سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دکتر محمد حسین شریف زادگان بازداشت شد...

دکتر محمد حسین شریف زادگان بازداشت شد

چکیده :ماموران امنیتی شب گذشته با ورود به منزل دکتر شریف زادگان که در زمان انتخابات ریاست جمهوری، مسوول کمیته اقشار ستاد میرحسین بود وی را بازداشت...


محمد حسین شریف زادگان وزیر رفاه دولت هشتم بازداشت شد.

به گزارش کلمه، ماموران امنیتی  شب گذشته با ورود به منزل دکتر شریف زادگان که در زمان انتخابات ریاست جمهوری، مسوول کمیته اقشار ستاد میرحسین بود وی را بازداشت کردند. دکتر شریف زادگان استاد دانشگاه شهید بهشتی است. وی از ابتدای انقلاب در زمینه های مختلف فرهنگی و اجتماعی فعالیت داشته و از امنای نظام محسوب می شد. هنوز از علت بازداشت و نیز نهاد مسوول اطلاعی در دست نیست. به نظر می رسد این  دستگیری در راستای افزایش فشار بر همراهان جنبش سبز صورت گرفته باشد. شریف زادگان همسر خواهر آقای موسوی است. اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می شود.


21 پاسخ به “دکتر محمد حسین شریف زادگان بازداشت شد”

 1. احمد گفت:

  کودتاچیان دست نشانده اجانب! آقای شریف زادگان راآزادکنید.الهم فک کل اسیر.

 2. سبزعلی گفت:

  مردم عزیزایران.باشناختی که ازباندتهی مغزومتحجرتمامیت خواه وجودداردبخداقسم احتمال میروداین جریان منحوس برای تداوم حفظ منافع حیاتی واقتصادی مملکت درکف بی کفایت و نامیمون خویش حاضرباشند که حتی ایران رابه سی ودو کشور تقسیم کنند.این را دراین روزها هوشمندانه میتوان ازتحرکات عوامل تجزیه طلب متحجرین که به مثابه ابزارفشاردردست این باند هست متوجه شد.ملت بهوش باشید.الله اکبر.یاحسین میرحسین.یامهدی شیخ مهدی.

 3. معلم س گفت:

  در چند ساله دیگر به روش فرسوده و نخ نمای حاکمیت عادت کرده ایم
  با صدای بلند با صدای رسا با صدای سبز میگوییم اگر موسوی و کروبی را هم دستگیر کنید روز 25 بهمن در انتظار شماست
  شما را گریزی از آن نیست رهبران سبز کار خود را کرده اند دیگر این ما مردم سبز هستیم که میدانیم چکارتان کنیم
  بهــــــــــــــــراسید
  بلــــــــــــــــــــرزید
  بازداشت کنیــــــــــــد که روز 25 بهمن نزدیک است

 4. جوون شيعه گفت:

  شما فتنه گران ضد تشيع حقتون،نوبت موسوي وكروبي
  هم مي شه.انشاالله

 5. فرعون زمانه گفت:

  الله اکبر دست به چه کارهای که نمی زنند خوبه که مجوز ندادند ومهندس موسوی واقای کروبی از مردم درخواست نکردند که به خیابان بیان اینها این جوری وحشت گرفتند گرچه میگن ادم دزد از سایه خودش هم میترسه

 6. ناشناس گفت:

  این اعمال وحشیانه از ترسه
  بترسید و از این ترس بمیرید

 7. ایستاده سرفراز گفت:

  ما باز هم 25 بهمن می آییم !

 8. ناشناس گفت:

  واقعا وقتی آقای موسوی بیانیه راهپیمایی میداداین روزو نمیدید بقیه شو بذارین من براتون بگم موج جدید دستگیری ها که حتی به خود موسوی هم میرسد حضور گسترده در خیابان های راهپیمایی طوری که هیچ تجمعی شکل نگیرد شناسایی های جدید در اینترنت وتلفن همراه برای دستگیری بیشتر احتمالا چندین مورد جوان ساده دل به جان آمده بیایند در خیابان که خونشان گردن خارج نشینهایی است در این آتش میدمندوآقایان موسوی وکروبی که تقاضای راهپیمایی می دهند بعددوباره بوق وکرنای حکومت در تحقیر مردم وجنبش سبز واصلاح طلبی وجوامنیتی که بهانه تشدید آن همین کارهای بی فایده است بیش تر از آنکه عاشق موسوی یا کروبی یا جنبش باشم عاشق امید جوانان به آینده ای هستم که بی تدبیری وجو زدگی ویا کوتاه فکری بعضی ها آنها را نا امید میکند .سرمایه اجتماعی اصلاحات را چوب حراج نزنید شما چیزی برای از دست دادن ندارید ولی اصلاحات تمام امید ماست که هم اسلام را میخواهیم هم پیشرفت وآزادی را برای زندگی خودمان وبچه های خردسالمان.

 9. محمد گفت:

  با سلام
  اگر قرار است مردم شریف را بازداشت کنند کمی دیر برای بازداشت ایشان اقدام کردند.خصوصا که نام فامیل ایشان نیز شریف زادگان است.
  محمد.ت
  یاحسین میرحسین

 10. ناشناس گفت:

  تا دوشنبه وقت دارین قسم به جوانمردی مولا علی .اسیران ملت رو آزاد کنین. ما با غسل شهادت میایم.ما سکوت می کنیم. ما را بکشید ولی خوشونت نمی کنیم. این همه ذلت وخواری دیگه قابل تحمل نیست.ما با دلی آرام و قلبی مطمئن به آغوش مرگ میریم چون حسین ابن علی .
  سکوت ما از حالا خیانت به دین و ملت و شرف و آزادگیه.
  والسلام

 11. محمدجوادِسبز-فرزندجانبازوبرادرزاده ی1شهید گفت:

  واقعاً دست نشانده ی اجانب و دشمنان ایران هستند- پسفطرتا

 12. ناشناس گفت:

  25 جبران میکنیم

 13. سمیه گفت:

  کودتاگران شکنجه گر از سايه خود هم هراس دارند. ديکتاتورهای بیفرهنگ ميداند که آن چندين ميليون ايرانی که در خيابانهای تهران و شهرستانها شعار مرگ بر ديکتاتور سر ميدادند، همچنان دنبال فرصت مناسب هستند که آن شعار را عملی بسازند.بيچاره ها نمی فهمند که رهبران و فعالین جنبش سبزدر دل مردم ايران جاگرفته اند و بابگیر ببندها و محدوديت های ابلهانه توفيقی نخواهند داشت

 14. صابر گفت:

  اقای غلامحسین محمودی میمندی مسئول حوزه شرق حزب مشارکت در تهران هم باز داشت شده اند.

 15. تورک اوغلو(پسر ترک) گفت:

  من برای این وضع متاسفم اما زیاد ناراحت نیستم چون حقیقتا جنبش سبز رو نماینده ی حداقل آذربایجان نمیدانم!
  برای نمونه همین سایت کلمه که سایت جناب موسوی هست کوچکترین انعکاسی از نقض حقوق بشر در آذربایجان نمیدند!

  و باز برای نمونه کوچکترین خبری در خصوص دستگیری مهندس آیت مهرعلی بیگلو و دکتر لطیف حسنی که از فعالین به نام آذربایجان هستند و از اردیبهشت ماه امسال در زندان تبریز و بدون محاکمه محبوس هستند منتشر نکردند!!؟

  عزیزان به اصطلاح جنبش سبز آذربایجان هیچ منافع مشترکی با حتی آرمانهای شما نداره اما به شخصه واستون دعا میکنم!
  به امید روزی که سکوت ملل غیر فارس را درک کنید.

 16. محمود رضا گفت:

  منافقان رو باید دستگیر کنند

 17. باران موسوی گفت:

  بله جناب محمود رضا باید منافقا دستگیر شن اما مساله اینه که منافقا الان مسئولیتها حکومتی تو دستشونه و شریف ها و شریفزادگانها که عمرشونو جوانیشونو برای احقاقا حق و انسانیت گذاشتن الان تو چنگ منافقان
  منافق کسیه که نام و یاد خدارو فدرا منفعتش بکنه کسی که قدرت چشمش رو کور کنه کسی که ریختن خون بیگناهان رو مباح بدون کسی که به خودش حق بده خودش رو خدا و جان و مال و ناموس مردم بدونه
  و ماهم درست به همین دلیل مبارزه می کنیم مبارزه با منافقین قدرتپرست که اسلامی دروغین رو به جای دین رحمانی گذاشته اند

 18. غلامرضا گفت:

  25 بهمن روزپیروزی جنبش سبز مبارک باد

 19. حمید گفت:

  قسم به خون شهدا
  به روح پاک خدا
  برای آزادی مان
  و ایران مان
  در صحنه خواهیم بود.
  والله ان قطعت مو یمینی
  انی احامی ابدا عن دینی

 20. ابراهیم گفت:

  استاد دانشکده ی ما بودند، دانشکده ی من و میر حسین: معماری شهید بهشتی.
  ارشد شهری درس می دادند و ما با ایشان کلاس نداشتیم. در راهرو ها می دیدیمش. مردی بلند قامت با قدم های بلند و سریع. می آمد با نگاهی که همواره به زیر زمین دوخته بود. از من می پرسیدی می گفتم شغل دومش، دبیر کلی انجمن ملی متواضعان است! وقتی فهمیدم وزیر خاتمی در وزارت تازه تاسیس رفاه است، به خود اجازه دادم سر به زیر انداخته اش را به بهانه ی جواب سلام بلند کنم، هر دفعه که می دیدمش. برای جواب سلام، اندکی سرعتش قدم هایش را کم می کرد، سرش را بلند می کرد، لبخندی می زد و جواب سلام می داد!
  امروز فهمیدم که دستگیر شده، فهمیدم همسر خواهر میر حسین بوده. محافظ نداشت وزیر رفاه، شاید چون خطری متوجه اش نبود. نمی دانستم خطری دارد این مرد دانشمند سر به زیر برای ملک و مملکت که گرفتن اش.

  تا پس فردا، 25 بهمن …

 21. ناشناس گفت:

  با سلام:
  با عرض معذرت به دلایلی نمی توانم خودم را معرفی کنم ولی می خواستم خبر بازداشت شدن دکتر منصور نصیری کاشانی متخصص و جراح پوست و مو را به شما و ایرانیان اعلام کنم ایشان در روز 22 بهمن ساعت 3 در خانه خویش جلوی همسر و فرزند آخر(12ساله) بازداشت شدند.در ضمن ایشان جز ستاد انتخاباتی میر حسین موسوی در ستاد یوسف آباد فعالیت داشتند.
  با تشکر