سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » یک اختلاس 100 میلیاردی دیگر، این بار در مسکن مهر...

یک اختلاس 100 میلیاردی دیگر، این بار در مسکن مهر

چکیده :در رسیدگی به پرونده مسکن مهر اقدامات لازم انجام شد به طوری که ما می‌توانیم ادعا کنیم که جلوی اختلاس یکصد میلیارد تومانی را...


دادستان قزوین از کشف جریان اختلاس یکصد میلیارد تومانی در مسکن مهر قزوین خبر داد و گفت: پیش از اینکه این اختلاس صورت گیرد، کشف شد.

به نوشته وطن امروز، اسماعیل صادقی‌نیارکی در شورای مسؤولان‌ قضایی استان که با حضور وزیر دادگستری برگزار شد، اظهار کرد: در بحث مواد مخدر گام‌های خوبی برداشته شده است به طوری که طی 3 ماه گذشته به میزان 4 سال کار شده و با توزیع‌کنندگان و قاچاقچیان مواد مخدر برخورد شده که در این راستا حکم اعدام 30 قاچاقچی صادر شده است و پس از تایید نهایی بزودی اجرا می‌شود.

وی تاکید کرد: در رسیدگی به پرونده مسکن مهر اقدامات لازم انجام شد به طوری که ما می‌توانیم ادعا کنیم که جلوی اختلاس یکصد میلیارد تومانی را گرفتیم که باید از کسانی که در این زمینه اقدام کردند و از جمله از هوشیاری و اقدام سربازان گمنام امام زمان(عج) تقدیر و تشکر کنیم که موجب شد مقابل فساد اقتصادی گرفته شود.

صادقی‌نیارکی عنوان داشت: پرونده اختلاس 2 تا 3 میلیاردی در بیمه ایران پرونده دیگری است که در شُرف اتخاذ تصمیم است.


5 پاسخ به “یک اختلاس 100 میلیاردی دیگر، این بار در مسکن مهر”

  1. حبیب تبریزیان گفت:

    البته در این موارد مسئله سرقت و دزدی مطرح نیست لذا نه از قطع دست خبری است و نهن حتیی از کوتاه کردن ناخن یا موی سر « سوء استفاده کنندگان». ماشاله بیمه شوندگان با گذشت هستند و با پرداخت حقه بیمه بیشتر درس اخلاقی به این آقایان « بد اخلاق» می دهند.

  2. دوستدار مهندس موسوی گفت:

    هر دم از این باغ، بری می رسد تازه تر از تازه تری می رسد

  3. حسین گفت:

    دمت گرم سالار

  4. هادی گفت:

    ماشاء الله.هر دم از این باغ گلی می رسد.و ایول به سربازان گمنام!

  5. پیر سبز گفت:

    هر دم از این باغ بری میرسد!!! در نظامهای استبدادی بویژه دینی و استحماری ان(یعنی بدون حضور مظبوعات ورسانه های ازاد _ واحزاب ) دزدی ،کلاهبرداری ،اعتیاد ،فساد ،و… کم باشد باید شک کرد.