سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اختلاس میلیاردی در یک اداره دولتی سیستان و بلوچستان...

اختلاس میلیاردی در یک اداره دولتی سیستان و بلوچستان

چکیده :کارمند یکی از اداره‌های دولتی زاهدان به جرم یک میلیارد و 190 میلیون ریال اختلاس روانه زندان شد. پیش از این نیز شش نفر از کارکنان یکی دیگر از دستگاه‌های دولتی به جرم مفسده اقتصادی، اختلاس و ارتشاء دستگیر شده‌ بودند که پرونده این افراد در حال طی مراحل پایانی...


بازپرس ویژه جرائم قضایی سیستان و بلوچستان گفت: کارمند یکی از اداره‌های دولتی زاهدان به جرم یک میلیارد و 190 میلیون ریال اختلاس روانه زندان شد.

به گزارش مهر، محمدرضا نعیمی اظهار داشت: متهم پس از بازجویی و صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد و پرونده اختلاس او برای تحقیقات بیشتر و تعیین دقیق میزان اختلاس توسط دادسرای زاهدان در حال رسیدگی است.

وی از مسئولان سیستان و بلوچستان خواست برای کاهش جرائم اقتصادی نظارت بیشتری بر مجموعه مالی اداره‌ها و سازمان‌های خود داشته باشند.

نعیمی گفت: مدیران دستگاه‌های دولتی باید تمام جرائم اقتصادی که در حوزه فعالیتشان رخ می‌دهد را به مراجع قضایی گزارش کنند در غیر این صورت مشکلات دامنگیر خودشان خواهد شد.

پیش از این نیز شش نفر از کارکنان یکی دیگر از دستگاه‌های دولتی به جرم مفسده اقتصادی، اختلاس و ارتشاء دستگیر شده‌ بودند که پرونده این افراد در حال طی مراحل پایانی است و تا پایان سال جاری برای صدور حکم به دادگاه ارسال می‌شود.


4 پاسخ به “اختلاس میلیاردی در یک اداره دولتی سیستان و بلوچستان”

 1. ناشناس گفت:

  همین روزا میشه مشاور احمدی نژاد در امور مبارزه با اختلاس

 2. ناشناس گفت:

  حساب سردمداران فعلی این نظام در بانکهای خارجی کی بر ملا میشود به سایت دانشنامه فارسی اقتصاد مراجعه شود

 3. amin گفت:

  تو استان سیستان وبلوچستان رشوه خواری وفساد اداری بیداد میکنه!این یکی حتما پارتی نداشته!

 4. setare گفت:

  Risheye dolatmardan ke tahmilio namardomi bashad, ta Rahimio, Mashaee miravad divar kaj, Azizane Mellat be nahagh dar zedanand, va dozdan mshghole chapavole mamlekat, cheghadr nabarabari