سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » وزير راه: خداوند اعتبار پروژه‌ها را می‌رساند...

وزير راه: خداوند اعتبار پروژه‌ها را می‌رساند

چکیده :وزیر راه و ترابری ارسال نامه به معاون اول رییس‌جمهوری مبنی‌بر درخواست جلوگیری از کلنگ‌زنی‌ پروژه‌های عمرانی به دلیل کمبود بودجه را رد و تصریح کرد: خودم چنین نامه‌ای را ندیده‌ام؛ ما دلمان به خداست و خداوند اعتبار این پروژه‌ها را...


وزیر راه و ترابری ارسال نامه به معاون اول  احمدی نژاد مبنی‌بر درخواست جلوگیری از کلنگ‌زنی‌ پروژه‌های عمرانی به دلیل کمبود بودجه را رد و تصریح کرد: خودم چنین نامه‌ای را ندیده‌ام؛ ما دلمان به خداست و خداوند اعتبار این پروژه‌ها را می‌رساند.

حمید بهبهانی امروز در بازدید از هفدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها درباره‌ی افزایش30 درصدی قیمت بلیت هواپیما و توقع‌های مسافران پس از این افزایش اظهار کرد: 10سال است که قیمت بلیت هواپیما افزایشی نداشته، مسافران باید توقع داشته باشند که هواپیماهایمان حداقل بتوانند راه بروند!

وی اظهار کرد نمی‌گویم با افزایش 30 درصدی، هواپیمای نو بخرند اما حداقل بتوانند هزینه‌ی خلبان، خدمه، سوخت و پارکینگ فرودگاهی را تامین کنند.

بهبهانی در پاسخ به اینکه به گفته شما «با هواپیماهای نامطمئن سفر کنیم بهتر است یا افزایش قیمت داشته باشیم؟» اظهار کرد بازار باید تعیین‌کننده نرخ بلیت هواپیما باشد و براساس عرضه و تقاضا قیمت بلیت میان خریدار و فروشنده توافق شود. اگر نرخ بلیت گران باشد خریدار جلو نمی‌آید و اگر قیمت ارزان باشد به این شیوه از حمل و نقل هجوم می‌آورند، لذا باید یک نقطه‌ی سربه‌سر در این راستا وجود داشته باشد.

وزیر راه و ترابری در پاسخ به اینکه آیا با اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها قیمت بلیت هواپیما مجددا افزایش می‌یابد؟ گفت: «این قیمت مبنی‌بر سوخت ارزان است و قطعا درصدی قیمت بلیت هواپیما مجددا افزایش می‌یابد و متناسب با قیمت سوخت خواهد بود.»

بهبهانی در پاسخ به مشکل آزادراه تهران ـ پردیس و زمان بازگشایی این آزادراه خاطرنشان کرد: گره این پروژه باز شده است قطعه زمینی که برای ساخت این آزادراه دست ارتش بوده و مجوز داده‌اند که پایه‌های پل ورودی و خروجی آزادراه را بسازیم.


8 پاسخ به “وزير راه: خداوند اعتبار پروژه‌ها را می‌رساند”

 1. سبز گفت:

  ياد اهنگ هاي انقلابي اول انقلاب افتادم خواننده اقاي علي شگارچي تو كه گوئي خدا داده به ارباب نميدانم خداي من كجايه

 2. کاوه گفت:

  وزیر محترم راه کلاً آدم معتقدی هستند ایشان معتقدند همانطور که مدرک دکتری را خدا می رساند و مقالات دانشجویان را هم خدا می رساند تا بنام دیگری چاپ شود پول پروژه ها را هم خدا می رساند خود خداوند هم می آید وپروژه ها را می سازد پس اگر نشد مقصر خداست بروید ویقه اش را بگیرید ولی مدرک دکتری را از ما و آنهائی که به نیابت از خدا بهشان دادیم و وزیرمان کردند نگیرید ، خدا آخر عاقبت ما را در این سراسیبی سقوط همه ارزشها بخیر کند…

 3. دختر خدا گفت:

  وزیر محترم تا انجای که من از کارهای پدرم اطلاع دارم پدر اینجانب (خدا) هیچ گونه رابطه ای با شما نداردو خواهش میکنم هدایای که دریافت کرده اید را به اسم ایشان ننویسید.و مطمین باشید از ایشان هیچوقت چیزی دریافت نخواهید کرد.شاید شما شیطان را با خدا اشتباه گرفتید.

 4. 349 گفت:

  عزیزم غافلی چند ساله که خدا این مملکت را نگه داشته و واقعا هم معجزه است با این همه خرابکاریهای دولت نهم و دهم هنوز مردم ایران نفس می کشند

 5. رضا گفت:

  حتما رابط رساندن پول هم امام زمانه ديگه

 6. محمد گفت:

  ای خاک بر سر من که بخشی از مهندسی که گرفتم با کتابهای راه سازی این اقا بود.باید برم خودمو دار بزنم که مرجع درسیم بهبهانی بود.

 7. کریم خان زند گفت:

  در جایی که کشور را ملایکه اداره می کنند ورییس جمهورش هاله نور می بینه خوب اعتبار پروژه هاشم حتما خدا تامین میکنه.

 8. ناشناس گفت:

  اینها همشون نماینده خدا هستند یا خود خدا این حرفها فریب کاری ست
  این متن را هم بخوانید

  یادم نمی رود که همین هیات بزرگ شیخ …جنب حضرت معصومه را شبی از شبهای ماه رمضان رفتم ، با طلبه ای که به دعوتش رفته بودم و از معنویات و کمالات شیخ سخن می گفت . نماز صبح را اقتدا کردیم و خواندیم ، و بعد رفتیم و کنار آقای … نشستیم . ایشان گفتند :”هر کس اینجا نماز می خواند اجرش را در همین دنیا خواهد دید.
  از طلبه همراه پرسیدم یعنی چه ؟
  گفت :حاج آقا …دست بازی دارند در ارگا نها و می توانند ، برادران را در تهران مشغول کنند. در صدا و سیما ، نمایندگی رهبری در دانشگا هها و از این قبیل . ایشان معرف معروفی هستند. سینه ام به خس خس افتاد.
  سریعا آمدم حجره و نماز را دوباره خواندم ، این هم حرام بود ، نماز حرام، مثل نان حرام.

  بخشی از نامه یک طلبه هجرت کرده از قم