سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تجمع مردم در میدان فردوسی، تقاطع بهبودی و تقاطع نواب...

تجمع مردم در میدان فردوسی، تقاطع بهبودی و تقاطع نواب

چکیده :تجمع اعتراضی مردم تهران به نقاط مختلف شهر تهران از جمله میدان فردوسی و خیابان های نواب و بهبودی گسترده شده است. در میدان فردوسی حضور مردم در این میدان پرشمار است و در خیابان های نواب و بهبودی در تقاطع خیابان آزادی تهران نیز مردم در با سکوت تجمع کرده...


تجمع مردم تهران در اعتراض به زندانی شدن رهبران جنبش سبز، میرحسین موسوی و مهدی کروبی و همسرانشان زهرا رهنورد و فاطمه کروبی، به نقاط مختلف شهر تهران از جمله میدان فردوسی و خیابان های نواب و بهبودی گسترده شده است.

گزارش یکی از خبرنگاران کلمه از میدان فردوسی حاکی از آن است که حضور مردم در این میدان پرشمار است و هر لجظه نیز بر شمار مردم در این میدان افزوده می شود.

گزارش خبرنگار دیگر کلمه از خیابان های نواب و بهبودی در تقاطع خیابان آزادی تهران نیز حاکی است مردم در این خیابان ها با سکوت تجمع کرده اند و کمتر شعار می دهند.

منابع خبری همچنین گفته‌اند که در خیابان جمالزاده تا میدان انقلاب جمعیت مردم زیاد است و به صورت پراکنده علیه وضعیت موجود شعار می‌دهند. نیروهای بسیجی نیز در منطقه چهار راه ولیعصر تا میدان ولیعصر به شکل بی رحمانه ای با مردم و تجمع کنندگان برخورد می کنند.


3 پاسخ به “تجمع مردم در میدان فردوسی، تقاطع بهبودی و تقاطع نواب”

 1. ناشناس گفت:

  خدایا میر عزی ما را باعزت و ابرو ازتو میخوایم

 2. ناشناس گفت:

  همه با هم تا صبح پیروزی انشاا…

 3. ناشناس گفت:

  ای خدددددددددددددددددددددددددددددددددااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا کروبی و میر حسین عزیزمان را به ما بررررررررررررررررگگگگگگگگگگگگگگررررررررررردددددددددددااااااااااااااااااااااانننننننننننننننننن!