سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آقای قاضی القضات! از بی عدالتی به چه کسی شکایت بریم؟...

آقای قاضی القضات! از بی عدالتی به چه کسی شکایت بریم؟

چکیده :پرسش دوم من این است که گیریم سرپرست سابق وزارت کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور در دوره اصلاحات و شاکی از آقای جنتی و کودتاگران نظامی و انتخاباتی مجرم و خطاکار، خانواده او از همسر و فرزندان و پدر و مادر و خواهر و برادر چرا باید تنبیه و از حق بدیهی تماس و ملاقات او محروم...


فخرالسادات محتشمی پور در هفتمین نامه سرگشاده خود را به رئیس قوه قضائیه می نویسد: شما در مقام قاضی القضات و با تکیه بر کرسی قضاوت علوی بفرمایید ما از این همه بی عدالتی باید به کجا شکایت بریم و دادخواهی کنیم؟ بفرمایید که اگر دختر گرامی شما به تاوان حق طلبی و عدالت جویی پدر و حفاظتش از آرمان های مقدس انقلاب در شب سالگرد ازدواج والدین پایبند به ارزش های انقلابی شان به بهانه ای واهی بازداشت و به اداره منکرات منتقل می شد و شب و روزی را با طبقه ای پست از نسوان که البته حاصل سوء مدیریت مسئولین در سامان دهی اوضاع اجتماعی کشورمان هستند، به سر می برد، چه احساسی داشتید؟

به گزارش تحول سبز، محتشمی پور در بخشی از هفتمین نامه خود به صادق لاریجانی، رئیس قوه قضائیه آورده است: گیریم سرپرست سابق وزارت کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور در دوره اصلاحات و شاکی از آقای جنتی و کودتاگران نظامی و انتخاباتی مجرم و خطاکار، خانواده او از همسر و فرزندان و پدر و مادر و خواهر و برادر چرا باید تنبیه و از حق بدیهی تماس و ملاقات او محروم شوند؟!

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای لاریجانی

رئیس محترم قوه قضائیه

سلام علیکم

اینجانب فخرالسادات محتشمی پور همسر سید مصطفی تاجزاده در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هفتمین نامه سرگشاده ام را خدمت شما ارسال می دارم با این فرض که از بعضی حوادث جدید و مظالم مستحدثه بر ما بی خبرید!

لازم است یادآور شوم که اصل بازداشت همسرم غیرقانونی با حکمی از پیش امضا شده و تمام مدت بازداشت موقت و تا هنگام تشکیل دادگاه و تا مرخصی، در شرایطی کاملا غیرقانونی و غیرحقوقی بوده است. احیانا حضرتعالی از دادگاه نمایشی و حکم فرمایشی ایشان اطلاع دارید و از احضار مجدد به دلیل شکایت از سردار مشفق و دیگر کودتاگران و از فرستادن ایشان به جایی دور از دیگر زندانیان سیاسی و جدای از آن ها که آقایان اطلاق لفظ قرنطینه را برای آن محل نمی پسندند و ما نیز نمی دانیم چه باید بنامیمش؟! ممنوع التماس و ممنوع الملاقات شدن ایشان را هم قبلا خدمت شما عارض شده بودم و از این اقدامات غیرقانونی خدمت شما و دادستان تهران مکرر شکایت کرده ام.

انتظار می رفت با توجه به فرمایش شما در ملاقاتی که در ماه رمضان سال گذشته که تنها چند ماهی از انتصابتان به مقام قاضی القضاتی می گذشت، و در آن تصریح به عمل به مرّ قانون کردید در زمان مسئولیت شما شاهد قانون گرایی بیشتر و رفع بی قانونی ها و اقدامات سلیقه ای در حوزه قضا باشیم. اما متأسفانه عدم امکان ملاقات با همسرم از روز ششم آذرماه تا کنون که طی این مدت تنها من یک ملاقات با ایشان داشته ام که از اعلام خبرش منع شدم تا ارگان های کودتا بتواند با آب و تاب از آن سخن بگویند. اینک من در ماه هفتم از نگهداری همسرم در شرایط قرنطینه و در ماه سوم از ممنوع الملاقاتی او از شما در مقام رئیس قوه قضائیه پرسش می کنم که آیا سزای سی و دو سال خدمت صادقانه به مردم و خلق خدا و سزای پاسداری از آراء مردم، سلب حقوق اولیه او و این همه جفا به فرزندی از سلاله سادات است؟

پرسش دوم من این است که گیریم سرپرست سابق وزارت کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور در دوره اصلاحات و شاکی از آقای جنتی و کودتاگران نظامی و انتخاباتی مجرم و خطاکار، خانواده او از همسر و فرزندان و پدر و مادر و خواهر و برادر چرا باید تنبیه و از حق بدیهی تماس و ملاقات او محروم شوند؟!

و اما پرسش سوم: اگر قرار است به هر دلیلی مشاور رئیس جمهور سابق و عضو سابق شورای امنیت کشور تنبیه شود، همسر او به چه جرمی عصر عاشورا مورد هجوم و حمله و بازداشت غیرقانونی قرار می گیرد و از این ها اعجاب برانگیزتر این سوال است که چرا باید پاسخ پیگیری های مستمر ما منجر به حمله شبانه به منزلمان و تفتیش با حکم دادستانی و ضبط اموالمان شود و در کمال گستاخی بازداشت فرزندمان و دوستانش را که طی این مدت دوری پدر سنگ صبور و مرهم آلامش بوده اند، در پی داشته باشد؟

جناب آقای لاریجانی!

از شما پرسش دارم که آیا مطالبه حقوق قانونی در کشور اسلامی ما که می رود تا برای سی ودومین بار پیروزی انقلابش را جشن بگیرد، چنان جرم بزرگی است که تاوان آن این قسم اعمال غیرانسانی است؟ شما در مقام قاضی القضات و با تکیه بر کرسی قضاوت علوی بفرمایید ما از این همه بی عدالتی باید به کجا شکایت بریم و دادخواهی کنیم؟ بفرمایید که اگر دختر گرامی شما به تاوان حق طلبی و عدالت جویی پدر و حفاظتش از آرمان های مقدس انقلاب در شب سالگرد ازدواج والدین پایبند به ارزش های انقلابی شان به بهانه ای واهی بازداشت و به اداره منکرات منتقل می شد و شب و روزی را با طبقه ای پست از نسوان که البته حاصل سوء مدیریت مسئولین در سامان دهی اوضاع اجتماعی کشورمان هستند، به سر می برد، چه احساسی داشتید؟ ما تاکنون نهایت خویشتنداری را با وجود همه این مظالم داشته ایم تا شاید به زودی مدبرانی که منطق و قانون را بر سلیقه و جاه خواهی رجحان دهند، بر امر قضا مسلط شوند اما گویی نقش دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی در پرونده های سیاسی هم چنان پررنگ است و خانواده تاجزاده و تاجزاده ها باید تحت فشار مضاعف قرار گیرند تا خشونت طلبان کینه توز راضی شوند و خشنود بمانند.

آقای رئیس قوه قضائیه!

فراموش نکنید که عمر آدمی به سان برق و باد سپری می شود و در محکمه عدل الهی و در بارگاه حضرت حق ذره ذره اعمال مورد پرسش و سنجش قرار می گیرند. آیا شما و دست اندرکاران امر قضا برای همه این بی عدالتی ها که بر ما می رود، پاسخ های خویش را آماده کرده اید؟ اگر این پاسخ ها امروز نزد بندگان صالح خدا پذیرفتنی باشد خالق هستی نیز آن ها را خواهد پذیرفت اما افسوس که این بی اعتنایی ها و بی جواب گذاشتن های پرسش های مکرر ما و مطالبه حقوقمان نشان از روزهای سختی دارد که خطاکاران در روز جزا خواهند داشت. و ما مظلومانه باز هم مرتکبین ظلم ها و منکرات اخیر را به خدای مظلومان وامی گذاریم چرا که در این دنیا دستمان از دادخواهی در دادگاهی صالح کوتاه است.

و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

فخرالسادات محتشمی پور

۱۱/۱۱/۱۳۸۹


2 پاسخ به “آقای قاضی القضات! از بی عدالتی به چه کسی شکایت بریم؟”

  1. Nevid گفت:

    خانم محتشمی پور این لالای که برا اینا تعریف میکنی 33 ساله تو گوششونه.ابجی من اینا جا مهر رو پیشونیشونه ،داری اینا رو از اخرت میترسونی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.اگه قصدت این که به در بگی که دیوار بشنوه اینا سنگ قزوین گذاشتن سمبل.ابجی من اگه چیزی میدونی راست حسینی همه چیز به مردم بگو از این تاریک خانه اشباح

  2. یکی از هزاران گفت:

    “و اعدام ها و اعدام ها و اعدام ها………” و بی عدالتی ها و هتک حرمت ها و …… اینا راهشونو انتخاب کردن و بد راهی رو انتخاب کردن. آرزوی من اینه که قبل از اینکه همه چیز به مرز نابودی برسه دلسوزای ایران بتونن جلوی عواقب وحشتناک این جنایتها رو بگیرن.