سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دادکان در برنامه زنده تلویزیونی:اگر ورزشگاه ساخته اید چرا پینگ پنگ و فوتبال همه در ...

دادکان در برنامه زنده تلویزیونی:اگر ورزشگاه ساخته اید چرا پینگ پنگ و فوتبال همه در «آزادی» برگزار می شوند؟

چکیده :از میان همه کشورهای آسیایی فقط در دو کشور ، فدراسیون ها مربی انتخاب نمی کنند ، یکی در عربستن و یکی هم ایران . آنجا شاهزاده ها مربی می آورند ، اینجا آقازاده ها. البته نه شاهزاده های آنها شاهزاده هستند و نه آقازاده های ما خیلی...


محمد دادکان رئیس اسبق فدراسیون فوتبال باری دیگر در یک برنامه زنده به سیم آخر زد.

به گزارش خبرآنلاین رئیس اسبق فدراسیون فوتبال که به دعوت مسئولان برنامه صبح به خیر ایران شبکه اول راهی تلویزیون شده بود و با بابازاده مجری بخش ورزش این برنامه گفت و گو می کرد در این حضور خود به شدت از مدیریت ورزشی دولت انتقاد کرد. او در بخشی از حرف های خود گفت:« مدام می گویند به مدام ورزشگاه ساخته ایم. کدام ورزشگاه ؟ چرا دروغ؟ کدام ورزشگاه را ساختید که همه بازی ها فقط باید در ورزشگاه آزادی برگزار شود؟ اگر ورزشگاه ساخته اید چرا پینگ پنگ و فوتبال همه در ورزشگاه آزادی برگزار می شوند؟ »

او در بخشی دیگر از حرف هایش هم پول را عامل فساد در فوتبال دانست و گفت:« اگر بیایم در این پول ها را تخته می کنم. آقای بازیکن ، آقایمربی هیچ جا غیر از کشور ما از این پول ها به شما نمی دهند. اگر راست می گویید بروید امارات ، اتریش ، آلمان . ببینید از این پول های 500 میلیونی می گیرید؟ من از این پول ها به کسی نمی دهم.»

اما در بخش مهمی از حرف هایش دادکان گفت:« از میان همه کشورهای آسیایی فقط در دو کشور ، فدراسیون ها مربی انتخاب نمی کنند ، یکی در عربستان و یکی هم ایران . آنجا شاهزاده ها مربی می آورند ، اینجا آقازاده ها. البته نه شاهزاده های آنها شاهزاده هستند و نه آقازاده های ما خیلی آقازاده!»

او درباره انتقادها به کفاشیان هم گفت:« فکر می کنم این کار اشتباه است. این بنده خدا که خودش هم می گوید اختیار جا به جا کردن لیوان آب هم ندارد. جای او باید از کسانی که این مرد را آوردند انتقاد کرد.»

دادکان مدیران باشگاهی را هم بی نصیب نگذاشت و گفت:« یکسری مدیری که من حتی نمی توانم به آنها بگویم سیاسی چون از همه جا وا می مانند به فوتبال می آیند تا شاید دوباره زنده شوند. همین ها فوتبال را نابود می کنند چون فقط دنبال نتیجه هستند و ترس دارند. پول ها نابود می شوند و هیچ اتفاقی برای فوتبال مان نمی افتد. »

دادکان با انتقاد از هزینه های سرسام آور فوتبال گفت:« سالانه بیش از 400 میلیارد تومان در این فوتبال هزیه می کنند . آن وقت دختر بچه های ایلامی به دلیل نداشتن پل دچار حادثه می شوند . مگر یک پل چقدر هزینه بر می دارد؟ 100 میلیون تومان یا یک میلیارد؟»

این رئیس معزول فدراسیون فوتبال درباره مربی خارجی هم گفت:« خودشان هم می دانند که سر کارمان گذاشته اند . نه پول مربی بزرگ خارجی دارند ، نه امکاناتی که مربی را به ایران بیاورد. آخرش هم یک گزینه ایرانی می آورند. »

او درباره احتمال بازگشت به ورزش هم گفت:« یحیی زاده و یوسف نژاد و دیگر ورزشی های مجلس به رئیس جمهور پیغام داده اند که فقط اگر دادکان را معرفی کنی رای می دهیم اما خودم دیگر نمی خواهم به ورزش برگردم . به من می گویند آرام حرف بزن ، مگر من ضد نظام هستم؟ مگر حرف سیاسی می زنم؟ این ها همه واقعیت های ورزش مان هستند که می گویم.»


2 پاسخ به “دادکان در برنامه زنده تلویزیونی:اگر ورزشگاه ساخته اید چرا پینگ پنگ و فوتبال همه در «آزادی» برگزار می شوند؟”

  1. ناشناس گفت:

    زنده موندی؟ بدم برادرا در خدمتتون باشن؟ آخه چرا از این دولت محمودِ ما بد می‏گی؟ نمی‏گی پشه‏ها هم نیشت بزنن و نشان قهر بزرگ را ببینی؟

  2. مراد گفت:

    فقط یه چیز میتونم بگم

    مــــــــــــــردی