سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » آقای دادستان! مصرانه می خواهم شرایط مناظره مصطفی تاجزاده فراهم شود...

آقای دادستان! مصرانه می خواهم شرایط مناظره مصطفی تاجزاده فراهم شود

چکیده :این جانب نیز مصرانه می خواهم شرایط مناظره همسرعزیزتر از جانم با هر مسئول لشکری و سپاهی و کشوری فراهم آید هرچند که مناظره با ملاحسین صد درصد اولویت دارد و متأسفانه به دلیل استنکاف عاجزانه ایشان می رود که به یک آرزوی محال برای همسرم و ما و همه سبزها تبدیل می...


فخرالسادات محتشمی پور در پنجاه و یکمین عریضه خود به دادستان تهران با عطر میلاد مسیح نوشت:این جانب نیز مصرانه می خواهم شرایط مناظره همسرعزیزتر از جانم با هر مسئول لشکری و سپاهی و کشوری فراهم آید هرچند که مناظره با ملاحسین صد درصد اولویت دارد و متأسفانه به دلیل استنکاف عاجزانه ایشان می رود که به یک آرزوی محال برای همسرم و ما و همه سبزها تبدیل می شود.

متن کامل این عریضه که نسخه ای از آن در اختیار کلمه قرار گرفته به شرح زیر است:

به : دادستان تهران

از : یکی از ستم دیدگان عصر عاشورای 89،همسر سید مصطفی تاجزاده شاکی از کودتاگران انتخاباتی، آزاده ممنوع الملاقات در قرنطینه اوین

بسم الله الرحمن الرحیم

این المعدّ لقطع دابرالظلمة این المنتظرلاقامة الامت والعوج این المرتجی لازالة الجور و العدوان؟؟؟

سلام آقای دادستان!

آدینه فردای نه دی تان خوش باد! امیدوارم در این روز عید مسلمانان و روز بازنگری یک هفته دیگر از عمرفانی، کاملا از خود راضی باشید و از همه گفته ها و کرده های خود و همه اقوال و گفتاری که بر آن مهر تأیید می زنید.

من این آدینه را نیز در خانه ای خالی از همسر عزیزتر از جانم می گذرانم با همه خاطرات خوبش و با عزت و افتخار. با عزتِ همسری مدام او و با افتخار به همراهی اش در این سی سال زندگی مشترک. مرد زندگی من مردی است بزرگ و افتخارآفرین. بزرگی اش نه به ضخامت شکم و بلندی قواره و پیپچیدگی عضلات است و نه به پهنی پهنای کرسی اش و نه برآمدگی جیبش و نه به بلندای مراتب خانه اش و نه به بلندای آوازه اش در فریبکاری و ارتکاب گناهان کبیره که این روزها مانند نقل و نبات تجویز و ترویج می شود؟ نه آقا بزرگی همسر آزاده من به این هراسی است که شما و بزرگترهایتان از او دارید و شب و روز در هول و وحشتید که فردا در آن سر کوچک چه خواهد گذشت و از آن زبان سرخ چه برون خواهد تراوید. و متناسب اوهام و تخیلات و پیش فرض هایتان برای او و ما به خیال خودتان نقشه می کشید و پیشگیری می کنید با انواع اقدامات غیرقانونی غیرشرعی غیرانسانی با انواع ممنوعیت ها و محدودیت ها و هرکار خرد و حقیری که از صاحبان اندیشه های خرد و حقیر برمی آید! ما اما به محتشمی و بزرگ زادگی و بزرگ منشی خو کرده ایم و آرزوی تمنای از مردان خرد را بر دلشان خواهیم گذاشت ودر عوض به درگاه بی نیاز کرنش می کنیم و به دریای رحمتش که در خلق او متجلی است پناه می بریم و دعای حسن عاقبت برای خویش و عزیزانمان می کنیم.

آقای دادستان!

شنیده ام در چند روز گذشته رسانه میلی که صرفا با پول نفت و «نانِ خوب» این مردم نجیب و بزرگ ارتزاق می شود، چون دیگر خودکفایی اش امری محال است، محل خودنمایی وجولان و عرض اندام کسانی بوده که لقمه های بزرگ تر از دهانشان برداشته و از بزرگانی به بدی یاد کرده اند که سابقه درخشانشان در سی سال گذشته و نسبتشان با امام و انقلاب و نظام بر همگان آشکار است. شنیده ام دهان باز کرده اند و هرناشایستی را به زبان آورده اند و با تشویش اذهان عمومی، تحریک احساسات صاحبان آراء سبز را نموده اند و بلکه مردمانی را که تا دیروز جور دیگر فکر می کردند. شنیده ام این رسانه که طبق نظرگاه امام راحل و براساس قانون اساسی باید منعکس کننده نظرات ودیدگاه های همه مردم باشد هم چنان مِلک طلق به اصطلاح اکثریتی است که گاه همان عدد اعلام شده توسط خودشان را برای مخالفانشان فراموش می کنند و خط انکار بر روی میلیون ها انسان فهیم و وارسته که روزی خس و خاشاک و دیگر روز گوساله و بزغاله شان خواندند، می کشند در حالی که خداوند حتی خط انکار بر روی فاسدترین و فاجرترین و روسیاه ترین بندگانش و بر روی هم اینان هم نمی کشد و به آنان مجال توبه و بازگشت می دهد و مجال ساختن فردایشان را با اعمال کریه شان. تنها با نظاره رسانه میلی می توان معنای واقعی تمامیت خواهی را در این جا، ایران اسلامی و یا به تعبیر آقایان ام القرای مسلمین جهان شنید و دید و آموخت! کسانی که برای مخالفان خود حق حیات قائل نیستند چه رسد به حق رأی و حق بیان خواسته های قانونی شان! و از این که مخالفانشان که به دلیل عدم دسترسی به تریبون های رسمی و دولتی مفت به چنگ آمده برای اقتدارگرایان، از همان روزنه های اندک ممکن صدای حق طلبی و قانون خواهی شان را به گوش مردم می رسانند، به وحشت می افتند وبه تکاپو می افتند تا همان روزنه ها را هم ببندند و حصارها را دورادور مخالفانشان تنگ تر کنند و موانع را آهنین و زندان ها را پرتر و رعب را سنگین تر و ناقوس خفقان را در سراسر کشور به صدا درآورند. غافل از آن که این مردم علاوه بر تکیه بر ملیت شان که یک جهان با آن آشناست، حصنی ارجمند چون اسلام را دارند که با گفتن لااله الا الله به آن ورود یافته اند تا از هرگونه وابستگی برهند و در آن آرامش و قرار گیرند.

آقای دادستان!

پرسش من، که خود یک ستم دیده هستم که جدیدترین شکایتم را برای ستم هایی که این روزها برما می رود، همین دیروز ثبت کردم تا از دایره حق خواهی و عدالت طلبی قدم بیرون نگذاشته باشم، این است که شما که دادستانید و باید داد مظلوم از ظالم بستانید آیا برای مخاطبینی که پول نانشان خرج تهیه برنامه های تبلیغی و ترویجی و بعضا آموزشی بصیرت یابی می شود، شعوری قائلید و اگر قائلید برایشان حق انتخاب قائلید و اگر قائلید فرصت و زمینه و مجال انتخاب قائلید و اگر قائلید چطور داد این مخاطبین چندین میلیونی شرکت کننده و رأی دهنده به کاندیداهای دیگر تأیید شده توسط همین شورای نگهبان که قانونی اش می دانید و همسر من شاکی ده ساله از رئیس آن است و یا شرکت نکننده در انتخابات را می ستانید که صدایشان و نظرشان و صدا و نظرگاه نمایندگانشان را هرگز نمی توانند از این رسانه که باید ملی باشد و میلی است بشنوند؟

مخالفان صداهای کودتاگران و اقتدارگرایان و خشونت طلبان و فتنه انگیزان واقعی که مصونیت آهنین دارند و هیچ شکایتی علیه شان به سرانجام نمی رسد، باید صدای خود را و پژواک صدایشان را از کجا بشنوند؟ من این پرسش را از شما دارم و از جامعه حقوق دانان کشور که شاهد تخطی مستمر مسئولان و کسانی که خود باید حافظ قانون باشند، از قانون اساسی هستند. آقای دکتر می دانید که دوست و برادر عزیزمان آقای دکتر شکوری راد در نامه ای به رئیس این رسانه همین درخواست حقوقی را مطرح کرد که برای ما لااقل به قدر همان عددی که احتسابمان کرده اید حق قائل باشید و نتیجه این خواست مشروع و دیگر خواست های مشروعش بازگشت به زندان بود. می دانیم که این روزها هرگونه درخواست مشروع درچارچوب انسانیت و شرع و قانون اساسی کم ترین هزینه اش زندان است و هزینه های بیشتری هم خونخواران آلت دست بیگانه برایش پیش بینی کرده اند مانند جویده شدن خرخره هایشان و گرداندن جنازه هایشان در شهر ولی ما که از خشونت بیزاریم اتفاقا برای پایان یافتن این خشونت گرایی و استقرار هرچه سریع تر صلح و امنیت و آرامش در کشورمان به یمن میلاد پیامبر صلح و عشق و دوستی عیسی بن مریم (ع) باید آماده پرداختن هزینه ها باشیم همان طور که عزیزانمان در زندان های ایران دارند هزینه های گزافی می پردازند.

آقای دادستان!

حالا که شما شأنتان اجل است که پاسخ یک شهروند دون پایه ستم دیده را بدهید دروقتی که پاسخ دادن به صاحبان زر و زور و تزویر اولویت دارد و بلکه وظیفه است، لطفا به رئیس این رسانه ملی بفرمایید برای پیشگیری از اطلاع رسانی های خانواده های زندانیان سیاسی از طریق رسانه های خارج از کشور، طبق قانون تریبون در اختیار ایشان قرار دهند تا مردم حرف هایشان را بشنوند ودر مورد ایشان و عزیزانشان داوری کنند و شما دائم این بندگان خدا را با ادعای مرتکب اعمال مجرمانه اطلاع رسانی شدن، تهدید و تقبیح و تنبیه نکنید!

این جانب نیز مصرانه می خواهم شرایط مناظره همسرعزیزتر از جانم با هر مسئول لشکری و سپاهی و کشوری فراهم آید هرچند که مناظره با ملاحسین صد درصد اولویت دارد و متأسفانه به دلیل استنکاف عاجزانه ایشان می رود که به یک آرزوی محال برای همسرم و ما و همه سبزها تبدیل می شود.

ممنون که فرمایشات متین ما را به گوش جان می نیوشید و ممنون تر می شوم اگر این عرض آخر عریضه را پی گیری فرمایید.

این مبید العتاة والمردة این مستأصل اهل العناد والتضلیل والالحاد این معزّ الاولیاء و مذّل الاعداء؟؟؟

فخرالسادات محتشمی پور

بیست و پنجم محرم الحرام 1432 برابر با دهم دی ماه 1389


21 پاسخ به “آقای دادستان! مصرانه می خواهم شرایط مناظره مصطفی تاجزاده فراهم شود”

 1. سمیه گفت:

  دیروز هر چی لیاقت خودشون بود رو به میر حسیبن عزیز و خاتمی و کروبی و تاجزاد و بهزاد نبوی و… نسبت دادن .پروژه شهید سازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی اینقدر یک انسان باید خودش رو به حماقت بزنه؟این همه جوون رو شهید کردن و حالا میگن شهید سازی؟ولی بدونید اگر با اون دادگاههای نمایشی مردم رو از همراهی با جنبش دور کردید با این مزخرفات هم میتونید که البته هیچ وقت نمیتونید

 2. ایران دخت گفت:

  درود به شما شیرزن ایرانی که دست از تلاش و مبارزه در راه احقاق حقوق همسر شجاع و دلیرتان و همچنین حامیان جنبش سبز برنداشتید و از هیچ تلاشی دریغ نکردید.بحث رسانه ی دولتی ایران برای ما کاملا روشن و مبرهن است بگذارید هر خزعولاتی که میخواهند ببافند مطمئن باشید ما در حمایتمان از سران جنبش مردمی و سبز اصلاحات مصمم تر و محکمتر میشویم و مخالفان ما گیج تر.در تایید سخنانم همین نکته بس که اگر شما نگاهی به این رسانه دولتی انداخته باشید متوجه میشوید که امار تبلیغات غیر دولتی تا چه اندازه کاهش یافته تنها پیام های بازرگانی این رسانه تبلیغ بانکها و ارگانهای دولتی است و یا محصولاتی که سپاه پاسداران در تامین ان نقش دارد مثل محصولات صحت و برنج و چای محسن و…و این مسئله خود بیانگر این است که این رسانه دیگر بیننده ای ندارد.اما باید به این نکته هم توجه کرد که روش حکومت این است که به جای این که در دادگاه ها به دنبال صدور حکم باشد نسخه ی افراد را در نماز جمعه ها و رسانه ی کذب و دروغ میپیچد و این نشان از این دارد که برای این افراد عدالت و رعایت حقوق انسانی معنایی ندارد بلکه ابتدا باید اذهان مردم را اماده کنند تا احکامی که باید برای خود انها بسته شود به دیگران نسبت دهند.
  به امید ازادی هر چه زودتر زندانیان سیاسی و نابودی ظالمان

 3. جوانه گفت:

  آفرین بر شما که اینقدر باشجاعت و پرقدرت هستید. امیدوارم همسر گرامیتون هر چه زودتر از بند
  دژخیمان آزادگردد.

 4. شهاب الدین گفت:

  بانوی ارجمند فخرالسادات ، امروز فریاد عمه بزرگوارتان را در آشفته بازار ظلم سفیانی برآوردید. امروز وقتی در مسجد کاریکاتور جناب میرحسین را دیدم ، یاد مظلومیت سر جد مظلومشان در مسجد اموی افتادم . به خانه آمدم و همگی گریه کردیم. بنده قصد قیاس ندارم اما بزرگواران امروز شما را به همان جرم جدتان حضرت سیدالشهدا که فتنه علیه حکومت ظالمان بود، شکنجه میکنند. درخواستی از شما دارم، شما را به جان سید مصطفی با حالت دلشکسته نفرین نکنید، چون بلایایی که در این سالها بر جامعه ما نازل شده سابقه نداشته . ما ملت از شما همان درخواست مراجع را داریم، دعا و صبر. به خدا دلها با شماست.

 5. somayeh گفت:

  درود بر شما ، خداوند صبر شما را اجر دهد و عزیزانمان را سلامت نگه دارد

  • علی گفت:

   فقط این رسانه اجازه دهد که سوالات مهمانان اندیشمندشان توسط رهبران سبز پاسخ داده شود

 6. سبز گفت:

  ملاحسین منظور کی هست؟

  • محمد حسین گل گفت:

   حسین شریعتمداری عزیز و دوست داشتنی منظور است.

  • داوود گفت:

   حسین شریعتنداری که به دلیل فتواهای ملا عمر گونه اش و اسلام طالبانی که او مشوق و مفتی آن است این نام را تاجزاده بر او گذاشت و چه زیبا انتخابی است این نام برای او!

 7. کاوه بهار گفت:

  کشور ایران به داشتن شیر زنانی چون شماها ومردان بزرگی همانند شوهران وپدران وبرادران شما همیشه به خود می بالد.پیروزی نزدیک است.درود بر زندانیان ازادی خواه .

 8. نورافکن گفت:

  مشکل اینست که جنبش سبز الآن بیست سال است که مـُرده برای همین مثلاً عاشورای امسال سه برابر عاشورای پارسال نیرو می‌آورند که نکند یهو مـُرده از قبر دربیاید خدای نکرده . حالا اینها مانده‌اند ، قبری که سرش گریه می‌کنند بالاخره مـُرده توش خوابیده یا نخوابیده ؟ مسئله اینست !

 9. ناشناس سوم گفت:

  چطور شیخنا شریعتمداری معرف حضورتان نیست پس بخوانید کیهان را تا دعا کنیم از جهنم نجات پیدا کنید

 10. shahrvand گفت:

  dast neshandeha ina ra nagan chi began
  ghadasate ensanha ra ba hamin sadegi zire soal bordan ke hich gune emkane defa nadaran
  on bakhshi ke to khiyabanha hastan ya bikaran ke darsadesh kam ham nist ya in ke be zoor miyan
  mardome khod joush 25 khordad bood
  in hame nomayesh neshandahandeh zaf va az ham gosakhtegiye onaei hast ke shamshir bar hossein mikeshan
  ba har abazari be name din hormata takhrib mishan

 11. علی جان گفت:

  فقط این رسانه اجازه دهد که سوالات مهمانان اندیشمندشان توسط رهبران سبز پاسخ داده شود

 12. دادنستان گفت:

  خانم محتشمی پور ایشان دادستان نیستند وکیل حکومتند.

 13. mostaar گفت:

  lanat bar har 2 taraf ke faghat baladan ba ketab ghoran bazi konan

 14. حق زندگی گفت:

  درود براین سیده ی پاک نهاد که همچون خواهررش رینب دراین عهد یزیدی کارزینبی می کند

 15. حامد گفت:

  خودشان وطن فروش و خائنن بعد به ما میگن وطن فروش
  مگر وطن فروشی جز اینست که بر خلاف مصلحت مردم و مملکت کار کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  رسول خدا(ص): الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
  حکومت کفر دوام دارد اما حکومت با ظلم دوام ندارد

  یا حسین میرحسین

 16. آزاده گفت:

  همانی که دم می زد از پول نفت همه سفره ها را تهی کرد و رفت
  پس انداز این ملت بی گناه بشد خرج لشگر کشی سپاه
  دریغ است ایران که ویران شود فدای فلسطین و لبنان شود
  اگر داری ای هموطن عقل و هوش بکن یاری سید سبز پوش

 17. عاشق حق وحقیقت گفت:

  بالاخره یک روز مردم از خواب بیدار میشن یا حسین میرحسین

 18. سبز گفت:

  درود بر این شیر زن سبز قامت .
  این بیانات و سخنان دلنشینتان ادامه دهید تا خفتگان بیدار وشیفتگان امیدوار بمانند.