟درود بر میر حسین……………………………..

 19. ناشناس گفت:

  پس چرا چراغاشون خاموشه؟
  من که باورم نمیشه تو خونه ی خودشون باشن. منبع خبرتون؟

 20. رای سبز گفت:

  هر کجا هستم باشم . آسمان مال من است .

 21. یار میرحسین گفت:

  هر جا که باشند در پناه خدا باشند. دعای خیر ما بدرقه راهشان .

 22. آذربایجان با موسوی و کروبی گفت:

  ممنون از خبر
  برد با اکثریت است
  همه باهمیم
  ترک و کرد و لر و فارس و بلوچ و گیلک و …
  هیچ کس نمی تونه تفرقه بندازه
  چون خودمون به این نتیجه رسیدیم که تنها کسی که از تفرقه ما سود می بره دیکتاتوره
  مرگ بر دیکتاتور

 23. مير حسيني گفت:

  خدايا شكرت

 24. ناشناس گفت:

  بازم خیلی بهتره

  لبیک یا حسین

 25. ناشناس گفت:

  چه قدر ساده اید دوستان! البته سادگی بهتر از راه راه بودن هست. خب معلومه که خبر راست بوده اونا رو بردن حشمتیه فکر کردن خبری نمی شه هفته پیش ملت شلوغ کردن اونا فوری گفتن خونشون هستن ولی برشون نگردوندن تا ببینن چی می شه ! اعتراض ها این هفته ادامه پیدا کرد هم داخلی هم خارجی اونا مجبور شدن برشون گردونن خونشون ! یا تظاهر به برگردوندن بکنن !! خب معلومه که به کلمه هم می گن به خاطر حفظ سلامتی اونا یه همچی چیزی بنویس و کلمه هم مجبوره چون 4 تا گروگان داره! خدایا شکرت که دشمنان ما را از ابلهان انتخاب کردی! اگه نه ما این قدر ها هم باهوش نیستیم!

 26. ناشناس گفت:

  درود بر میر حسین با غیرت

 27. ناشناس گفت:

  التتت الهّم فك اسير

 28. ناشناس گفت:

  من نگران شکنجه روحی و جسمی ایشان هستم برای اعترافات کذائی !!

 29. سبز سبز سبز گفت:

  راهنما وجود داره عزیزم آیت الله العظمی سید علی محمد دستغیب شیرازی که نقشه ی همشون رو به آب داده

 30. ناشناس گفت:

  تووووووووجه شایدیک معامله بوده ،برکناری هاشمی وبرگشت آنها.

 31. آرتمیس گفت:

  همتون ساره لوح و زود باورید …………………………………
  تا حالا خبر نداشتید/ف حالا یک رفعه از عالم غیب خبر رسید که اونخا در خانه هستند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  خوش به حالتون ای ملت خواب الوده که باور کردید……
  مطمئن باشید اینها رو هم تهدید کردند که مجبور شدند دروغ به مردم بگند و واقعا متاسفم که خودتان را فروختید به این دولت و خبر درست را به دروغ تصحیح کردید…………………………

 32. ناشناس گفت:

  موافقم

 33. ناشناس گفت:

  مردم لیبی ازچهل ودوسال پیش درگیرآدمربایی یک دیکتاتور مزدودودیوانه شده اند واونوقت ملت ایران تازه درگیرشده اند.یاحسین یامهدی، میرحسین شیخ مهدی.

 34. ناشناس گفت:

  بیاییدبرای پیروزی میرحسین در مقاومت برعلیه اعتراف گیری باندفاسدمتحجر،به درگاه خدای بزرگ دعاببریم. این روزهابرای تاریخ وملت ایران میتواندخیلی حساس باشد.لعنت وننگ دائمی باکسانی همراه خواهد بودکه مظلوم رامیشناسندودر عین استطاعت، یارییش نمیکنند.یاحسین یامهدی ، میرحسین و شیخ مهدی.

 35. davood730000@yahoo.com گفت:

  این خبر بیشتر نگرانم کرد نکنه تحت فشار این خبرو نوشتین؟چه نشانه ای هست که در منزلند که فرزندانش بی خبرند؟

 36. حامد گفت:

  خدا رو صد هزار مرتبه شکر