سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » داودنژاد: احمدی‌نژاد را به مناظره دعوت می‌کنم / نظام هنری کشور، در آستانه شکست قرا...

داودنژاد: احمدی‌نژاد را به مناظره دعوت می‌کنم / نظام هنری کشور، در آستانه شکست قرار دارد

چکیده :چون فکر می‌کنم نظام هنری و رسانه‌ای کشور در مقابل حریفان خارجی در آستانه شکست قرار گرفته و سیاست‌های فرهنگی دولت در جهت جلوگیری از این مسئله نیست به همین خاطر آقای احمدی‌نژاد را به عنوان رئیس شورای عالی سینما به مناظره دعوت...


علیرضا داودنژاد کارگردان سینمای ایران یکشنبه شب دهم بهمن در مصاحبه‌ای با رادیو گفت‌وگو، محمود احمدی‌نژاد را به عنوان رئیس شورای عالی سینمای ایران به مناظره دعوت کرد.

به گزارش پارس توریسم، داودنژاد در این برنامه گفت: «چون فکر می‌کنم نظام هنری و رسانه‌ای کشور در مقابل حریفان خارجی در آستانه شکست قرار گرفته و سیاست‌های فرهنگی دولت در جهت جلوگیری از این مسئله نیست به همین خاطر آقای احمدی‌نژاد را به عنوان رئیس شورای عالی سینما به مناظره دعوت می‌کنم.»

«مرهم» آخرین ساخته علیرضا داودنژاد است که با تحسین منتقدان مواجه شده و فیلمسازانی چون بهرام بیضایی و عباس کیارستمی نظر مثبتی درباره آن داشته‌اند.

این ساخته داودنژاد در جشنواره فیلم امسال همراه با فیلم‌هایی از تهمینه میلانی، عبدالرضا کاهانی، سیروس الوند، فریدون جیرانی در بخش نوعی نگاه قرار گرفته‌ است که این اقدام مسئولان جشنواره با واکنش این فیلمسازان مواجه شده است.


7 پاسخ به “داودنژاد: احمدی‌نژاد را به مناظره دعوت می‌کنم / نظام هنری کشور، در آستانه شکست قرار دارد”

 1. ناشناس گفت:

  dar morede aghaye jeyrani khoob shod,ta oon bashe enghadr chaaploosi nakone

 2. کامران گفت:

  دوست عزیز به شما توصیه میکنم از این کار منصرف شوید چرا که تنها غیر ممکن در دنیا این است که به نادانی که خود را عقل کل میداند بفهمانید که اشتباه میکند . آقای داود نژاد عزیز ، خفته را میتوان بیدار کرد ولی کسی که خود را به خواب زده …

 3. ايراني گفت:

  آقاي داوودنژاد فعلا”در نوبت باشيد.

 4. ناشناس گفت:

  sakhtarin kare donya sabet kardan chizi be an mibashad.omidwaram mowafagh bashin

 5. اكبر گفت:

  بابا اينقدر به اين مامور معذور پيله نكنين اين بابا رو آووردن كه سياست هاي بانك جهاني وصندوق بين الملي رو در مملكت مون پياده كنه كه داره مي كنه اين كهسمت مهمي نداشته نه رهبر انقلاب اونو مي شناخته نه اقاي رفسنجاني نه آيت الله كني- ونه ديگرسياست مداراي اسم ورسم دار سفارش هم شده كه فعلا ااز اين بابا حمايت كنن كه دارن مي كنن ماموريتش كه تموم بشه ميره
  ؟

 6. حسین گفت:

  اقای داودن نژاد شماهم کلکی ها میدونی که طرف با کمتراز اوباما مناظره نمیکنه میخواهی با اومناظره کنی .اگر راست میگی بیا با من مناظره کن که مثل خودت فکر میکنم..

 7. فرزاد گفت:

  آقای داودنژاد ..از ساعت چند اینجایی../10….نه زودتر..9….8/5…8….کی خسته شدی …خودت برو خونه