سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » امتحان های مدارس كرج لغو و دانش آموزان موظف به حضور در مراسم استقبال از احمدی نژاد ...

امتحان های مدارس كرج لغو و دانش آموزان موظف به حضور در مراسم استقبال از احمدی نژاد شدند

چکیده : با لغو امتحان ها در مدارس كرج دانش آموزان و معلمان مدارس موظف شده اند در استقبال مردمي و خودجوش از رييس دولت دهم شركت كنند!این تصمیم مورد اعتراض بسیاری از معلمان و دانش آموزان مدارس کرج قرار گرفته است که مسوولان آموزش و پرورش در برابر این اعتراض ها گفته اند معلمان و دانش آموزان در صورت شرکت نکردن در برنامه استقبال، از نظر تحصیلی و اداری دچار مشکل خواهند...


امتحانات سه شنبه و چهارشنبه اين هفته ی همه مدارس استان البرز طي بخشنامه اي به دليل سفر احمدي نژاد، رييس دولت دهم به این استان لغو شد .

به گزارش خبرنگار كلمه، اين بخشنامه در حالي به مدارس كرج ارسال شده است كه از مدتها پيش امتحانات مدارس برنامه ریزی شده بود و با اين بخشنامه ناگهاني تمام برنامه ها لغو و موجب سرگرداني دانش آموزان و مديران مدارس شده است .مسوولان آموزش و پرورش علت لغو امتحانات را در روز سفر احمدی نژاد استقبال خودجوش مردمی از سفر وی و لغو امتحانات روز بعد از سفر را خستگی دانش آموزان به خاطر شرکت در مراسم استقبال ذکر کرده اند.

با لغو امتحان ها در مدارس كرج دانش آموزان و معلمان مدارس موظف شده اند در استقبال مردمي و خودجوش از رييس دولت دهم شركت كنند!این تصمیم مورد اعتراض بسیاری از معلمان و دانش آموزان مدارس کرج قرار گرفته است که مسوولان آموزش و پرورش در برابر این اعتراض ها گفته اند معلمان و دانش آموزان در صورت شرکت نکردن در برنامه استقبال، از نظر تحصیلی و اداری دچار مشکل خواهند شد.

طبق خبرهاي رسمي بيش از ۸۰۰ دستگاه اتوبوس صبح روز سه‌شنبه جابه‌جایی استقبال‌کنندگان محمود احمدي نژاد را بر عهده مي خواهند گرفت . استقبال كنندگاني كه نيمي شان از دانش آموزان و كادر مدارس كرج هسستند كه با لغو امتحانات شان بايد در اين مراسم شركت كنند .


9 پاسخ به “امتحان های مدارس كرج لغو و دانش آموزان موظف به حضور در مراسم استقبال از احمدی نژاد شدند”

 1. ناشناس گفت:

  بعضي مواقع وقت طلاست ميشود همين را بر عليه خودش تبديل كرد مثلا با شعار راي من كو نان من كو چرا از سر سفره نان من را دزديدي

 2. ناشناس گفت:

  مرگ بر دیکتاتور سرکوب گر!
  اینقدر این هلکوپتر ها از رو سرمون رد شدن مردیم!
  لعنت به این حکومت ظالم
  درود بر اسلام و درود بر شهیدان

 3. البرزسبز گفت:

  استقبال کذایی – دولت کودتایی

 4. ناشناس گفت:

  بله در كرج استقبال مردمي و خودجوش خيلي است از جمله اين استقبال مردمي نصب بنر با پول بيت المال و تعطيلي رسمي مدارس مي باشد

 5. میثم گفت:

  تازه گفتن اگه نیاین استقبال نمره امتحانات کنسل شده صفر میشه! حالا چطوری من نمیدونم.

 6. وطن سبز گفت:

  اینها در لبنان هم همین کارو کردند، اینجا که دیگه مرکز اصلی کودتاست.

 7. جنبش سبز گفت:

  آخه خوش انصافا اينهمه چيزاي جورواجور و داش محمود واسه راحتي دوستان لغو كرده حالا يكي پيدا شده واسه تشويقش گفته اتمحانا تعطيل برن واسش كف و سوت حواله كنن اينم حسودي داره؟
  به اين ميگن استقبال خودشون جوشونده ي مردمي مث همه ي جاهاي ديگه اي كه تا حالا داش محمود قدوم مباركشون و با اعضاي دولت دو تا بعد از هشتم گذاشتن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. ناشناس گفت:

  آخه اگر این کار را نمی کرد کسی نبود به استقبال بره. مثل دفعه ی قبل که رفت کرج و ضایع شد و هیچ کس به استقبال…. نرفت. این بار باید این کار را می کردند تا ضایع نشوند.

  واقعا که جای تأسف داره. به خاطر ورود …، از هفته ها قبل با پول بیت المال با بنرها سطح شهر را پر کردند. شب که بنرها پاره میشد، صبح بلافاصله با بنر تازه روبه رو می شدید. بله ای مردم ناآگاه! (البته همه نه) از پول من و شما، از حق من و شما، از پول اضافه ای که بابت نان ، شیر، بنزین ، برق، آب و …….. از من و شما می گیرند، این کثافت کاری ها و تبلیغات را انجام می دهند. برای خودشان. فقط برای خودشان. الهی که درد بیفته به جونش. بدترین دردها.

 9. رشید گفت:

  خب دیگه .به قول حافظ فتنه گرشیرازی : علم عشق در دفتر نباشد .حتما آقایان به خودگرفته اند .