سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نیروهای امنیتی در دفتر میرحسین موسوی/ توقیف وسایل،تفتیش دفتر...
» فشارها و محددیت ها همچنان افزایش می یابد

نیروهای امنیتی در دفتر میرحسین موسوی/ توقیف وسایل،تفتیش دفتر

چکیده :نیروهای امنیتی با تفتیش محل، وسایل، کتابها و کامپیوترهای دفتر را جمع‌آوری کردند و با خود بردند. این اقدامات را می‌توان دور تازه‌ای از فشارها و محدودیت‌ها علیه میرحسین موسوی ارزیابی...


با هجوم نیروهای امنیتی به دفتر میرحسین موسوی، فشارها و محدودیت‌ها علیه وی وارد مرحله جدیدی شد.

به گزارش خبرنگار کلمه، شب گذشته نیروهای امنیتی با حمله به دفتر مهندس موسوی، اقدام به تفتیش و بازرسی از محل کرده و و برخی وسایل موجود در دفتر را نیز با خود برده‌اند.

بر اساس این گزارش، نیروهای امنیتی، کامپیوترهای موجود در دفتر را جمع‌آوری کردند.

گفتنی است از چند هفته قبل نیروهای امنیتی با حضور در کوچه‌ها و خیابان‌های مجاور دفتر میرحسین موسوی، مانع از حضور مراجعان در این دفتر می‌شدند. در روزهای گذشته نیز مسوول دفتر میرحسین موسوی بازداشت شد تا حلقه محاصره به دور ایشان تنگ‌تر شود. حال با هجوم ماموران لباس شخصی به دفتر میرحسین موسوی، به نظر می‌رسد دور تازه‌ای از محدودیت‌ها آغاز شده است.

تحرکات جدید نیروهای امنیتی حاکی از برنامه هایی است که دولت برای آینده تدارک دیده است.  علیرغم  خفقان رسانه ای حاکم بر جامعه، مشکلات کشور  و بحران  پیش رو در زمینه اقتصادی و  زد و بند های  دولت با یک کشور خارجی  که مستلزم تامین منافع  ملی نیست از جمله نگرانی های دولتیان برای آگاهی مردم است و یکی از دلایل  تصمیم آنها برای منحرف کردن افکار عمومی از طریق محدود سازی و ایجاد مانع برای  اطلاع رسانی همراهان جنبش سبز مانند موسوی و کروبی درباره وضعیت کشور است. همچنین  اینگونه اقدامات همزمان  با انتشار جزییاتی بیشتر از  اسناد کودتای انتخاباتی  صورت می گیرد.

بنا بر گزارش‌های رسیده به کلمه، در روزها و هفته‌های آینده باید منتظر تشدید اقدامات ستاد کودتا باشیم.


379 پاسخ به “نیروهای امنیتی در دفتر میرحسین موسوی/ توقیف وسایل،تفتیش دفتر”

 1. Ali گفت:

  دوستان راه مبارزه اگاهیست و بس
  الان داشتم سایت یکی از نویسندگان حکومتی رو میخوندم .افسوس که نادانی و نا آگاهی و خشم بیهوده توی کامنتا موج میزد. حکومت کارخودشو داره خوب انجام میده که همون سوار شدن بر این احساسه خشم و ناآگاهیه. خیلی باید کار کنیم روی این آگاهی.وقتی آگاهی باشه جایی واسیه عوام فریبی باقی نمیمونه و ان زمانه که چراها شرو میشن.به امید ان روز

 2. بروبچ با بصیرت گفت:

  سلام آقای میر حسین
  عزیزم آخه مگه نمیدونی که هرکی حرف زدنش، کارش و … منطقی نباشه آخر کله پا میشه
  کارای شما حرفای شما هیچ فرقی با حرفا و کارای دشمنای ملت از جمله امریکا و اسرائیل نداره چطور میخای مردم با این منطق با شما همراه بشن برو یخورده اعمالتو کالبدشکافی کن ببین اگه تو به جای مردم بودی حاضر میشدی مملکتتو دست کسی بدی که همصدا با دشمنای مملکت داره حرف میزنه و عمل میکنه؟ نه جونم خیلی عجیبه که توی راه امام بودن رو خیلی بلدی توی بوق و کرنا بکنی ولی ….
  متاسفام
  بصیرت ندارید
  برید بصیرت پیدا کنید
  کروبی رو که ولش کن حرف نزنم بهتره

  • بی بصیرت گفت:

   شما کلا حرف نزنی بهتره. حالا این یه دفعه هم نظر نمیذاشتی میگفتن لالی باباجان؟؟ بابا ولمون کنید خیلی بیکارید به خدا. بیست ساله دارین گوش مردم رو با این حرفای صد تا یه غاز کر میکنید خودتون حالتون به هم نمیخوره؟ خوش به حال شما که مادرزاد چشم بصیرت تو صورتتون داشتید ما بیچاره ها از همون اول خدا چشم عادی بهمون داد! چه خودشم تحویل میگیره. با بصیرت!!!!!!!!!!! خیلی خنده داره.

 3. مصطفی گفت:

  دوستان این اتفاق عجیبی نیست کلیه اعمال و رفتار دیکتاتورها در طول حکومت های خودکامه تقریبا شبیه به هم است باید منتظر هزینه های سنگین تر هم بود اینها حتی ممکنه مردم را به صورت گروهی به قتل برساند آماده باشید روزهای آخر عمر دیکتاتور روزهای خونینی برای ملت و روزهای مرگ آوری برای دیکتاتور خواهد بود نهال جنبش مردمی سبز به آبیاری نیاز دارد خون من تو او آماده این آبیاری ست

 4. حسین گفت:

  مرگ بر دیکتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــور

 5. میر علی گفت:

  وای که چقدر میر حسین عزیزم را تنها میبینیم . ای بابا سبزها یه کاری کنید تا اینها بفهمند سید بزرگوار تنها نیست. یا حسین…..میر حسین

 6. ناشناس گفت:

  دوستان سلام، سلام بر امیر لشگر ایران زمین، سلام بر همه، سلام بر همه ی زندانیان سیاسی و عقیدتی. اما دوستان زندانیان غیر خودی را هم ببینید! لطفا این نامه را از زندان رجایی شهر بخوانید!
  زنده باد میر حسین، مرگ بر معاویه
  زنده باد انقلاب سبز
  رژيم ايران را ملزم به رعايت حقوق بشر نماييد، نامه ارژنگ داوودی از زندان رجايی شهر کرج، به آزادی خواهان جهان، کميته گزارشگران حقوق بشر

  انتشار از کميته گزارشگران حقوق بشر:

  با ياد خدا
  چهارشنبه ۲۴/۶/۸۹

  آزادی خواهان جهان

  هم ميهنان گرامی

  سازمان ها و نهاد های بين المللی حقوق بشری

  ضمن قدردانی از تمامی آنانی که در طول اعتصاب غذای من تا کنون از خواسته های حداقلی و حقوق بشری اينجانب پشتيبانی کرده و با خانواده ام همدردی داشته اند موارد زير را به اطلاع همگان می رسانم:

  ۱.پزشک زندان برای معالجه اينجانب شرط و شروط می گذارد و از من می خواهد متنی را امضا کنم که در صورت بروز هرگونه حادثه سوء ، بری الذمه باشد. يعنی می خواهد که عملا حکم قتل خود را امضا نمايم !؟

  ۲.پرستار زندان متقلبانه فشار خون مرا ۱۰ بر روی ۸ گزارش می کند در حاليکه دستگاه فشار خون ….. متعلق به يک زندانی آن را ۷.۵ روی ۶ نشان می دهد !؟

  ۳.رئيس بند با بی تفاوتی محض به همين اکتفا می کند که بگويد اعتصاب غذا غيرقانونی است !؟

  ۴.رئيس حفاظت زندان می گويد خواسته هايت منطقی است ولی اعتصاب را بشکن و آن را مکتوب کن تا ما بتوانيم نرم نرمک خواسته های کشدارت را رسيدگی کرده و به مقامات بالاتر منعکس کنيم !؟

  ۵.پاسدار بند می گويد اين همه آدم در اين زندان مرده اند اين هم يکی ديگر روی بقيه !؟

  ۶.مدير داخلی زندان می گويد مگر ما گفتيم که غذا نخورد برود غذايش را بخورد !؟

  ۷.داديار زندان دستور رسيدگی به موضوع از سوی دادستانی را مسکوت می گذارد زيرا که حتما اينگونه دستورات را صوری و فرمايشی می داند !؟

  ۸.معاون قضايی زندان که در تاريخ ۸/۲/۸۷ به طرزی غيرقانونی با پذيرش من در زندان رجايی شهر موافقت کرده می گويد که چون زندانی انقلاب تهران هستم ربطی به حوزه کرج ندارد و بدين طريق از خود سلب مسئوليت می کند !؟

  ۹.مدير زندان می گويد فعلا ما حکومت می کنيم و هرطور دلمان بخواهد تصميم می گيريم اگر اينها – زندانيان سياسی – توانستند حکومت را از ما بگيرند هر چه خواستند بکنند!؟

  ۱۰.مدير کل زندان ها از مدير زندان می خواهد که ترتيب ملاقات با خانواده ام را بدهد ولی مدير زندان موافقت نمی کند و می گويد فعلا بگذاريم تا خوب تنبيه شود و مجبور شود اعتصابش را بشکند !؟

  ۱۱. قاضی ناظر دادگاه انقلاب می گويد بايد دوباره اورا به زندان بندر عباس تبعيد کنيم شايد اينبار آدم شود !؟

  ۱۲.قاضی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب می گويد اين آدم … و ضد انقلاب است !؟

  ۱۳.معاونت امنيت ميگويد خانواده اش با رسانه های خارجی مصاحبه می کنند، برود خواسته هايش را از آنها بخواهد !؟

  ۱۴.مديرکل حقوق شهروندی ميگويد در رابطه با اين زندانی تخلفات عديده ای صورت پذيرفته است ولی کاری از ما برنمی آيد !؟

  ۱۵. دادسرای انتظامی قضات ميگويد تخلفات نسبت به اين زندانی و خانواده اش محرز است ولی مادامی که سلب مصونيت نشده باشد نميتوان مقامات قضايی را محاکمه کرد !؟

  ۱۶. ورهبر رژيم ميگويد پيغمبر (ص) در غزوات به آنها که در کنار او نجنگيده بودند از غنايم چيزی نميداد يعنی هر که برای رژيم حاکم جار نمی زند و گلو پاره نميکند حق حيات و معاش ندارد!؟

  ۱۷….و…و…

  آزادگان جهان

  آيا ميتوان رعايت حقوق بشر را از صدر تا ذيل کارگزاران چنين حکومتی انتظار داشت!؟

  آيا به رژيمی که سران و رهبران آن به دنبال محو يک کشور عضو سازمان ملل از صفحه روزگار است ميتوان اعتماد کرد که حقوق زندانيان به ويژه زندانيان سياسی را محترم بشمارد!؟

  آيا رژيمی که در آن عمامه های سياه وسفيد نشانه بارز اعمال تبعيض ميان سطوح بالای حکومتگران است ميتواند مردم عادی را به حساب بياورد و به حقوق شهروندی آنان اندک اعتنايی داشته باشد!؟

  آيا ۶۴ روز اعتصاب غذای يک زندانی ۵۷ ساله دل هر آزاده ای را در هر گوشه دنيا به درد نمی آرد و بی توجهی مفرط مسئولين زندان و پزشکان و … آنها را مات و متحير نمی سازد!؟

  اينک که وارد شصت و پنجمين روز اعتصاب غذا شده ام به تمامی جانباختگان راه آزادی بشر درود می فرستم و از آزادگان جهان ، انسان های دمکرات منش ، نهادهای حقوق بشری بخصوص شورای حقوق بشر سازمان ملل بويژه شخص دبيرکل ، جناب آقای بان کی مون مصرانه می خواهم که رژيم حاکم بر ايران را ملزم به رعايت اعلاميه جهانی حقوق بشر نمايد و در غير اينصورت کرسی نمايندگی آن را در سازمان ملل به تعليق درآورد.

  اينجانب نيز تا پای جان برسر آرمان های ۲۰۰ ساله آزادی خواهی و دمکراسی خواهی در ايران پای می فشارم.

  به اميد پيروزی

  ارژنگ داودی
  معلم ، شاعر، نويسنده ، زندانی سياسی
  زندان رجايی شهر

  • ناشناس گفت:

   سلام بر این معلم زندانی معاویه، سلام بر همه ی زندانیان، در جنبش سبز خودی و غیر خودی نیست، مسلمان و غیر مسلمان لاییک و ملی و ملی مذهبی و همه و همه هستند، همه هستیم ما بیشماریم تا بقول آن عزیزی که گف6ته تا میدان آزادی و دموکراسی و انسانیت و ایرانیت. آری ما بیشماریم و و رنگ های مختلف داریم ولی سبزیم، پرچممان سبز سبز است، اگر چه سبز و سفید و سرخ هم هست و اگر مردم خواستند و پرچمشان هم همان است که خواهنمد خواست. درود بر موسوی و کروبی درود بر همه ی سبزها و زنده باد ایران، زنده باد جمهوری ایران. امشب مرگ بر دیکتاتور ما و مرگ بر معاویه ی ما و مرگ بر یزمان و الله اکبرمان فضای سیاه اموی را بانوری سبز رنگ خواهد کرد.
   زنده باد زندانیان شریف سبز و سبز یعنی همه ی کسانی که در بند معاویه اند.

 7. amir گفت:

  aghaye mosavi enghadar sokot mikoni ta kodetachiha harkari bokonan.shoma bayad bedoni ke omide mardom hasti va ba sokotet va ya zarbe zadan az kodeta chiha be khodet mardom naomid mishan. sokoto beshkan

 8. توانا گفت:

  به نظرم امروز احمدي نژاد با كارها و تصميماتي كه ميگيرد خاري در گلوي حاكميت شده است.به خطبه هاي روز گذشته توجه كنيد.اللهم اشغل الظالمين بالظالمين

 9. amir گفت:

  enghadar sokot nakon

 10. سارا گفت:

  میر حسین عزیز دل تنگ صدای شماییم فرمان بده چه کنیم ما به گوشیم و آماده . یا حسین

 11. شمع استاده گفت:

  موسوی جان
  تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد
  وجود نازکت آزرده گزند مباد

 12. یک بچه شهید گفت:

  میرحسین عزیز منتظریم که فرمان دهی تا چه کنیم.مطمئناً قراشون به بازداشته
  پس امر کنید که چه کنیم.

 13. شفاف گفت:

  دوستان سلام اقلا این نظرات را بی گسست بروز کنید.
  سلام بر میر حسین

 14. بابک خرمدین گفت:

  29 شهریور ساعت 10 شب بر فراز بام های ایران
  بانگ الله اکبر طنین انداز خواهد شد…

 15. khaashaak گفت:

  … اگر خاموش بنشینی گناه هست

 16. yousef گفت:

  Khodaya khodaya mir Hoseine azize ma ra negah dar

 17. ناشناس گفت:

  یه روز خوب میاد…….

 18. مرگ بر تو گفت:

  امدند
  تحقیرمان کردند
  انکارمان کردند
  حمله کردند
  غارت کردند
  شکنجه دادند
  کشتند…
  اما در انتها…
  ما پیروز شدیم

 19. omid گفت:

  baba azizan ta hala bad narafte khob biad hamishe badtar omade mage zamane mir hoseein yadeton nemiomad ke astin kotah haro,dastashono rang mikardan…
  seyed khejalat bekesh bazimon nade

 20. من سبزم و سبز ميمانم گفت:

  من سبزم و سبز ميمانم.
  من شايد به دليل سركوب حكومت كودتاگرا نتوانم در راهپيمايي خياباني شركت كنم ولي خشم خود را در سينه حفظ ميكنم تا زمان مناسب بروز دهم.
  من صبر ميكنم چنان كه مير من خواسته است ولي نميدانم تا كي ميتوانم؟ شايد با اهانت به عزيزانم سيد و مير و شيخ صبر من هم سرريز شود.
  من ديگر در هيچ انتخابي كه استصوابي باشد شركت نميكنم حتي اگر تقلب هم نشود.
  من تا توان دارم نا فرماني مدني ميكنم.
  من در هيچ نمايش حكومتي شركت نميكنم.
  من صدا و سيماي كودتا را تحريم كردم.
  من اهل ماهواره نبودم ولي بعد از انتخابات ماهواره خريدم چون از دروغ خسته شدم.
  من مرجع خود را تغيير دادم. مرجع من كسي است كه در برابر ظلم حاكمان سكوت نكرد.
  من سبزم و با چند نمايش خياباني از مسير خود منحرف نميشوم بلكه در سبز بودنم پايدارتر ميشوم.
  من خودي و غير خودي نميشناسم و هر ايراني را خودي ميدانم.
  من سبزم و سبز ميمانم.

 21. رامین گفت:

  سلام به تمام هموطنان
  چاره کار نه صبر است، نه قیام.
  چاره کار باز گذاشتن دست این دولت است. بگذارید خودش گور خود را دارد میکند، الکی از جانتان مایه نگذارید. به قول شاعر
  اندکی صبر سحر نزدیک است
  این دیپلمات ها بیخود استعفا نمیدن. از یه چیز هایی خبر دارند. دوباره امریکا و انگلیس دارن برای ما تصمیم میگیرن.

 22. مجتبی گفت:

  شما اگه میتونستید کاری کنید تو این یه سال کرده بودید پس دلتونو خوش نکنید.

 23. علي م گفت:

  جناب موسوي و كروبي به خاطر دفاع از مردم همچنان در قلب ما جاي دارند. اما چه كنيم كه نميتوانيم تظاهرات رو ادامه بديم اما اندكي صبر سحر نزديك است

 24. علي گفت:

  کونوا لالظـالم خصماً و للمظلوم عوناً: دشمن ِ ظالم و ياور ِ مظلوم باشيد!
  “يا حسين ميرحسين”

 25. ازاده گفت:

  ما همه با هم هستیم.زنده باد ازادی.

 26. ناشناس گفت:

  سر كه نه در راه عزيزان بود بار گرانيست كشيدن به دوش. و تا آخرين نفس با تو خواهيم بود اي فرزند زهرا(س)- يا حسين مير حسين.

 27. پيام گفت:

  ترسوها بعد از 15 ماه هنوز جرات دستگيري موسوي رو ندارند و دائما شرايط رو بررسي ميكنند . اينها از قدرت بالقوه جنبش سبز مردمي ميباشد و ترس از عواقب كار . ما هنوز هم با مير حسين هستيم .

 28. فدای میر حسن گفت:

  اندکی صبر کن سحر نزذیک است

 29. فدای میر حسین گفت:

  اندکی صبر کن سحر نزدیک است

 30. فدای میر حسین گفت:

  اندکی صبر کن سحر نزدیک است.((غسل شهادت را برای ان روزی که میر حسین دستگیر شود میکنم))

 31. فدای موسوی گفت:

  اندکی صبر کن سحر نزدیک است.((غسل شهادت را برای ان روزی که میر حسین دستگیر شود میکنم))

 32. م.ش گفت:

  کاش می شد بازگشت به 30 سال قبل رفت به جبهه و جنگید و شهید شد تا دچار قسمت دوم گفتار شهید باکری نمی شدیم

 33. موسوی گفت:

  میرحسین عزیز چشم و چراغ ما هست. اگر کودتاچیها دست از پا خطا کنن، خدمتشون میرسیم.

 34. حمید از کربلای حسین گفت:

  ملت ایران آیا منتظرید تا بعد از بریدن سر حسین مثل توابین به خونخواهی او قیام کنید؟
  میرحسین تنها شده است برخیزید تا دیر نشده و قیام کنید.

 35. عبدخدا گفت:

  تشدیدتدابیر امنیتی نشانه بن بست روز افزون کودتادگران است پس هیچ نباید هراسیدهمانگونه که امام هنگام دستگیری گفت آنها مسلح بودند ولی میترسیدنداما من دست خالی هیچگاه نترسیدم

 36. سهيل گفت:

  مير حسين عزيز ما دستگير بشه کل ايران قيامت ميشه … با دست خودشون گور خودشونو ميکنن …
  همه آماده باشيد …
  درود بر موسوي . درود بر کروبي
  درود بــــر جـــنــــبــــش ســـــــــبـــــــــــــز

 37. يار دبستاني من گفت:

  ما بيشماريم و انها به خوبي همين را ميدانند. آنها ميخواهند شرايط را بسنجند.
  ولي اگر ميرحسين يا کروبي را دستگير کنند هم ايندو به قهرمانان ملي تبديل ميشوند و محبوبيتشان بيشتر ميشود و هم آخر کار خود اقتدارگرايان خواهد بود. گرفتم ايندو يعني اعلان جنگ به جنبش سبز

 38. مرضيه گفت:

  کامنت نامه ي آقاي ارژنگ داوودي را بخوانيد خيلي زيباست

 39. fadaeeye mir hossein گفت:

  غسل شهادت را برای ان روزی که میر حسین دستگیر شود میکنم
  مهندس فقط کافیه دستور بده بد همشونو له میکنیم

 40. محسن گفت:

  پیشنهاد می کنم در روز 4شنبه همگی لباس سبز رنگ بپوشیم یا نماد سبز در دست بگیریم و در خیابانها قدم بزنیم. نیازی نیست در یک جا جمع بشویم، آنقدر بیشمار هستیم که در همه جا دیده شویم.

 41. همراه گفت:

  بالاخره ديكتاتورهاهميشه يكباراشتباه ميكنندوآن اشتباه آخراست.

 42. ناشناس گفت:

  فریاد امشب ما باید حصر رهبران سبز را بشکند….

 43. ناشناس گفت:

  سلام میر حسین ؛ جانم برایت اینجاست! تو تا کنون گفتی نه فقط بگو آری!
  ملت امشب در سراسر ایران زمین آسمان را سبز خواهند کرد و زمین را سبز خواهند کرد!

 44. ناشناس گفت:

  بهتر نیست از کشور خارج شویذ برای مدت کوتاهی

 45. میرحسین گفت:

  سپاس خدا را که پدرم هم سبز شد- روستایی دور افتاده در خراسان شمالی

 46. ناشناس گفت:

  قرار ما برای باز سبز شدن امشب ساعت 10 بر بامهای شهر با نام الله

 47. hassan گفت:

  قرار ما برای باز سبز شدن امشب ساعت ۱۰ بر بامهای شهر با نام الله