سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اختلاس 100 میلیارد تومانی مدیر دولت‌های نهم و دهم...

اختلاس 100 میلیارد تومانی مدیر دولت‌های نهم و دهم

چکیده :مدیر عامل مجتمع پتروشیمی ایلام كه حدود پنج سال در دولت‌های نهم و دهم مسئولیت این مجتمع را عهده دار بوده، این روزها به اتهام اختلاس صد میلیارد تومانی در زندان اوین به سر می برد....


مدیر عامل مجتمع پتروشیمی ایلام كه حدود پنج سال در دولت‌های نهم و دهم مسئولیت این مجتمع را عهده دار بوده، این روزها به اتهام اختلاس در زندان اوین به سر می برد.

به گزارش مشرق، شنیده ها حاكی است كه مدیر عامل مجتمع پتروشیمی ایلام در حدود یكصد میلیارد تومان در این پروژه اختلاس و سوء استفاده كرده است.

این مجتمع پتروشیمی در 26 كیلومتری شمال غربی مركز استان ایلام واقع شده است و به عنوان یكی از نقاط امید توسعه صنعتی استان محسوب می شود.

یكی از نمایندگان استان ایلام در گفت و گو با مشرق با تایید این مسئله تصریح كرد: متاسفانه چنین مسئله ای رخ داده است و آقای (د.ف) مدیر عامل پتروشیمی ایلام به اتهام اختلاس در بازداشت به سر می برد.

وی در ادامه می افزاید: این اتفاق سبب ركورد هرچه بیشتر در ساخت این مجتمع پتروشیمی شده است و سبب ناراحتی كارگران شاغل در این مجتمع و مردم استان را فراهم كرده است.

این نماینده استان ایلام تصریح كرد: به زودی جلسه ای با حضور مدیر عامل شركت ملی پتروشیمی و مجمع نمایندگان این استان برگزار خواهد شد، تا جنبه های مختلف این مسئله و میزان اختلاس صورت گرفته در این مجتمع روشن شود.

وی درباره میزان اختلاس صورت گرفته گفت: عدد های گوناگونی در خصوص میزان اختلاس صورت گرفته مطرح شده است كه یكی از ارقام مشهور 100 میلیارد تومان است.

بنابر این گزارش، طراحی و ساخت این مجتمع 6 سال پیش آغاز شد وبه علت تحریم ها ومشكل نقدینگی این طرح تنها حدود 30 درصد پیشرفت فیزیكی دارد ونیمه تعطیل است.

گفته می شود تاكنون هفت هزار میلیارد ریال اعتبار و سرمایه گذاری ارزی و ریالی برای اجرای این مجتمع هزینه شده است.


4 پاسخ به “اختلاس 100 میلیارد تومانی مدیر دولت‌های نهم و دهم”

 1. کیوان گفت:

  آش را با جایش میل کردند!!!!!!!!!

 2. ش.ا.گ گفت:

  ايشان از شهريور 82 مديرعامل پتروشيمي ايلام هستند و بنده شخصاً از يك فقره اختلاس كوچك 70 ميليون توماني ايشان مطلعم. پس رقم 100 ميليارد تومان بعيد به نظر نمي‌رسد. جاي تعجب اينجاست كه چرا مدير عاملي ايشان در دولت‌هاي نهم و دهم تمديد شد!!!

 3. ناشناس گفت:

  گر حکم شود که مست گیرند. در شهر – بجز موسوی و خاتمی و چند نفر دیگه – هر آنچه هست گیرند.

 4. موسوی گفت:

  وقتی معاون اول رییس جمهور مستقر میلیاردها پول مردم که امانت دردست دولت بوده بالا کشیده وتازه یکساله که رییس قوه قضاییه هم حریف رییسش نشده که فقط یه تک پا بیاد درب دادگاه نمایشی وبرگرده تا مردم! دلخوش بشن، خوب اینهم نوچه همونه دیگه! چه انتظاری ازش دارین؟ لابد خرج انتخابات احمدی نژاد کرده وحالا ایشون باید جلوی محاکمه این یکی رو هم بگیره تا گندش در نیادش! اکثرا” دزدند و جانی.