سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دبیرکل موتلفه: مردم از فتنه‌گران گرفته نشوند، خطر وجود دارد...

دبیرکل موتلفه: مردم از فتنه‌گران گرفته نشوند، خطر وجود دارد

چکیده :برای انتخابات مجلس سال آینده و ریاست جمهوری دوره یازدهم، اصولگرایان نیاز دارند که با نظر متحد و مشترک وارد فضای انتخاباتی شوند و به همین دلیل رایزنی تشکلها و شخصیتهای اصولگرا برای رسیدن به نامزد مشترک لازم و ضروری...


دبیر کل حزب اصولگرای موتلفه معتقد است، هنوز یک ظرفیت خفته برای فتنه وجود دارد و اگرچه فتنه مدیریت شد اما اگر مردم از فتنه گران گرفته نشوند احتمال خطر وجود دارد.

محمد نبی حبیبی، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی، صبح جمعه در نشست صمیمی خود با اصولگرایان استان زنجان، با اشاره به آمارها و نظرسنجی‌های صورت گرفته، گفت: «هنوز یک ظرفیت خفته برای فتنه وجود دارد؛ فتنه مدیریت شد اما اگر مردم از فتنه گران گرفته نشوند احتمال خطر وجود دارد و اگر کسی فکر می کند این کار انجام شده خوش بینی است».

حبیبی با رد این تفکر که «اصلاح طلبها مردند و تمام شدند»، خاطرنشان کرد: «درست است شورشهای خیابانی با تدبیر مقام معظم رهبری ریشه کن شد اما اگر مراقبت نکنیم خودخواهی‌ها و تفرقه‌ها را کنار نگذاریم، هیچ تضمینی برای حضور حداکثری اصولگرایان در مجلس نهم وجود ندارد».

دلایل حمایت موتلفه از احمدی نژاد

حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود درباره حمایت حزب موتلفه از احمدی‌نژاد در انتخابات گذشته، گفت: «احمدی نژاد در هر دو دوره نه از حزب نظری خواست و نه برای تشکیل کابینه از اعضای حزب کسی را مطرح کرد ولی حزب نیز به هیچ وجه وارد این مقوله نشد و حزب تنها بر اساس معیارها و ارزشهای معتقد به آن در هر دو دوره از احمدی نژاد حمایت کرد».

دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی، یادآور شد: «به خاطر پشتیبانی بی نظیر مقام معظم رهبری از دولت نهم، دشمنان می‌خواستند با انتخاب هر فردی غیر از احمدی نژاد ایشان را بشکنند و بگویند رهبری پشتیبان دولت و شخص خاصی است در صورتی که مردم خواسته دیگری دارند».

حبیبی همچنین بر لزوم فصل الخطاب بودن مقام معظم رهبری تاکید کرد و افزود: «اینگونه نباشد که هر زمان که فرمایشات مقام معظم رهبری مطابق میل ما بود به به و چه چه کنیم و هر زمان که اینگونه نبود گستاخانه رفتار کنیم».

دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به تعاریف متعدد اصولگرایی از دیدگاه اشخاص مختلف نیز گفت: «یک اصولگرایی با تعریف هاشمی داریم که همه در آن جای می گیرند و یک اصولگرایی با تعریف احمدی نژاد داریم که افراد محدودی در آن جای دارند و حزب مؤتلفه هر دو را دارد به این صورت که محوریت آن مقام معظم رهبری است».

برنامه اصولگرایان برای انتخابات آتی

حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود بر تلاش همه تشکلهای اصولگرا و اصولگرایان رسیدن به یک اتحاد و وحدت برای موفقیت در انتخابات آتی تاکید کرد.

وی با بیان اینکه برای پیروزی در انتخابات باید لیست واحدی از سوی اصولگرایان ارائه شود، گفت: «ارائه لیست واحد و متحد زمینه موفقیت انتخابات را بالا می‌برد».

وی افزود: «در انتخابات شورا وجود لیست‌های متعدد و برخی تفرقه‌ها موجب شد تا برخی کرسی‌ها را از دست بدهیم».

وی همچنین تاکید کرد برای انتخابات مجلس سال آینده و ریاست جمهوری دوره یازدهم، اصولگرایان نیاز دارند که با نظر متحد و مشترک وارد فضای انتخاباتی شوند و به همین دلیل رایزنی تشکلها و شخصیتهای اصولگرا برای رسیدن به نامزد مشترک لازم و ضروری است.


17 پاسخ به “دبیرکل موتلفه: مردم از فتنه‌گران گرفته نشوند، خطر وجود دارد”

 1. س.ب.ز گفت:

  مردم خود فتنه گرند برادران توجه کنید

 2. p گفت:

  hala nobate ma jonbesh sabzi hast ke bayad havasemun ro jam konim.hich chiz nabayad mara az ham joda konad…hata agar musavi va karubi nabashad bayad monsajem bemanim va dar entekhabat porshurtar sherkat konim va naa bozorg be anha begueem.moragheb bashid inha mikhahand safe mara joda konand,be musavi va karubi ang bechasbanand ,hich chiz mara az ham joda nakone va gule baazi karhaye avam-faribane ahmadi-nejad ra nakhorim,pish be suye piruzi,enshaalah

 3. سبزسبز گفت:

  در جواب اقای حبیبی عرض می کنم که اولا احمدی نژاد با یک برانهمه مهندسی شده غاصب ریاست جمهوری است واین امر امروز برای احاد ملت یکی از بدیهیات است واگر اقایان خود را به خواب نزده باشدن انها نیز این موضوع را درک می کنند ثانیا ایشان گمان می کنند باین روش یکسال گذشته کسی به حکاکمان اطمینان دارد که باز بخواهد در انتخابات مهندسی شده شرکت کنند ثالثا اگر واقع جنبش سبز از نظر شما و حاکمان غاصب کنترل شده ورو به افول است چرا اینقدر از تجمع انها واهمه دارید حکایت شما حکایت ازهاری است که الله اکبر مردم را نوار گزارش می کرد اگر چه خود بر دروغگوئی خود واقف بود

 4. ناشناس گفت:

  تا زمانی که کندی و فتورت ذهن عده ای آنان را وادار به استفاده از کلمه “فتنه” و “فتنه گر” برای توصیف بخش اعظمی از مردم ایران و اکثریت قاطع نخبگان میکند باید همیشه منتظر اتفاقات ناگوار سیاسی برای خودشان و همدستانشان باشند. آنچه که مسلم است “ما مردم” آنچه بر سرمان رفت و میرود را فراموش نخواهیم کرد و دائم آنچه که “میتوانستیم باشیم” با آنچه به برکت بی کفایتی آقایان “هستیم” را مد نظر داریم و خون دل میخوریم. آقای حبیبی عزیز شما بدانید که ما مردم ( به قول شما فتنه گرها) دست از خواست مشروع و قانونی مان که داشتن یک دولت پاسخگو و مدیر و مدبر و اخلاقی است بر نخواهیم داشت و به هیچ کس – از صدر گرفته تا ذیل – اجازه “دستکاری آراء و نظراتمان” را نخواهیم داد. ( دستکاری آراء یعنی همان “تقلبی” که هر روز صبح تا شب توسط دستگاه عریض و طویل صدا و سیمای میلی و ضد ملی از طرق مختلف و به تکرار حقنه ولایت مداران میشود تا مبادا خدای ناکرده به فکر چاره جوئی برای مشکلات خود ساخته شان برآیند و گریبان مسببین نالایق و بد دل و بد عاقبتی که حتی عرضه اداره یک نانوائی را هم نداشتند بگیرند). گیرم که عده ای بی خبر را با تبلیغات و آسمان و ریسمان بافتن فربب دادید و بیداری محتوم آنان را به تاخیر انداختید – خالق داور و خبیر را چه میکنید که دین مبین او را ملعبه بازیهای ناپاک خود کرده اید؟! وقت پاسخگوئی دیر نیست.

 5. nasim گفت:

  fetne modiriat nashod.
  shoma mokhalefan khod ro ba zor , zendan va edam khafe kardid
  vali khodeton midonid badatarin shive ro entekhab kardin
  emam migoftan” yarane man alan to gahvare hastan”
  in rah ta nabodi hame shoma edame dare hata makhfi va ba sokot.
  shoma fekr nakonid in mardomi ke har roz mibinid aroman
  ina montazere forsatan
  khahid did

 6. حسين گفت:

  سلام به همه

  آقايون و خانوم ها براي دوشنبه ساعت 10 شب الله اكبر گفتن اطلاع رساني كنيد .

  ميخوايم تا دوشنبه اطلاع رساني كنيم و حتما هم الله اكبر بگيم .

  يا علي

 7. Arash Hooshmand گفت:

  fetnegaraan morede nefrate mardomand, aari, ased ali tanhaast

 8. ارش گفت:

  ما بيشماريم

 9. ناشناس گفت:

  درحرفهای آقای حبیبی چندنکتهءسؤال برانگیز وجود دارد:اول اینکه گفته باتدبیرمقام معظم رهبری شورشهای خیابانی کنترل شده،بایدپرسید تدبیرازنظر ایشان چه مفهومی دارد، آیا مردمی که فقط به نتایج انتخابات اعتراض دموکراتیک کرده و برای احقاق حق مسلم خود به خیابانها آمده بودند، شورشی بودند؟آیابرخورد خشونت آمیز و گشودن آتش به روی مردم تدبیری بودکه به زعم آقای حبیبی ازسوی رهبر اندیشیده شده بود؟آیا باتدبیر رهبر بوده که عده ای را شهید کرده و تعداد زیادی را روانهءکهریزک و اوین و… نمودند؟نکتهءدومی که به گفتهءحبیبی،چون رهبر ازدولت نهم راضی بوده و از آن حمایت میکرده عده ای میخواستند هرکسی رأی بیاورد جزاحمدینژاد، تأمل برانگیزتر است.اولا آنهاعده ای نبودند،بلکه ملتی بودندکه از نابخردی آقایان به ستوه آمده و یکدست و یکصدا خواهان تغییر وضع موجود بودند،و اگر به قول حبیبی رهبراز احمدینژاد حمایت کرده، برخلاف نظر آن عده (اکثریت مردم) بوده،و معلوم میشود تقلب گسترده توسط آقایان جهت تأمین نظر رهبری بوده و لاغیر.در اینصورت برگزاری انتخاباتی که هزینه های سنگینی بر دوش مردم میگذارد،چه مفهومی میتواند داشته باشد؟اگر قرار است رأی یکنفر بر خواست یک ملت ترجیج داده شود که داده شده جز دیکتاتوری چه معنی دیگری میتواند داشته باشد؟!
  آموزگارسبز

 10. ارسلان گفت:

  خب این هم از دیگر دلایل عدم همراهی اکثریت مردم با حکومت دیکتاتورها است به این جمله دقت کنید” مردم از فتنه‌گران گرفته نشوند، خطر وجود دارد”.

 11. ssssssssaaaabbbbbzzz گفت:

  salam.
  fekr nemikonam dige kasi hazer bashe touy entekhabat sherkat kone ta aghauon bahash zhest tablighati begiran.

 12. سبزيعني آزادي گفت:

  درپیش پای فتنه گران فتنه می شویم هستيم و در خزان شما سبز مي شويم

 13. بسیجی خمینی گفت:

  خوبه میدونید که پیش مردم جایی ندارید ، اما رو را برم که خودتون را صاحب این کشور می دونید . با وجود این که مردم شما را نمی خواهند باز هم از انحراف مردم صحبت می کنید نه انحراف اظهر من اشمس خودتون !

 14. ناشناس گفت:

  يعني چي؟
  مردم رو جدا كنند؟!

 15. ناشناس گفت:

  يعني چي؟
  مردم روجدا كنند؟!

 16. علی آقا گفت:

  آقای حبیبی نگران نباشند. مجلس نهم دربست برای کودتاچی هاست چون ما رای نمی دهیم. بلکه از راه دیگری به فکر گرفتن حقمان هستیم.

 17. سرباز گمنام کوروش کبیر گفت:

  درود به جنبش سبز.
  اندکی صبر سحر نزدیک است.