سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تکذیب حضور نوه امام خمینی در مهدیه تهران...

تکذیب حضور نوه امام خمینی در مهدیه تهران

چکیده :سید علی خمینی در یک سال ونیم گذشته چندین نوبت ومورد به دیدار زندانیان آزاد شده جنبش سبز یا خانواده های آنها رفته است . همچنین وی روز قدس امسال وقتی مهاجمین و چماق به دستان بعد از 5 شب حمله وتجمع برابر خانه شیخ مهدی کروبی قصد حمله نهایی به منزل وی را داشتند با حضوردر خانه شیخ مهدی توطئه مهاجمین را ناکام گذاشت وباعث شکستن محاصره منزل کروبی بعد از 5روز شد ....


سایت مشرق ، در خبری دروغین از حضور سید علی خمینی نوه امام خمینی (ره) در مراسم مهدیه تهران که در سالگرد 9 دی برگزار شده است خبر داد.

به گزارش ندای سبز آزادی سایت مشرق امروز در خبری جعلی مدعی شد سید علی خمینی برادر کوچتر سید حسن خمینی در مراسم مهدیه تهران به خاطر 9 دی شرکت کرده است .این خبر بدون هیچ گونه عکسی از حضور وی منتشر شد ولی بعد از بررسی های صورت گرفته مشخص شد سید علی خمینی نه تنها امروز در مهدیه تهران نبوده است بلکه در قم حضور داشته است.

این در حالی است که سید علی خمینی در یک سال ونیم گذشته چندین نوبت ومورد به دیدار زندانیان آزاد شده جنبش سبز یا خانواده های آنها رفته است . همچنین وی روز قدس امسال وقتی مهاجمین و چماق به دستان بعد از 5 شب حمله وتجمع برابر خانه شیخ مهدی کروبی قصد حمله نهایی به منزل وی را داشتند با حضوردر خانه شیخ مهدی توطئه مهاجمین را ناکام گذاشت وباعث شکستن محاصره منزل کروبی بعد از 5روز شد .


35 پاسخ به “تکذیب حضور نوه امام خمینی در مهدیه تهران”

 1. سید علی سبز گفت:

  ” میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است ” و یا بعبارت دیگر : ” هر گردی گردو نیست ! “

 2. ناشناس گفت:

  درود بر خاندان امام خميني

 3. ناشناس گفت:

  حتی بدون تکذبیب هم معلوم بود چنین کاری نمی کنند.ممنون از اطلاع رسانی.

 4. هادی گفت:

  استبداد و کودتاگران با این ترفندها تلاش میکنند خانواده امام را منفعل کنند که زهی خیال باطل، نکته مهم این است که این گروه ضدّ امام اما مدعی همه انقلاب نیاز شدیدی دارند تا برای ظاهرسازی هم که شده یک نام خمینی در جمع خود داشته باشند که باز هم زهی خیال باطل، خمینی‌ها امروز در کنار نخست وزیر محبوب امام ایستاده اند تا با حمایت از میرحسین قهرمان پرچم عدالت و آزادی را بر ایران عزیز برافراشته کنند

 5. ناشناس گفت:

  لطفا بفرمایید تکذیبیه رسمی بدهند چون اونا خیلی وسیع این خبرو کار می کنند
  ت

 6. ناشناس گفت:

  مشروعیت حکام جور تا این حد مضمحل گشته که برای ذره ای از آن مجبور به جعل خبر برای نواده کوچک خمینی کبیر می شوند !
  رإی ما یک کلام ، نخست وزیر امام

 7. سیاوش گفت:

  ظاهرا دیشب صدا و سیما حضور علی خمینی رو در مهدیه مکرر گزارش کرده. اگر ایشان در مهدیه نبوده لطفا بیانیه ی رسمی بدهد. من به سایت کلمه و راست گویی اش اعتماد دارم اما مساله بودن یا نبودن ایشان حائز اهمیت است و بیانیه رسمی لازم دارد. با سپاس

 8. مرتضی اشرفی گفت:

  لعن علی عدوک یا حسین
  عشق منی روح منی میر حسین

 9. حسین گفت:

  بروید فکر نان کنید که خربزه اب است . یکنفر در جمع شما باشد یا نباشد چه تاثیری در رویگردانی ملت بزرک ایران از شما دارد حالا میتوانید اگر ایشان نیامدند شما عکسی هم مونتاژ کنید ولی چه کسی تایید میکند ؟ مگر میشود کسی بفهمد وباظلم هکاری کند؟

 10. ناشناس گفت:

  کاشکه سایت جماران تکذیب می کرد

 11. زنده باد سبز گفت:

  با این چیزها نمیتونند خانواده امام رو خراب کنند ،ما میدونیم خانواده امام با مردم هستند،اونها که گفتند ایمیل‌ها رو چک میکنند پس با خوندن ایمیلهای نظر مردم رو درباره خودشون میدونند

 12. میر دلها گفت:

  درود خدا بر امام راحل وشهدای ایران واسلام
  و درود بر بیت مکرم ومعظم امام خمینی ره

 13. پيمان گفت:

  مردم از خانواده امام بزرگوار انتظار دارند مانند ان مرد بزرگ علني وبا قدرت در مقابل ظلم وارده به مردم باستند. حمايت اين خانواده شريف از جنبش سبز مردم اخرين ميخ به تابوت حاكميت ظلم وجور است

 14. ناشناس گفت:

  چرا دروغ می گین؟

 15. ناشناس گفت:

  چرا دروغ می گید تاییدیه ایشون رو هم منتشر کنید.

 16. وحید گفت:

  کجای کارید؟ این موضوع صحت داره

 17. عباس گفت:

  قابل توجه سایت کلمه و دوستی که فرمودند: «من به سایت کلمه و راست گویی اش اعتماد دارم » و یا دوستی که فرمودند: «حتی بدون تکذبیب هم معلوم بود چنین کاری نمی کنند.ممنون از اطلاع رسانی.» ایشان طی مصاحبه‌ای حضورشون رو در این مراسم و همینطور راهپیمایی نهم دی سال گذشته تأیید کردند.
  برقرار باشید.

  • ناشناس گفت:

   سلام بنده گفته بودم حتی بدون تکذیب هم معلوم بود ایشون این کارو نمی کنه.و خوشحالم که اینو گفتم چراکه جماران تکذیب رسمی کرد!فقط یادتون باشه پس فردا اگر ایشون که انقدر حضورش براتون مهمه فرضا یه چیزی گفت که خوشتون نیومد حرمت نگه دارین!

  • زمنده دفاع مقدس به عباس گفت:

   بنام خدای خمینی(س)
   داش عباس تشریف دارید! تکذیبیه رو خوندید!؟ برقرار باشید!!

  • ناشناس گفت:

   پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران – تهران

   دفتر امام خمینی (س) پیرو درج خبری در برخی سایت های خبری مبنی بر حضور حجت الاسلام و المسلمین سید علی خمینی در مراسمی در روز پنج شنبه در تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام کردکه جناب آقای سید علی خمینی روز پنج شنبه نهم دی ماه 1389 در شهر مقدس قم بوده اند.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران ، متن این اطلاعیه بدین شرح است :پیرو درج خبری در برخی سایت های خبری مبنی بر حضور حجت الاسلام و المسلمین سید علی خمینی و مصاحبه ایشان با این رسانه ها اعلام می دارد جناب آقای سید علی خمینی روز پنج شنبه نهم دی ماه 1389 در شهر مقدس قم بوده اندو مصاحبه ای نیز با هیچ یک از رسانه های خبری نداشته اند .از دوستان عزیز انتظار می رود پیش از نقل اخبار از بیت مکرم حضرت امام خمینی (س)نسبت به صحت و سقم خبر خویش از منابع معتبر اقدام نمایند.

   دفتر امام خمینی (س)

   ای امان از دروغگو جماعت .به امید روزی که دروغ سبب حناق شود

  • ناشناس گفت:

   عباس جون بیانیه رو دید بفرمایید لطفا

 18. ابوذر گفت:

  بیش از انکه حضور ایشان در میان چاقو کشان و بی ادبان قلب مردم را مجروح کند شخصیت و جایگاه پدر و پدر بزرگشان را که نزد مظلومان و روشنفکران از وجهه خاصی بر خوردارند تخریب میکند . برگذاری این معرکه ای که به جزء ترویج فحاشی و ناسزا و تهمت و دروغ و عربده کشی هیچ رسالت دیگری نداشته در مکانی که از گذشته های نه چندان دور مرکز اجرای همین برنامه ها به سرپرستی سازمان امنیت کشور ساواک علیه دانشمندان و مجاهدین دین مبین اسلام بوده اتفاقی نبوده بلکه کاملا انتخابی میباشد تا بگویند حسینیه های ارشاد که مرکز پژوهش و دانش و اگاهی و مسئولیت و مجاهدت و ایثار و ازادی است در این نظام جای خود را به مهدیه هایی داده که در ان مزدوران روشهای ناسزاگویی و تهمت و افتراء و حمله به جان و مال و ناموس و شخصیت و مقام و منزلت بزرگان کشور و دین اسلام را به مراتب جامعتر و کاملتر و وحشیانه تر از گذشته به عده ای از هم میهنان نا آگاه میاموزند و می قبولانند. امیدواریم ایشان به پاسداشت گذشتگان خویش از آفت چنین معرکه هایی مصون بمانند . انشاءالله

 19. آرش گفت:

  سایت جماران و دفتر امام رسما تکذیب کرد

 20. سبز گفت:

  سایت فارس عکسی را منتشر کرده از سید علی خمینی لطفا بررسی کنید ببینید مال چه زمانی است.

 21. راست حسینی گفت:

  ای خدا کاش دروغ ” خناق ” بود تا دیگه یک دونه از این دروغگویان روی زمین نبودند و ما هم راحت می شدیم!

 22. رزمنده دفاع مقدس به همگان گفت:

  بنام خدای خمینی(س)
  وقتی اشخاصی مثل طائب ابن همه گستاخانه اراجیف میبافند و تحویل مشتی آدم ساده لوح واقعا بدبخت میدهند، چه انتظاری از حامیان رسانه ای امثال طائب و…دارید!؟ شالوده این جناح از فریب است که با دروغ بهم پیوند خورده است!!

 23. ايراني سبز گفت:

  اگر راست باشه باعث شرمساريه!

 24. hassan گفت:

  درود بر خاندان امام خمینی

 25. امیر گفت:

  عکسی که در خبر گذاری ها منتشز شده رو قبلا خود مشرق تحت عنوان دروغ دیگری استفاده کرده بود اینم لینکش:

  http://mashreghnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=2659

 26. مخالف رادیکالیسم گفت:

  متاسفانه یا سایت حامی دولت دروغ گفته است یا خلاف رفتار حرفه ای بدون تحقیق این مطلب را منتشر کرده است .

 27. تورج گفت:

  احسنت و صد درود به نوه های امام راحل (ره) که خود و دینشان را به دنیا نفروختند و وفادار به این ملت باقی ماندند . درود بر آنهایی که درد ملت دارند و مثل این دولت در رسانه میلی شعار عدالت سر نمی دهند که مردم را به بیچارگی رسانده باشند .

 28. عباس گفت:

  بله اطلاعیه را خواندم و همینطور توضیح سایت مشرق را. سایت جماران پیشتر هم سابقه‌ی تکذیبه‌های اینچنینی را داشته است. منتظر اظهار نظر خود ایشان می‌مانیم.

 29. لبیک یا خمینی گفت:

  طویل زمانی بود که سر نزده بودم به کلمه.
  به اینکه جا زدیم ها . . . . نه!
  اینترنت در دسترس نبود.

  هستیم تا آخر با امام و خانواده امام

 30. لبیک یا خمینی_MRM گفت:

  عادت کردیم به این دروغ ها !