سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » عبدالله مومني نه ماه از ملاقات حضوری با همسر و فرزندانش محروم است...

عبدالله مومني نه ماه از ملاقات حضوری با همسر و فرزندانش محروم است

چکیده :وقتی به دادستانی و یا هرجای دیگری برای پیگیری می رویم به جز سرباز جلوی در شخص دیگری را نمی بینیم یعنی به ما اجازه دیدن و حرف زدن داده نمی شود، فقط می توانیم درخواست های خود را به صورت کتبی بنویسیم و تحویل سرباز دهیم که حالا نمي دانيم خوانده مي شود و یا نه. ؟من در آخرین نامه ام از دادستانی پرسیدم که علت ندادن ملاقات حضوری به من و بچه هایم پس از نه ماه چیست که جوابم را نداده...


عبدالله مومنی، زندانی سياسي و سخنگوی سازمان ادوار تحکیم وحدت نه ماه از ملافات حضوری با فرزندانش محروم بوده است چرا كه دادستان تهران اجازه ملاقات حضوري با فرزندان و همسر اين فعال سياسي را صادر نمي كند، اين در حالي است كه طبق آيين نامه سازمان زندانها هر زنداني يك بار در ماه مي تواند با خانواده اش به صورت حضوري ديدار كند .

به گزارش كلمه، فرزندان و همسر عبدالله نه ماه است که از دیدن وی به صورت حضوری محروم شده اند و تنها هفته اي يك بار مي توانند به ملاقات كابيني با او بروند، كه فرزندان عبدالله هم به خاطر رفتن به مدرسه نمي توانند هر هفته به زندان اوين بروند . زندانيان بند 350 از هر گونه تماس تلفني هم محرومند .

همسر عبدالله مومني با اينكه بارها براي ملاقات حضوري با همسرش در خواست نوشته اما هر بار درخواست وی رد شده است .

او مي گويد :« وقتی به دادستانی و یا هرجای دیگری برای پیگیری می رویم به جز سرباز جلوی در شخص دیگری را نمی بینیم یعنی به ما اجازه دیدن و حرف زدن داده نمی شود، فقط می توانیم درخواست های خود را به صورت کتبی بنویسیم و تحویل سرباز دهیم که حالا نمي دانيم خوانده مي شود و یا نه. ؟من در آخرین نامه ام از دادستانی پرسیدم که علت ندادن ملاقات حضوری به من و بچه هایم پس از نه ماه چیست که جوابم را نداده اند.»

همچنين با وجود اينكه عبدالله مومني به بيماري پوستي در زندان مبتلاشده است و بارها درخواست مرخصي درماني داده اما باز هم مسوولان با اين درخواست مخالفت مي كنند .

عبدالله مومنی شب ۳۰ خرداد ۱۳۸۸ پس از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری ایران در ساختمان ستاد شهروند آزاد در میدان ونک تهران که ریاست ستاد شهروند آزاد (حامیان کروبی) را بر عهده داشت بازداشت شد.او و سازمان ادوار تحکیم در این انتخابات از حامیان کاندیداتوری مهدی کروبی بودند. او چندین ماه پس از دوران بازجویی خود نامه های افشاگرانه ای خطاب به رهبر جمهوری اسلامی ایران درباره شکنجه شدن های خود توسط بازجویانش نوشت . نامه هايي كه تاكنون هيچ پاسخي به آنها داده نشده و آن طور كه همسر مومني مي گويد به جاي رسيدگي به آنها تنها باعث محدوديتهاي بيشتر براي او و فرزندانش در ديدار با همسرش شده است

عبدالله مومني به همراه جمعي 150 نفره از زندانيان سياسي حوادث پس از انتخابات اكنون در بند 350 زندان اوين نگهداري مي شود .


2 پاسخ به “عبدالله مومني نه ماه از ملاقات حضوری با همسر و فرزندانش محروم است”

 1. خس و خاشاك گفت:

  هوالعليم
  درود بر شرف و غيرت مومني,تاج
  زاده و…. خانواده محترم مومني
  با سربلندي و افتخار به داشتن اين
  بزركواران بر خود بباليد و بدانيد
  بسيار كمند امثال عزيزان شما.
  “والله مع الصابرين”
  زمستان ميكذره و روسياهيش
  براي زغال ميمونه.ايكاش امثال
  “م.ا” و”م.ع” اندكي استقامت
  مومني را داشتند.من بعنوان ايراني
  مسلمان انقلابي بخود مينازم كه
  شيراني دربند جون مومني,تاج زاده
  صفاىي فراهاني,آرام نزاد,نوريزاد
  كرمي و….هموطن من هستند.
  خدا عاقبت همه ما را ختم بخير
  فرمايد.وباز سباس هم او را كه
  ما را از ظالمين قرار نداد.
  اللهم عجل لوليك الفرج

 2. حسین گفت:

  زندانی ها رو آزاد کنید خدا جواب ظلم را در همین دنیا میده بترسید از خشم خدا و آه مظلوم