سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آیت‌الله الله‌بداشتی در دیدار با علی شکوری‌راد: تحمل رنج‌ها بخشی از مسیر اصلاح‌...

آیت‌الله الله‌بداشتی در دیدار با علی شکوری‌راد: تحمل رنج‌ها بخشی از مسیر اصلاح‌طلبی است

چکیده :امیدوارم رضایت خدا سرلوحه ی فعالیت های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی همه ی دلسوزان و مصلحان در ایران قرار گیرد که در این راه، تحمل رنج ها و گرفتاری ها بخشی از مسیر اصلاح طلبی و حق گویی...


آیت الله ابوالحسن الله بداشتی به دیدار دکتر علی شکوری راد عضو تازه آزاد شده ی جبهه مشارکت ایران اسلامی رفت.

به گزارش خبرنگار کلمه، آیت الله ابوالحسن الله بداشتی، از فقهای نواندیش قم، ضمن ابراز خرسندی از آزادی این فعال سیاسی اظهار داشت: امیدوارم رضایت خدا سرلوحه ی فعالیت های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی همه ی دلسوزان و مصلحان در ایران قرار گیرد که در این راه، تحمل رنج ها و گرفتاری ها بخشی از مسیر اصلاح طلبی و حق گویی است.

عضو شورای مرکزی مجمع مدرسین و محققین حوزه ی علمیه ی قم در این دیدار ضمن دلجویی از دکتر شکوری راد تاکید کرد: گفتگو و انتقاد بین نخبگان و حاکمیت که از اصول رشد و تعالی جامعه است، باید هر چه بیشتر در فضای سیاسی، اجتماعی کشورمان نهادینه شود.


2 پاسخ به “آیت‌الله الله‌بداشتی در دیدار با علی شکوری‌راد: تحمل رنج‌ها بخشی از مسیر اصلاح‌طلبی است”

  1. ناشناس گفت:

    ‫خدا پدرتو بیامرزه!
    ‫درجه یک جز جنتی نداریم، بقیه همه درجه دو اند، مردم عادی هم که اصلا مدرج نیستن، چه شیعه چه سنی چه ارمنی چه کلیمی چه ….!

  2. عبید سن خوزانی گفت:

    البته مبارزه با ظالم و ظلم بسیار بهتر از تحمل رنج هاست. کسانی که بر ملت حکومت می کنند، اگر نماینده ملت و برگزیده ملت باشند، باید برای ملت و درخدمت ملت باشند وهرهنگام که احساس کردند، ملت آنها را نمی خواهد بی مقاومت کنار روند. آنها چه حق دارند مردم را که صاحب اصلی این خانه هستند در خیابانها به خاک و خون کشند.