سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » میرحسین و کروبی بازداشت و به زندان حشمتیه منتقل شده‌اند...

میرحسین و کروبی بازداشت و به زندان حشمتیه منتقل شده‌اند

چکیده :طبق آخرین اطلاعات رسیده از منابع موثق به کلمه، میرحسین موسوی و مهدی کروبی، به همراه همسران خود، زهرا رهنورد و فاطمه کروبی، دستگیر شده و به زندان حشمتیه تهران منتقل شده‌اند...


میرحسین موسوی و مهدی کروبی، به همراه همسران خود زهرا رهنورد و فاطمه کروبی، دستگیر شده و به زندان حشمتیه تهران منتقل شده‌اند.

طبق آخرین اطلاعات رسیده از منابع موثق به کلمه، بازداشت و انتقال آنها به زندان قطعی است اما زمان دقیق انتقال آنها همچنان مبهم است.

پیش از این و در دو هفته گذشته، مقامات کشور در مورد محدودیتها و نحوه‌ی حصر همراهان جنبش سبز سکوت اختیار کرده بودند. این مساله به مبهم شدن فضا و گمانه‌زنی‌ها دامن زده بود. دختران میرحسین نیز بارها با مراجعه به کوچه اختر، با پاسخ‌های مبهم و متناقض روبه‌رو شده بودند، و امکان هیچ‌گونه تماسی نیز برای ارتباط با پدر و مادرشان فراهم نشده بود. همچنین چراغ‌های خانه نیز در این چند روز خاموش بوده است. به نظر می رسد عدم اجازه تماس با  خانواده‌ی موسوی و کروبی برای مطلع نشدن آنها از مکان موسوی و کروبی بوده است. این  بی‌خبری و نیز مسئولیت‌ناپذیری مقامات در پاسخگویی، به برخی اخبار در روزهای گذشته دامن زده بود.

از سوی دیگر، سحام نیوز سایت نزدیک به مهدی کروبی نیز اظهارات یکی از همسایگان مهدی کروبی را نقل کرده بود که می‌گفت: نیمه شب پنج شنبه شاهد حضور هشت ماشین ون نیروهای امنیتی در مقابل ساختمان و ورودی پارکینگ منزل آقای کروبی بوده و پس از دقایقی همگی به همراه یک ماشین که از داخل پارکینگ درآمده محل را ترک کرده‌اند.

در این حال امروز و پس از اظهارات متناقض و مبهم دادستان کل کشور در مورد حصر و اعمال محدودیت بر آقایان موسوی و کروبی و همسرانشان، آنچه مشخص شده، این است است که: نخست‌وزیر هشت سال دفاع مقدس و رییس دو دوره مجلس شورای اسلامی به همراه همسرانشان و به دستور مقامات عالی کشور بازداشت و به زندان حشمتیه تهران منتقل شده اند.


709 پاسخ به “میرحسین و کروبی بازداشت و به زندان حشمتیه منتقل شده‌اند”

 1. sabz گفت:

  kash gheshre bi tafavot be ma mipeivastan,

 2. ناشناس گفت:

  موسوی و کروبی بهانه هستن.این ملت یه دردی تو دل دارن که سالهاست میخوان فریاد بزنن.کمر ملت خمیده زیر بار مشکلات

 3. محسن گفت:

  بابا حرف بسه عمل كنين

 4. ميكروب گفت:

  درود بر موسوي و كروبي و رهنورد و فاطمه كروبي
  خانواده حق .ما با شما هستيم تا اخرين نفس

 5. حسن عابد گفت:

  سلام مطمئن باشید اگر خبرتون درست باشه سجده شکر به جا میارم
  امید محاکمه

 6. آزادی خواه گفت:

  با حصر آیت الله منتظری دیدند که چقدر به ضررشان شدو محبو بیت فقیه همیشه عالی قدراز قبل بیشترو بیشتر شد
  وچقدرازمردم خفته ونا آگاه را بیدار کرد ،حال حصر یا زندان میر حسین عزیز واقای کروبی هم همین جور

  است .به امید آرزوی آزادی این دو رهبر آزادی خواه وطرفدار حق وحقیقت

 7. ایرانی گفت:

  ظلم در کلفتی پاره می شه اما اه مظلوم کم میشه ولی هیچ وقت خاموش نمیشه

 8. ناشناس گفت:

  خودتونو مسخره كردين با موسوي خائن

 9. ناشناس گفت:

  آقــــــــــــــــــــــــــا ! زندان حشمتيه سه ساله جمع شده ! چي مي گين شما ! الان كلن در تهران چيزي نه به اين اسم داريم ، نه مكان قبلي ديگه زندانه ! دقيقن چي ميگين شما ؟ وسط اتوبان صياد شيرازي زندونيشون كردن ؟! آخه از كجا آوردين اين خبر رو ؟