سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » معصومه ابتکار: پلیس درباره امنیت تهران گزارش دهد / ناامنی‌ها به چند ترور محدود نیس...

معصومه ابتکار: پلیس درباره امنیت تهران گزارش دهد / ناامنی‌ها به چند ترور محدود نیست

چکیده :مسايل و مشكلات و ناامني‌هاي اخير محدود به ترور دانشمندان هسته‌اي نبوده است. در ماه‌هاي اخير شاهد ترور پزشكان بوده‌ايم كه انگيزه تعدادي از اين ترورها هنوز مشخص نشده است. بايد رئيس پليس تهران در جلسه حاضر شود تا در مورد امنيت و كارهايي كه مي‌توان براي حفظ آرامش و امنيت در تهران داشت، گزارش ارائه دهد و از شوراي شهر هم نظرخواهي...


رييس كميته محيط ‌زيست شوراي شهر تهران با تاکید بر افزایش ناامنی در تهران بر لزوم گزارش رئیس پلیس به شورای شهر تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، معصومه ابتکار گفت: «مسايل و مشكلات و ناامني‌هاي اخير محدود به ترور دانشمندان هسته‌اي نبوده است.»

وی افزود: «در ماه‌هاي اخير شاهد ترور پزشكان بوده‌ايم كه انگيزه تعدادي از اين ترورها هنوز مشخص نشده است.»

رئيس كميته محيط‌ زيست شوراي شهر تهران در جلسه امروز شوراي شهر تهران بار ديگر نسبت به عدم حضور رئيس پليس پايتخت در شوراي شهر تهران اعتراض كرد و خواهان حضور مسوولان نيروي انتظامي براي ارايه توضيحاتي در مورد مسائل امنيتي شهر تهران شد.

ابتكار ادامه داد: «شوراي شهر تهران درخواستي براي حضور رئيس پليس تهران داشته تا همانطور كه رئيس راهنمايي و رانندگي گزارش از وضعيت ترافيك ارايه داد، ايشان نيز توضيحاتي در مورد وضعيت امنيت تهران ارايه دهند.»

او با تاكيد بر اينكه مسايل و مشكلات اخير محدود به ترور دانشمندان هسته‌اي نبوده است گفت: «در ماه‌هاي اخير شاهد ترور پزشكان بوده‌ايم كه انگيزه تعدادي از اين ترورها هنوز مشخص نشده است.»

رئيس كميته محيط‌زيست شوراي شهر تهران با اشاره به نگراني‌هاي موجود در جامعه دانشگاهي خاطرنشان كرد: «بايد رئيس پليس تهران در جلسه حاضر شود تا در مورد امنيت و كارهايي كه مي‌توان براي حفظ آرامش و امنيت در تهران داشت، گزارش ارائه دهد و از شوراي شهر هم نظرخواهي كنند.»


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.