سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » استاندار تهران: محبوبیت احمدی‌نژاد از 25 میلیون هم بیشتر شده، البته نمی‌خواهیم قد...

استاندار تهران: محبوبیت احمدی‌نژاد از 25 میلیون هم بیشتر شده، البته نمی‌خواهیم قدرت رأی‌مان را به رخ بکشیم!

چکیده :هم‌اكنون محبوبيت آقاي احمدي‌نژاد نسبت به 25 ميليون رايي كه آورده قطعا افزايش پيدا كرده است. البته قرار نيست ما قدرت راي‌مان را به رخ بكشيم....


مرتضی تمدن، استاندار تهران، با ادعای اینکه محبوبیت احمدی نژاد نسبت به 25 میلیون (!) رایی که آورده هم بیشتر شده، اضافه کرد: البته قرار نيست ما قدرت راي‌مان را به رخ بكشيم، ما نوكري‌مان را به رخ خواهيم كشيد.

به گزارش ايسنا، مرتضی تمدن در سيزدهمين جشنواره‌ي شهيد رجايي، گفت: هم‌اكنون محبوبيت آقاي احمدي‌نژاد نسبت به 25 ميليون رايي كه آورده قطعا افزايش پيدا كرده است. البته قرار نيست ما قدرت راي‌مان را به رخ بكشيم. ما نوكري‌مان را به رخ خواهيم كشيد. ما براي تكريم مردم آمده‌ايم. شايد نتوانيم همه‌ي وظايف خود را انجام دهيم، اما آن كرامتي را كه براي انسان و جايگاه و شخصيتي كه براي افراد قائل مي‌شويم حرف اول را مي‌زند.

ادعای استاندار تهران در خصوص افزایش رای احمدی نژاد در حالی مطرح می‌شود که بسیاری از طیف‌های اصولگرا در یک سال اخیر به صراحت از ریزش آرای احمدی نژاد سخن گفته‌اند؛ تا جایی که قاسمی از سخنرانان جلسات انصار حزب الله در همین هفته هشدار داده بود که جریان مدعی حزب‌الله هنوز نباید از احمدی نژاد عبور کند!

مرتضی تمدن در ادامه سخنانش همچنین با اشاره به سفر احمدی نژاد به اردبيل نيز با منت گذاشتن بر سر مردم و “نعمت” توصیف کردن احمدی نژاد، مدعی شد: شما ديديد كه مردم قهرمان اين استان سر از پا نمي‌شناختند و البته بايد گفت اين نوع تكريم‌ها تكريم يك فرد نيست، بلكه تكريم انقلاب، نظام و حركت پويا و بزرگي قلمداد مي‌شود كه همه‌ي شما در آن سهيم و شريك بوديد. حال بايد دعا كنيم كه خداوند ما را قدردان چنين نعمتي قرار دهد و ما با كار و تلاش و خدمت به مردم از چنين رسالت بزرگي پاسداري و نگهداري كنيم.

وی در بخش دیگری از سخنانش، به بيان خاطره‌اي از نوع رفتار احمدی نژاد در مقابل برخوردي خاص پرداخت و سپس گفت: بارها من ديده‌ام كه رييس‌جمهور در رفت و آمدها وقتي مي‌بيند كه كسي نامه‌اي را در دست گرفته، دستور توقف مي‌دهد و تا آن نامه را نگيرد و در جيب خود نگذارد اجازه‌ي حركت نمي‌دهد. حال بايد پرسيد آيا رييس‌جمهور مي‌خواهد بازارگرمي كند؟ اين در حالي است كه هم‌اكنون محبوبيت آقاي احمدي‌نژاد نسبت به 25 ميليون رايي كه آورده قطعا افزايش پيدا كرده است.

استاندار تهران اضافه كرد: البته قرار نيست ما قدرت راي‌مان را به رخ بكشيم. ما نوكري‌مان را به رخ خواهيم كشيد. ما براي تكريم مردم آمده‌ايم. شايد نتوانيم همه‌ي وظايف خود را انجام دهيم، اما آن كرامتي را كه براي انسان و جايگاه و شخصيتي كه براي افراد قائل مي‌شويم حرف اول را مي‌زند.

تمدن همچنین با اشاره به سفر احمدي‌نژاد به لبنان، گفت: ببينيد هنگامي كه آقاي احمدي‌نژاد در لبنان مي‌خواستند، سخنراني كنند و در آن سخنراني برايشان تريبون شيشه‌اي ضدگلوله مهيا شده بود، ايشان آن تريبون را به مترجم خود سپردند و خودشان به جاي مترجم بدون حفاظت رفتند. اين به چه معناست؟ آقاي احمدي‌نژاد نمي‌خواستند تمهيدات حفاظتي را زير سوال ببرند. ببينيد اين‌كه رييس‌جمهور در داخل محفظه‌ي شيشه‌اي سخنراني كند و برگردد كه هنر نيست. اين عملكرد ايشان كرامت بخشيدن به مردمي بود كه ساعت‌ها آن‌جا ايستاده بودند.

وي در ادامه باز هم با تمجید و تملق نسبت به رئیس دولت، گفت: اگر زندگي آقاي احمدي‌نژاد را تجزيه و تحليل كنيد، خواهيد ديد كه او به اندازه‌ي سر سوزني از مواهب اين مسووليت براي خودش چيزي اندوخته نكرده است.

استاندار تهران ادامه داد: آقاي احمدي‌نژاد پس از بازگشت از سفر لبنان بلافاصله كار و خدمت به مردم را شروع كرد، البته ايشان آن‌قدر ما را به چنين رياضتي توصيه نمي‌كنند، ولي ما نمي‌توانيم در اين فضا شاهد بي‌انگيزگي باشيم.


 • ddd

  شتر بیند در خواب پنبه دانه

 • احسان یوسفی

  اگه این دولت تو عمرش یه حرف حساب زده باشه اینه.
  ببین اقای تمدن گفته احمدی نژاد بالای 25 میلیون نفر بهش تنفر دارند***که سایت کلمه متاسفانه اشتباهی نوشته محبوبیت که ان شالله همین نزدیکی ها بچه های کلمه میان درستش میکنن و مینویسن بالای 60 میلیون به ایشون تنفر قلبی دارند.
  باور نداری که میگم سایت کلمه اشتباه چاپی داره****نه***جون من باور نداری که اشتباه چاپیه***اشکال نداره چند وقت دیگه بیان بخون اگه ندیدی همین مطلب منو نوشتن اخه الان سرشون شلوغه اما درستش میکنن چون نشنیدی میگن اندکی صبر کنید سحر نزدیک است

 • رشيد

  نميدونم بيشتر شده يا نه .ولي ميدونم كه سرمايه هاي ملي كشور خرج عوام فريب ميشه .ميدونم كه هركس خودشو بفروشه به شماها ميتونه وصل شه به پروژه هاي سپاه .ميدونم كه فرهنگ فرصت طلب و رياكاري و سرمايه داري را رواج ميدهيد .
  به طوريكه آدمها يا ماشين ميشوند واز خود اراده و شخصيتي نخواهند داشت و فقط ميدوند به دنبال سود .ميدونم كه همه ي سعي شما اينه كه توليد را در همه ي عرصه هاي صنعتي و فرهنگي و اجتماعي نابود كنيد .چرخه ي توليد را از بين ببريد و به واردادت بي رويه وشغل شريف دلالي و رانت خواري بپردازين .چرا ؟براي اينكه مردم را مصرفگرا بار بياوريد كه سوژه نشوند .ايده هاي نو در ذهنشان ساخته نشود .فرصت فكركردن نداشته باشند.و ذوق و خلاقيتشان كور شود تا راحت سوارشون شويد .پشتيبان شرعي هم كه داريد .همه ي دزديها و فسادهايتان را مشروع ميكند .كاري كه كشيشهاي قرون وسطي هم ميكردند.تعدادتون يك ميليارد هم كه باشه يك معني بيشتر نداره .يعني گند همه جاروبرداشته و خوبه كه دنيا به آخربرسه.
  من ديگه از تقلب آشكارتون و بي محتوا وبي فرم بودن رئيس جمهورتان ديگه حرف نزدم و اينكه نميدانم چه چيزي براي دوست داشتن دارد ؟
  صداقت ؟ راستي ؟ عقلانيت ؟ادب ؟ آزادگي ؟فرزانگي ؟مديريت ؟ قانونگرائي ؟

 • shiva

  khoda shafa bede vaghan haleshon bade

 • رشيد

  استاندار تهران همونه كه فرماندارتهران از دو خانه ي كروبي زنگ ميزد بهش و گزارش حمله به خانه ي كروبي را به او ميداد ؟
  حالا بازم بگين نيروهاي خودسر .

 • مانی افشار

  خب حالا نمیشه تخمین زد که چند میلیارد به طرفدارانش اضافه شد؟!!
  راستی خب ایشون که 24 میلیون رای آورد!
  چطور شد که 25 میلیون شد؟!!!

 • ناشناس

  آقای تمدن چرا توهم پراکنی میکنید .کافی است از مردم سوال کنید که آیا شرایط کنونی آنان بهتر است یا پنج سال پیش ،قبل از اینکه آقای احمدی نژاد ریس جمهور شود .کافی است تعداد بیکاران را مقایسه کنید،یا قدرت خرید مردم را .چرا راه دور برویم از شرایط مسکن سوال کنید یا بپرسید گرانی کمتر شده یا بیشتر.
  مطمئن هستم که اگر در ایران زندگی میکنید جوابتان این است که :همه چیز بد تر شده است.
  شما آقایان انقدر دروغ بافته اید که خودتان هم باورتان شده است.

 • کاوه آهنگر سبز

  احتمال رای اوس محمود 8 میلیارده که اون یه میلیارده اضافش به قوله دکتر دانشجو رای شناور از سایر کراته. فرهنگ دروغ کمر مارو شکست.

  • ذرتشت

   اجازه بدید یادآور بشم(اون63درصد که میگن کو دروغ گو؟)

 • ابراهيم

  گاه آنچه ما را به حقيقت مي رساند،خود از آن عاريست.

 • زنده باد سبز

  شهر ما شهر بلاست / شهر شعبون کدخداست / هرکه در پس کوچه ها / هیسی کنه و فیسی کنه / شعبون جیزّش می کنه. / هر کی چپ نگاه کنه، / شکمشو سفره می کنیم. / هر کسی قاری کنه و قوری کنه، / همچین و همچون می کنیم. / مردم آرام بخوابید که شب دراز است و قلندر بیدار.

 • محمد

  شما که بلد هستید با سرطاس میریزید روی آرا ایشان و محبوبیت رو زیاد میکنید!!

 • امیر

  آقای احمدی‌نژاد ناز بشن با این ۵۰۰ میلیون رأی در سطح جهان ! تو لبنان خودشو لوس نکنه کجا بکنه آخه

 • اندیشه سبز

  گفته های استاندار تهران رو باور کنیم یا فیلتر کردن سایتهای مراجع و رهبران سبز را یا بازداشت وکلا و دانشجویان این مرز و بوم را …..نه آقای استاندار محاسبات شما با این رفتارها تناقض داره  و گواه عکس این حرف است ….

 • p

  chizi ,agar manzuretan madist shayad shoma dorot migueed!!ama hame donbale madiat nistand

  kami kankash konid bebinid ahmadi-nejad ta be hal donbale chi bude,residane be ghodrat anham az noe jahani mitune

  khatar naktarin chiz ,chiz bashe!!!yadetun bashe khtarnaktarin chiz

 • ناشناس

  خدايا آيا عمر ما كفاف از پرده برون افتادن اين جريان مجهول الهويه را ميدهد تا سيه روي شود هر كه در او غش باشد. نگاهي به اسناد روايت شده در تاريخ معاصر الخصوص بعد از پيروزي انقلاب مبين اين موضوع بوده كه رضا خان از يك سرباز معمولي كه گاها گفته ميشود كار خود را از اصطبل سواره نظام شروع كرده و به سپهسالاري رسيده و نهايتا” شاه ايران شده همه اش با هدايت و حمايت استعمارگران بوده است . اگر باز هم برابر اسناد بپذيريم كه تاريخ تكرار پذير است پس ميتوان تطبيقي بين آن فرد با گروه حاكم بر دولت فعلي انجام داد. البته نبايد فراموش كرد كه اين افراد فعلي با چراغ بعضا” روشن حركت نموده و الحق در بيان ارادت خود طفره نرفته اند . تا جائيكه بدون هيچگونه ابايي و در زمان سكانداري شهرداري و چند ماه مانده به انتخابات رياست جمهوري سال 84 در شهرداري پذيراي خاخامهاي يهودي بودند و اين موضوع را با آب و تاب از صدا و سيماي و نيز در تيزرهاي تبليغاتي خود پخش نمودند . آيا واقعا” هيچ ارتباطي بين آن ديدار و آن پرش جايگاه و رسيدن به راس سكانداري كشور وجود نداشته است؟ آيا هيچ ارتباطي با ايجاد موج هولوكاست كه فقط بين محققين و مورخين مورد بحث و مناظره قرار ميگرفته و حال توسط شخص اول يك مملكت بيان ميشود و بعد از آن ديدارهاي پياپي با خاخامها و دعوت از آنها به اين كشور و تشكيل و اجلاسيه و … مشاده نميگردد؟ و يا باز با موج هولوكاست با حملهء رژيم غاصب به جنوب لبنان و يا وقايع غزه هيچ ارتباطي وجود ندارد؟ آيا وقايع دو سال گذشته بر امت اسلامي ايران ميتواند بدون خواست استعمارگران باشد؟ نگاهي به انقلاب و امام انقلاب و برخوردهايي كه باصحابه و سردارن و ياران آن سفر كرده و فرزندان ايشان شده است از سر خدمت به حكومت ديني است و يا دين حكومتي و يا ارباباني كه در آتيه بسيار نزديك نقاب از چهرهء پليدشان بر گرفته خواهد شد؟ الهي لا طرفه عيني ابدا.

 • ناشناس

  سندش هم موجوده. ميگي نه؟ از … بپرس.

 • توابین

  من یکی از افرادی هستم که برای ایشان تلاش کردم و به ایشان رای دادم. ولی حالا خودم و خانواده ام و خیلی از دوستانم و به جرات بگوئیم که بیشتر همکارانم از رایی که به ایشان دادن اظهار ندامت و شرمساری دارند . وباید به استاندار بگویم و مطمئن باش که فقط همان اطرافیان که جیره خوار هستند که شاید هم نه طرفدار دیگر نیستند. و نمونه آنها خیلی از افرادی هستند که کمتر از یکساله استعفا دادند .بهتر تحقیقی کنید و اینقدر با اطمینان خاطر صحبت نکنید.

 • مجيد

  عجب روئي داريد شما! 70 ميليون آدمو گروگان گرفتيد. بازم ميخوايد با اين چرنديات روانيمون كنيد.

 • رضا

  سلام،
  این قدر به این آقایان رنگارنگ در دولت حاکم ایراد نگیرید. این ها کلاهشان را قاضی کرده و تصمیم خودشان را گرفته اند که چگونه طی طریق کنند. به همین دلیل هم هست که همه شان یک جور حرف می زنند و رفتار تقریباً مشابهی دارند. نقل است که لقمان حکیم زمانی بنده ی یکی از بزرگان بوده است. آن بزرگ روزی با به به و چه چه کشک بادنجان تناول می کرده از لقمان می پرسد بهترین غذای دنیا چیست؟ لقمان می گوید: خوب معلوم است بادنجان. آن بزرگ آفرین می گوید و روز دیگری غذایی با بادنجان می خورده که ناگهان قطعه ای از بادنجان تلخی را در دهان می گذارد. با خشم و فریاد آشپز را می خواهد و در همان حال از لقمان می پرسد: می دانی بدترین غذای عالم چیست؟ لقمان می گوید: خوب معلوم است بادنجان!! آن بزرگ با تعجب می گوید: یعنی چه؟ تو همین چند روز پیش گفتی بهترین غذای دنیا بادنجان است! لقمان می گوید: سیدی! من نوکر شما هستم، نه نوکر بادنجان!

 • ناشناس

  زنده باد احمدي ن‍‍ژاد

 • مبارزان سبز

  پس چرا از دادن مجوز راهپیمای به جنبش سبز یا برگزاری انتخابات با نظارت کمیته بیطرف میترسید.

 • ناشناس

  خوش به حال آحمدی نژاد با این آقای بی تمدنش!!!!!!!!!!!!!

 • سبز اندیش

  نه بابا 25 میلیون چیه ! چقدر این دوستان شکسته نفسی می کنند ! محبوبیت …حدود 6 میلیارد در سراسر جهان است !! بد توهم زدی استاندار دولت تقلبی !

 • کاوه آهنگر سبز

  اقایان برای خودشان نوشابه گاز دار باز میکنند اگر اینطور است پس چرا انقدر مترسید کسی را نکشید اجازه راه پیمایی دهید

 • attacker

  باشه بابا خودتو …, رایتون تو ایران از جمعیت دنیا هم بیشتره.

 • ناشناس

  معلومه تو لبنان که این همه پول بهشون میدیم بدونه محافظ میره .شاهکار که نکرده .
  اگر جرات داشت تو آمریکا که اکثر سران بدون ماشین وپیاده به محل اجلاس رفتن ، اون هم همین کار رو میکرد نه اینکه با یه خروار بادیگارد وماشین ضد گلوله بره
  در مورد رای و علاقه هم ، چرا دروغ میگی ؟ همش 25 میلیون ؟ .بگو 250 میلیارد .به هر حال نمیشه از علاقه وافر موجودات فضایی به احمدی نزاد گذشت. اجمدی نزاد بهشون قول داده یه اتوبان دو طرفه به زمین براشون بسازه بعد هم کلی سیب زمینی براشون صادر کنه برای همین خیلی دوسش دارن

 • nafis

  akhe chi begam mashallah hamashon sarshar az etemad be nafsan

 • bh

  Aghaye ba TAMADDON, BA SHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORE mellt bazi nakon, 1,az 5milyoon bikar shode soal kon,, 2, az karmandan, kargaran, bazarian, moallemin, daneshjoan, soak kon,, 3, az karkhane haye dar hale baste shodan sol kon, 4, az khanevade haye zire khate faghr soal kon,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, dar zemn nokari az arbab kafist ba ERADEYE MELLAT SHOKHI NAKON, DOROOD BAR ZENDANIANE DEGARANDISH, VA BA DOROOD BAR AZADI, V

 • جنبش سبز

  منكه گفتم كنتور تحريم شده هر چي دم دست آقايونه ازون ديزلي هاي قديميه كه تو خونه ها سر و تهش ميكنن تا شماره نندازه كه پول برق بياد اون هو ا !!!!!!!!! ديگه واسه استاندار تهران اونم يه آدم متمدن كاري داره با اون كنتوراي قديمي كاري كنه شماره نندازه!!!!!!!!!!!!!!!!!
  تمدن جان مثلا قرار بوده به رخ كيا بكشين كه شكسته نفسي فرموده فرمايش فرمودين نمي خواين اينكارو بكنين؟
  مگه كسي بيرون مونده كه بخواين اينكارو بكنين همه رو كردين تو زندون رنگ و وارنگ رسمي و غير رسميتون اونايي هم كه بيرونن يا غالبا جايي واسه حرف زدن ندارن و اگه هم چيزي بگن شانس بيارن عازم سفر اوين و جاهاي ديگه نشن روزنامه اي چيزي پيدا نميشه كه حرفشون و به گوش مردم برسونه.
  فعلا دارين تو زمين خالي چارنعل ميرين مطمئن باشين اين اسب تا آخر راه نميتونه اينجوري بتازه آخه اين رسم روزگاره تند بري زود از نفس ميفتي قديميا گفتن : مرد آنست كه آهسته و پيوسته رود

 • سعید

  آقای تمدن
  شما که راست میگی اما لعنت خدا به آدم دروغگو

 • sabz

  اقای استاندار لطفا اینقدر تو داری نکنید به مردم بفهمانید که حق با شماست و فتنه سبز به زباله دان تاریخ انداخته شده است!یک رفراندوم ازاد برگذار کنید.