سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » بیانیه شماره ۴ شورای هماهنگی راه سبز امید؛ فراخوان راهپیمایی...
» یا حسین میرحسین، یا مهدی شیخ مهدی

بیانیه شماره ۴ شورای هماهنگی راه سبز امید؛ فراخوان راهپیمایی

چکیده :شورای هماهنگی راه سبز امید با انتشار بیانیه ای و در پاسخ به فراخوان جوانان، تشکل های سیاسی واجتماعی از مردم دعوت کرد تا در روز 10 اسفند که همزمان با شب تولد میر حسین موسوی است، در اعتراض به حصر و زندان خانگی غیر قانونی همراهان مردم ایران، از میدان امام حسین تا میدان آزادی در تهران و در تمام میادین اصلی در شهرستانها فریاد" یا حسین میرحسین"،" یا مهدی، شیخ مهدی" را طنین انداز...


شورای هماهنگی راه سبز امید با انتشار بیانیه ای و در پاسخ به فراخوان جوانان، تشکل های سیاسی واجتماعی از مردم دعوت کرد تا در روز 10 اسفند که  همزمان با  شب تولد میر حسین موسوی است، در اعتراض به حصر و زندان خانگی غیر قانونی همراهان مردم ایران، از میدان امام حسین تا میدان آزادی در تهران و در تمام میادین اصلی در شهرستانها فریاد” یا حسین میرحسین”،” یا مهدی، شیخ مهدی” را طنین انداز کنند.

متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در پی هشدار شبکه های اجتماعی، تشکلهای سیاسی جنبش سبز و بویژه جوانان پرشور اصلاح طلب به اقتدار گرایان حاکم بر کشور برای رفع حصر غیرقانونی رهبران جنبش سبز آقایان موسوی و کروبی و همسرانشان ، شورای هماهنگی راه سبز امید در همراهی با این خواست مشروع و قانونی همگان را دعوت می نماید که دراعتراض به ادامه حصر و زندان خانگی رهبران جنبش روز سه شنبه ۱۰  اسفند، که مصادف با شب تولد میر بزرگوار جنبش است، از ساعت ۵ بعداز ظهر دست به تجمع و راهپیمایی از میدان امام حسین بسوی میدان آزادی با شعارهای «یا حسین ، میرحسین» و « یا مهدی ، شیخ مهدی» زنند و بدین وسیله صدای خود را برای آزادی رهبران سبزمان به گوش حاکمیت برسانند. در شهرستانها تظاهرات در میادین و خیابانهای اصلی برگزار خواهد شد.

در صورتی که صدای اعتراض ما شنیده نشود و حصر و زندان خانگی غیرقانونی رهبران ادامه یابد, علاوه بر راه کارهای مناسب دیگر که شورا در اطلاعیه های بعدی خود پیشنهاد خواهد کرد, از هم اکنون همراهان سبز ر ا دعوت به تجمعات اعتراضی غیر متمرکز در سراسر کشور در روز ۲۴ اسفند می کنیم و در همه این ایام از باورمندان به جنبش سبز خواهانیم که به آگاهی بخشی هرچه بیشتر در درون جامعه پرداخته و با صبر و استقامت و در صفوف هماهنگ در مقابل سختی ها و ناملایمانی که از سوی اصحاب قدرت و کودتا برای تداوم وضعیت نامطلوب کنونی وتحمیل استبداد اعمال می شود راه عبور بسوی آینده و فردای بهتر را برای همه ایرانیان باز نمایند و مطمئن باشند که سنت الهی و تقدیر تاریخ بر پیروزی حق طلبان و عدالت خواهان قرار دارد.

شورای هماهنگی راه سبز امید

۸۹/۱۲/۵


512 پاسخ به “بیانیه شماره ۴ شورای هماهنگی راه سبز امید؛ فراخوان راهپیمایی”

 1. امیر گفت:

  دوستان عزیز ندای الله اکبر در پشت بامها و حضور گسترده در خیابانها برای آزادی میر حسین و شیخ کروبی از زندان حشمتیه تا آزادی کامل این دو عزیز یادتون نره در ضمن دوستان سعی کنند تا حد امکان فردا 10 اسفند بصورت یکپارچه در کنار هم جمع شوند

 2. ایرانی آزاده گفت:

  الان بار سوم که دارم این کامنت رو میذارم.
  هر هیولایی یک جا ضعف داره ضعف این هیولا هم صدا و سیماست. چرا درک نمی کنید؟!!؟!

 3. ناشناس گفت:

  عزیزان خواهش میکنم این دو عزیز و یاری کنید وعده ما فردا 5 بعدظهر
  تا جان داریم مِِِِِِِِِگوییم یا حسین میرحسین

 4. Mehdi Rezaei-Tazik گفت:

  دوستان،
  مردم امروز خواهان دموکراسی، آزادی و سکولاریسم (جدایی مذهب از حکومت ) هستند. به آقایان موسوی و کروبی بگوید که صدای مردم را بشنوند.
  با سپاس از دموکرات بودنتان و انتشار این پیام کوتاه…

  مهدی رضایی -تازیک

 5. parvaz گفت:

  dictator margat bad

 6. یاالثارات حسین گفت:

  کار فقط با دادن خونهایمان درست میشود
  یا حسین راهت ادامه دارد

 7. ترانه سبز گفت:

  کلمه خیلی کار بدی میکنی کامنت منو سانسور میکنی. حق سانسور نداری والا چه فرقی با کیهان داری؟ ما جونمونو کف دست میگیریم فردا میریم راهپیمایی خرید. حق داریم اینجا نقطه نظراتمون رو با هم در میون بزاریم. مانع تبادل نظر نشو لطفا.حالا میشه کامن بذارم؟

 8. ناشناس گفت:

  سلام به دشمن هاي سبز
  1

 9. mr گفت:

  ya hossein mir hossein
  fardaro bayad tu tarikh sabt kard
  mirhosein tavalodeto ba faryade azadi tabrik migim

 10. ناشناس گفت:

  Man Vaghan Nemidounam In Farakhan Ha Akhe Yani Chi? Mardome Mesr 18Rouz Tou Khiaboun Khabidan Ta Tounesan Rejime Sarkoubgaro Bardaran Bad Ma Sali 1Bar Miaym 1Tazahorat Mikonimo Farakhan Midim Ke Begim Hastimo Faghat ChanTa Javoun Koshte Shan? Begim 10om Tazahorate Bekhatere Tavalode Mirhoseine Mosavi? Mage Jashn Mikhaym Begirim? Bad Biaym Begim 14Rouz Mardom Hichkari Nakonin Ta 24om? Vaghan Shomai Ke Farakhan Midid Khodetoun Fek Mikonin In Aghab Endakhtane Tazahorat Akharesh Gheyr Az Koshte Shodane Javounaye Mardom Ounam Vase Hicho Pouch Chize Dgei Dare? Man Khahesh Mikonam Kari Konid In Tazahorat Harouz Bashe Baba 20Rouz Sakhti Mikeshim Vali Shareshouno Az Saremoun Baz Mikonim In Behtar Az Ine Ke 10Sal Biaym Sali 1Bar Berim Begim Mokhlafeim BAZ KHAHESH MIKONAM FARAKHAN BEDID KE IN TAZAHORAT HAROUZ ANJAM BESHE BEKHODA INJOURI KE 2HAFTE 1BAR TAZAHORAT BASHE HICH ETEFAGHI NEMIOFTE BE JOZ KOSHTESHODANE HAM VATANAMOUN!!!!!!! B

 11. پاشا گفت:

  تا خون در رگ ماست موسوی رهبر ماست

 12. روح الله گفت:

  ببین که چه شود دیکتاتور.ببین و در تاریخ بنگار..یا حسین…..یا مهدی……