سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دادستان بهشهر:مرخصی حق مسلم یک زندانی است...

دادستان بهشهر:مرخصی حق مسلم یک زندانی است

چکیده :مرخصی حق مسلم یک زندانی است و باید بر اساس مقرارات و ضوابط تعیین شده هر زندانی از تسهیلات مقرر استفاده...


میری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهشهر به‌منظور بازدید از زندان و بررسی مشکلات و درخواست‌های زندانیان از زندان بهشهر بازدید و با زندانیان گفت‌وگو نمود.

وی در حین بازدید خواسته‌ها و درخواست مددجویان را به‌منظور پیگیری یادداشت و یا به مددکار اجتماعی زندان تحویل می‌داد تا با مراجعه به دادگستری مشکلات آنان را برطرف نماید.

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب در پایان بازدید در جلسه شورای طبقه‌بندی زندان شرکت و با همکاری دیگر اعضای جلسه بیش از 50 مورد تقاضای زندانیان را بررسی نمودند.

در این جلسه با مرخصی بیش از 37 زندانی و اشتغال به کار 10 نفر موافقت گردید.

میری دادستان بهشهر در این جلسه گفت: مرخصی حق مسلم یک زندانی است و باید بر اساس مقرارات و ضوابط تعیین شده هر زندانی از تسهیلات مقرر استفاده نماید.

وی افزود: اگر زندانیان مقرارات زندان را رعایت نمایند می‌توانند از حداکثر مرخصی عادی یا مرخصی تشویقی استفاده نمایند و این مدت را در کنار فرزندان یا خانواده خود باشند و به رفع مشکلات شخصی بپردازند.

دادستان بهشهر نقش شورای طبقه بندی زندان را در کاهش جمعیت کیفری زندان و ارائه خدمات رفاهی به مددجویان یک نقش مهم و کارساز دانست و از کلیه اعضا خواست در برگزاری این جلسات به صورت هر هفته یک بار همت گمارند.


یک پاسخ به “دادستان بهشهر:مرخصی حق مسلم یک زندانی است”

 1. جنبش سبز گفت:

  نميدونم اين آقاي دادستان همشهري مازندراني بنده هستن يا نه ؟
  اينكه ايشون گفتن مرخصي حق مسلم يه زندونيه منظورشون كدوم زندوني ميتونه باشه؟
  اگه همه ي زندونيا منظورشونه پس چرا اونائيكه همه ي ما و شما و خيلي دقيق تر امثال اين آقاي دادستان ميدونن ازين حق مسلم برخوردار نميشن؟
  چرا اصلا تو قوه ي مستقل و عدالت پرور سپاهيه يك شهر و دو نرخ برقراره؟ اونيكه با كلي مواد گرفتنش اول از همه اون كلي رسيد به چن كيلو بعدش اجازه دادن اين آقا فرت و فرت از مرخصي استفاده كنه اما اونيكه انتقاد ميكنه بايد بره تو قرنطينه فحش بخوره ، زير چك و لگد قرار بگيره ، سرش تو كاسه ي توالت فرنگي فرو شه و … ؟