سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اختلاس یک میلیارد تومانی در دانشگاه زنجان...

اختلاس یک میلیارد تومانی در دانشگاه زنجان

چکیده :سرپرست دادستانی عمومی و دادسرای انقلاب زنجان از اختلاسی به مبلغ بیش از 10 میلیارد ریال در دانشگاه علوم پزشكی زنجان خبر...


سرپرست دادستانی عمومی و دادسرای انقلاب زنجان از اختلاسی به مبلغ بیش از 10 میلیارد ریال در دانشگاه علوم پزشكی زنجان خبر داد.

به نوشته آفتاب به نقل از سایت صداقت، سرپرست دادستانی عمومی و دادسرای انقلاب زنجان با اشاره به اینكه تحقیقات از اختلاس انجام شده كارمند امور مالی دانشگاه علوم پزشكی زنجان ادامه دارد، گفت: بر اساس برآوردها و پیش بینی های انجام شده میزان اختلاس بیش از 10 میلیارد ریال است.

حجت الاسلام حسن مظفری افزود: بر اساس پیگیری‌های انجام شده اختلاس پنج میلیارد ریالی این فرد محرز شده است و در زمان حاضر تحقیقات بیشتر از این اختلاس و وقایع گزارش شده و عاملان احتمالی مرتبط دیگر ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، این فرد از سال 83 در پرداخت حقوق كارمندان بازنشسته با كم و زیاد كردن مبالغ، اختلاس انجام می‌داده است.


5 پاسخ به “اختلاس یک میلیارد تومانی در دانشگاه زنجان”

 1. ناشناس گفت:

  هر دم از اين باغ بري ميرسد تازه تر از تازه تري مي رسد

 2. رحیمی ( بلا نسبت ) گفت:

  معلوم میشه این فرد ” کارآیی ” بالا یی داره . بهتره از ایشون در یک ” پست مدیریتی رده بالا ” استفاده بشه . با کمی ” حمایت ” میتونه به از ” معاونین محترم ” جلو بزنه !!

  طرف از سال 83 داشته از حقوق بازنشسته ها برداشت میکرده و هیشکی نفهمیده ؟! بیچاره ما مردم ساده و عادی که دلمون به قانونمندی خوشه !

 3. سبز گفت:

  بابا اینها رو میگن تا اون دانه درشتها (مثل دزدان خیابان فاطمی) فراموش بشن.
  گر حکم شود که دزد گیرند در شهر هر آنکه هست گیرند

 4. حمیدرضا(میکروب) گفت:

  جایی هم هست که اختلاس نشه؟!!!!

 5. عبید سن خوزانی گفت:

  برای انجام همین کارها بود که کامران دانشجو، وزیر آلاگارسونی علوم، آن رئیس درست و حسابی دانشگاه زنجان را تغییر داد؟