سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

سایت بنیاد باران هم فیلتر شد

چکیده :سیدمحمدخاتمی بعد از پایان دوران هشت ساله ریاست‌جمهوری به همراه چند تن از وزرای کابینه‌اش بنیاد آزادی، رشد و آبادانی ایران (باران) را تشکیل داد و ریاست آن نیز از ابتدا تاکنون برعهده خود او بوده...


پس از فیلتر شدن سایت شخصی سید محمد خاتمی، سایت بنیاد باران نیز مشمول فیلترینگ شد.

به گزارش گفتارنو، سایت بنیاد باران به آدرس www.baran.org.ir که منعکس کننده اخبار و مواضع سید محمد خاتمی و اعضای بنیاد باران بود، فیلتر شد.

سیدمحمدخاتمی بعد از پایان دوران هشت ساله ریاست‌جمهوری به همراه چند تن از وزرای کابینه‌اش بنیاد آزادی، رشد و آبادانی ایران (باران) را تشکیل داد و ریاست آن نیز از ابتدا تاکنون برعهده خود او بوده است.

فیلترینگ سایتهای منتقدان دولت که حتی به مسدود شدن سایتهای رئیس‌جمهور سابق هم رسیده است، در شرایطی صورت می‌گیرد که محمود احمدی نژاد در سفرهای خارجی خود همواره بر وجود آزادی بیان در ایران تاکید می کند.


6 پاسخ به “سایت بنیاد باران هم فیلتر شد”

 1. ناشناس گفت:

  مرگ بر دیکتاتور

 2. هادی گفت:

  همانگونه که قبلان هم پیش بینی‌ کرده بودند حکومت زیر فشار سبز‌ها له‌ شده و با خیمه شب بازی جدیدش در فکر فشار بیشتر برای باز کردن باب مذاکرات با سبز هاست. آنها میخواهند با شروع برنامه هدف مند کردن یارانه‌ها به نوعی مذاکرات پر طمطراقی هم با سبزها داشته باشند و چون از موسوی و کروبی قهرمان قطع امید کرده‌اند شانسشان را با آقای خاتمی میبیننند که همه سبزها با اطمینان به آنها میگویند که فشار به آقای خاتمی هم کوچکترین امتیازی به آنها نخواهد داد و تا محاکمه کودتاگران آشتی‌ ملی‌ نخواهیم داشت. کودتاگران باید یاد بگیرند ملت قهرمان ایران اجازه ماجراجویی به هیچ کس را نمیدهند

 3. جواد گفت:

  اگر نکنند جای تعجب دارد.!!!!!!!!!! ببین کار بکجا کشیده شده که تحمل این سایت که فقط هدفش ایجاد اندیشه و فکر برا ی پیشرفت ایران چیر دیگری نبود را را هم ندارند, وای به حال شماها دیکتاتورها در اینده روشن ایران زمین.

 4. محمد گفت:

  گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است
  با ریشه چه میکنید؟
  گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع میزنید
  با جوجه های نشسته در اشیان چه میکنید؟
  گیرم که میکشید.گیرم که میبرید.گیرم که میزنید
  با رویش ناگزیر جوانه چه میکنید؟

 5. ميكروب يا همان سبز آرام گفت:

  آقاي خاتمي و بقيه يارانشان كه فرزندان خميني كبير هستند امروز در شعب ابي‌طالب هستند
  روز مي‌رسد كه كفار همه شكست خواهند خورد

 6. ميكروب يا همان سبز آرام گفت:

  خاتمي و يارانشان كه فرزندان خميني كبير هستند در شعب ابي‌طالب هستند
  به آرزوي شكست كفار