سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » بر خلاف جناح اقتدارگرا جنبش سبز از عقل جمعی استفاده می کند...
» میرحسین موسوی :

بر خلاف جناح اقتدارگرا جنبش سبز از عقل جمعی استفاده می کند

چکیده :موسوی خبر روزنامه رسالت را مبنی بر«وجود اختلاف در میان صفوف جنبش سبز و اصلاح طلب تکذيب کرد و گفت: «هیچ اختلافی بین بنده و برادران بزرگوار کروبی و خاتمی وجود ندارد و ما مرتب با هم مشورت می...


میرحسین موسوی در واکنش به یکی دیگر از خبر های کذب روزنامه رسالت گفت: در میان صفوف جنبش سبز و اصلاح طلبان هیچ اختلافی وجود ندارد و  وی همواره با دیگر شخصیت های اصلاح طلب از جمله مهدی کروبی و سید محمد خاتمی مشورت می کند.

به گزارش خبرنگار کلمه موسوی خبر روزنامه رسالت را مبنی بر«وجود اختلاف در میان صفوف جنبش سبز و اصلاح طلب تکذيب کرد و گفت: «هیچ اختلافی بین بنده و برادران بزرگوار کروبی و خاتمی وجود ندارد و ما مرتب با هم مشورت می کنيم.»

موسوی  تاکید کرد: «بر خلاف جناح اقتدار گرا جنبش سبز پدر خوانده ندارد و بيش از افراد به تعامل بین شبکه هاي اجتماعی سبز و پيشرو تکیه دارد و بر عکس آنان از عقل جمعي برای پیشرفت استفاده می کند.

وی اظهاراميدواری کرد که « گرداننده های رسالت یک بار دیگر بین خود نامه حضرت امام را به مرحوم آیت الله آذري قمی در سال1367 مطالعه کنند.»

به گزارش کلمه روزنامه رسالت که  در رقابت شدیدی با کیهان برای تهمت و دروغ به منتقدان دلسوز وضع موجود است  در  جعل خبری تازه مدعی اختلاف میان  موسوی، خاتمی و کروبی شده بود.

رویه و رویکرد مدیران روزنامه رسالت در زمان  دفاع مقدس علیه نخست وزیر نیز  به گونه ای بود که  حضرت امام (ره)  توزیع  این روزنامه را در جبهه ها برای  روحیه رزمندگان اسلام مضر تشخیص دادند.


116 پاسخ به “بر خلاف جناح اقتدارگرا جنبش سبز از عقل جمعی استفاده می کند”

 1. ناشناس گفت:

  کـــــدام عقل…..کدام عقل ….کـــــــــــــــــــــــــدام عـــــــــــــــــــقــــــــــــــــــــل.

 2. ناشناس گفت:

  سلام بر ایران ایرانی!
  زنده باد رفراندوم!
  زنده باد انقلاب سبز ایرانی

 3. ناشناس گفت:

  امام زمان بیا

 4. ناشناس گفت:

  میرحسین خجالت بکش دیگه!

 5. حمیدرضا گفت:

  درود بر ستار خان زمان مهندس میر حسین موسوی

 6. سید محمد گفت:

  درود بر میرحسین عزیز

 7. سبز سبز گفت:

  درود بر پدر جنبش سبز

 8. mohammad گفت:

  مرگ بر دیکتاتور

 9. سعيد گفت:

  رئيس جمهور منتخب مردم كه برگرفته از آراي صندوق است آقاي موسوي هستند ولي چون ميزان راي مردم نيست كودتاچيان يك مترسك انتخاب كردند . حالا هم از دست ما حرص بخوريد چون ذره اي باورتان نداريم .