شما در حال بازدید از صفحه ساده شده سایت کلمه می باشید. برای دیدن نسخه اصلی اینجا را کلیک کنید.

» مرتضی الویری شایعه پراکنی رسانه های دولتی را تکذیب کرد

شنبه, ۲۲ آبان, ۱۳۸۹

چکیده : اخیرا در برخی رسانه ها ( رسالت ، خراسان ، خبر آنلاین و.....) مطالب خلافی در مورد پیشنهادات اینجانب به جناب آقای کروبی درج گردید که کاملا بی اساس بوده و بدین وسیله تکذیب می گردد.


رسانه های دولتی با انتشار خبری از ملاقات مهدی کروبی و مرتضی الویری خبر کذبی را منتشر کرده بودند که از سوی الویری تکذیب شد.

به گزارش ندای سبز آزادی رسانه های حامی دولت کودتا خبر دروغ خود را اینگونه منتشر کردند :« مرتضی الویری طی روزهای گذشته دیداری با کروبی داشته و از وی خواسته از فعالیت در فضای سیاسی دوری کند. »

در ادامه این خبر جعلی  که به نقل از روزنامه رسالت در سایت شبکه ایران وابسته به موسسه دولتی ایران وچند سایت دیگر بازنشر شده بود آمده است :« الویری در این دیدار تحلیل شرایط سیاسی کشور و روند رو به افول جریان آشوب که ارزش سرمایه‌گذاری ندارد، از مهدی کروبی خواسته با ورود به نقد ناکارآمدی دولت و انتقاد از مسائل اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم از شرایطی که در حال حاضر با آن روبه‌رو شده خود را نجات دهد. الویری که در انتخابات گذشته از حامیان کروبی بود به وی گفته است مسائل سیاسی مخاطبین کمی دارد ولی اگر وارد نقد مسائل اقتصادی شود، مخاطبین بیشتری را شامل می‌شود »

اما مرتضی الویری در همین ارتباط و در وبسایت شخصی خود این خبر را تکذیب کرد و نوشت:

بسمه تعالی

اخیرا در برخی رسانه ها ( رسالت ، خراسان ، خبر آنلاین و…..) مطالب خلافی در مورد پیشنهادات اینجانب به جناب آقای کروبی درج گردید که کاملا بی اساس بوده و بدین وسیله تکذیب می گردد.

مرتضی الویری