سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ممانعت فرهاد رهبر از سخنرانی فرشاد مومنی در دانشگاه تهران...

ممانعت فرهاد رهبر از سخنرانی فرشاد مومنی در دانشگاه تهران

چکیده :در حالی که به گفته منابع دانشجویی، دیروز دانشگاه تهران مجوز سخنرانی فرشاد مومنی را صادر کرده بود، با دستور مستقیم فرهاد رهبر از سخنرانی دکتر فرشاد مومنی در دانشکده فنی دانشگاه تهران ممانعت به عمل...


فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه تهران، از سخنرانی فرشاد مومنی در این دانشگاه جلوگیری کرد.

به گزارش کلمه، در حالی که به گفته منابع دانشجویی، دیروز دانشگاه تهران مجوز سخنرانی فرشاد مومنی را صادر کرده بود، با دستور مستقیم فرهاد رهبر از سخنرانی دکتر فرشاد مومنی در دانشکده فنی دانشگاه تهران ممانعت به عمل آمد.

دکتر فرشاد مومنی قرار بود در میزگردی با موضوع «عدالت اجتماعی؛ از ادعا تا واقعیت» در کنار محمد خوش‌چهره و حسین راغفر در دانشکده فنی دانشگاه تهران به سخنرانی بپردازد.

اعمال نفوذ رئیس دانشگاه تهران در جلوگیری از سخنرانی مومنی در این برنامه که به رغم صدور مجوز قبلی از سوی دانشگاه صورت گرفته، با واکنش دانشجویان عضو انجمن اسلامی دانشگاه تهران و علوم پزشکی روبه‌رو شده است که نسبت به فضای بسته و نبود آزادی بیان در دانشگاه، حتی در خصوص مسائل اقتصادی، اعتراض دارند.

فرشاد مومنی قرار بود درباره فقر، نابرابری و تاثیر هدفمند‌ شدن یارانه‌ها بر آن سخنرانی کند.


یک پاسخ به “ممانعت فرهاد رهبر از سخنرانی فرشاد مومنی در دانشگاه تهران”

  1. رضا گفت:

    سايت کلمه چندي پيش اخباري مبني بر مناظره محمد رضا خاتمي و وزير ارشاد دولت نهم در دانشگاه شهيد عباسپور به نقل از سايت فارس منتشر کرد ولي خبري از برگزاري مناظره جايي منتشر نشد و فقط يک دروغ بود. از سايت کلمه در خواست ميشود که ديگر اخبار اين سايت که به غير از دروغ و تهمت کاري را با پول بيتالمال نميکند منتشر نکند ممنون.