سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تجمع های پراکنده مردم در نقاط مختلف تهران از جمله ولی عصر و انقلاب...

تجمع های پراکنده مردم در نقاط مختلف تهران از جمله ولی عصر و انقلاب

چکیده :تجمع های پراکنده مردم امروز و پس از ساعت 15 در خیابان ولی عصر، میدان انقلاب، خیابان آزادی شکل گرفته است،تجمع مردم در اغلب این نقاط با سکوت همراه است .گاهی نیز مردم تجمع کننده شعار الله و اکبر و مرگ بر دیکتاتور و یا حسین،میرحسین سر داده...


تجمع های پراکنده مردم، امروز و پس از ساعت 15، در خیابان های ولی عصر، انقلاب و آزادی شکل گرفته است،تجمع مردم در اغلب این نقاط با سکوت همراه است .گاهی نیز مردم تجمع کننده شعار الله اکبر، مرگ بر دیکتاتور و یا حسین،میرحسین سر داده اند.

این تجمع ها در پاسخ به دعوت شورای هماهنگی راه سبز امید که باصدور بیانیه ای از مردم ایران دعوت کرده بود که روز یکشنبه، اول اسفندماه، ساعت سه به منظور هفتمین روز شهادت دو شهید تظاهرات ۲۵ بهمن و همچنین بزرگداشت یاد و خاطره سایر شهدای جنبش سبز و حمایت از سران جنبش سبز در میادین شهر حضور داشته باشند،انجام می شود.

خبرنگاران کلمه از سطح شهر تهران از حضور پرشمار نیروهای ضد شورش، امنیتی، انتظامی، لباس شخصی و بسیج خبر می دهند و فضای شهر را امنیتی توصیف کرده اند،به گونه ای که امکان تحرک تجمع کنندگان را کم کرده اند.


4 پاسخ به “تجمع های پراکنده مردم در نقاط مختلف تهران از جمله ولی عصر و انقلاب”

 1. ناشناس گفت:

  مبارزه با دیکتاتوری ادامه درد. از پای نخواهیم نشست.
  VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
  اگرچه سعی‌ دارند مردم را بترسانند و ما را انکار کنند اما خود میدانند و میدانیم که ما بیشماریم

 2. ناشناس گفت:

  امیدوارم خیلی شلوغ بشود مثل 25 بهمن

 3. ناشناس گفت:

  مرگ بر ديکتاتور

 4. سعید از اصفهان گفت:

  میدان انقلاب اصفها هم تا حالا چند تا تجمع شکل گرفته که توسط مزدورا سرکوب شده.دروازه شیراز و نظر هم پر لباس شخصی و پلیسه