سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ساجده کیانوش راد آزاد شد / نازنین خسروانی هم آزاد می‌شود...

ساجده کیانوش راد آزاد شد / نازنین خسروانی هم آزاد می‌شود

چکیده :ساجده کیانوش راد، از بازداشت شدگان جنبش سبز که از هفتم آذر ماه در بازداشتگاه 209 متعلق به وزارت اطلاعات به سر می برد، امروز با قید وثیقه آزاد شد. برای نازنین خسروانی، روزنامه نگار بازداشتی، نیز امروز وثیقه 300 میلیون تومانی تعیین شده که امید است با تودیع آن، به زودی به آغوش خانواده اش باز...


ساجده کیانوش راد، از بازداشت شدگان جنبش سبز که از هفتم آذر ماه در بازداشتگاه 209 متعلق به وزارت اطلاعات به سر می برد، امروز با قید وثیقه آزاد شد.

به گزارش خبرنگار کلمه، وی که 45 روز از مدت بازداشت خود را در انفرادی و بدون ملاقات بوده، تنها یک بار موفق به ملاقات با اعضای خانواده اش شد.

خاطرنشان می شود که پدر و همسر ساجده کیانوش راد نیز سابقه بازداشت در روزهای پس از کودتای انتخاباتی 22 خرداد را دارند. پدر وی، دکتر محمد کیانوش راد، نماینده دور ششم مجلس شورای اسلامی از شهر اهواز و عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت بوده است.

این گزارش حاکی است، برای نازنین خسروانی، روزنامه نگار بازداشتی که از 11 آبان در بند 209 زندان اوین بوده، نیز امروز وثیقه 300 میلیون تومانی تعیین شده که امید است با تودیع آن، به زودی به آغوش خانواده اش باز گردد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.