سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نیروهای امنیتی اجازه ملاقات سردار مقدم با خانواده اش را نمی دهند...

نیروهای امنیتی اجازه ملاقات سردار مقدم با خانواده اش را نمی دهند

چکیده :خانواده سردار مقدم بارها از دادستانی درخواست ملاقات حضوری با وی را نموده اند که تاکنون موافقت نشده است. همچنین دادستانی تاکنون علت بازداشت ایشان و اتهامات وارده را به خانواده اش اعلام نکرده...


پنجاه روز است که خانواده سردار محمد عزلتی مقدم از دیدار با ایشان محرومند.

به گزارش تحول سبز، نیروهای امنیتی تنها یک بار به همسر سردار مقدم اجازه دادند که با وی به مدت ۱۰ دقیقه ملاقات کابینی داسته باشد که این دیدار نیز با حضور نیروهای امنیتی و تحت نظارت کامل انجام شده است.

سردار محمد عزلتی مقدم رئیس کمیته ایثارگران ستاد انتخاباتی میر حسین موسوی ۵۰ روز پیش هنگامی که از دیدار با مهندس موسوی برمی گشت در خیابان ربوده شد. دادستانی انقلاب تا یکماه پس از بازداشت ایشان ازپذیرش مسئولیت بازداشت ایشان امتناع کرد تا اینکه پس از پی گیری های خانواده ایشان معلوم شد که وی در بند ۲۰۹ زندان اوین بازداشت است.

خانواده سردار مقدم بارها از دادستانی درخواست ملاقات حضوری با وی را نموده اند که تاکنون موافقت نشده است. همچنین دادستانی تاکنون علت بازداشت ایشان و اتهامات وارده را به خانواده اش اعلام نکرده است.

با این حال خانم اعظم السادات حیدری همسر سردار مقدم پس ازتنها ملاقات کابینی با همسر دربندش از روحیه بالای وی در زندان خبر داده است.


10 پاسخ به “نیروهای امنیتی اجازه ملاقات سردار مقدم با خانواده اش را نمی دهند”

 1. میلاد گفت:

  واقعا نمی فهمن با زندانی کردن مخالفا تمام نمی شن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. پیرو امام گفت:

  سردار مقدم اسطوره‌ی آزادگی و شجاعت است. در بند کشیدن او ننگی برای نیروهای امنیتی است

 3. محمدجواد گفت:

  درود بر سردار آزاداندیش ، مقدّم- که پاکی و صداقت میرحسین و خیرخواهی جنبش را درک کرد و نشان داد برخلاف بیشتر سپاهیان فکر و انتخاب آزادی دارد و به همین منظور راه را ازبی راهه تشخیص می دهند و همچین شخصیتهایی مورد علاقه و پرستش بچه های بیشمار جنبش سبز هستند

 4. سوسن گفت:

  سردار درود برتو که این روزگار سخت که چون سنگ محک می ماند گوهر وجودت را به اثبات رساند .
  شرم بر اوین باد که جایگاه مردان بی ادعا گشته

 5. ناشناس گفت:

  خداوند خانواده هایشان و عزیزانشان را ازشون بگیرد.

 6. آذر ایرانی گفت:

  برادر خوبم سالها از دوران جنگ نحمیلی گذشته و اکنون در سنگر دیگری چون کوه ایستاده ای، می خواهم از تو بپرسم ترکش و گلوله بعثیان تلختر و جانکاهتر بود یا سلول های انفرادی اوین. استوار می خواهمت

 7. sardar baz گفت:

  وقتی مارکسیست های روسی کنترل رسانه آمریکایی را در دست داشته باشند خبر مربوط به یک ببر سیبری که گوشت خر خورده باشد از خبر فرستادن دکتر یزدی به روانگردان خانه ساخت ک گ ب در وزارت اطلاعات مهم تر میشود .
  اما چرا مورالس طرح هدفمند شدن یارانه میدهد اما این رسانه ها خبر را به اضافه شورش مردم در بولیوی ( یعنی همان آرزویی که اینها برای ایران دارند ) را سانسور میکنند . اما ریس دانا که هنوز مثل مورالس در سال ۱۹۱۷ می اندیشد اینقدر برای رسانه های آمریکایی و غربی تحت اشغال عوامل فراماسونری مارکسیست های روسی سوژه برتر میشود احتیاج به بر رسی کامل گوشت ان خری است که ببر سیبری خورده .

 8. هموطن گفت:

  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  چرا هیچ کس از اون کارای زمان انقلاب نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  همه منتظرن معامله هایی تموم بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 9. حميد گفت:

  زنده باد سردار آزاده