سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » احمدی نژاد: رحیمی یک تخلف هم ندارد...

احمدی نژاد: رحیمی یک تخلف هم ندارد

چکیده :احمدی نژاد تاکید کرده است که: "آقای رحیمی حتی یک خط تخلف هم ندارد و من چون مطمئنم ایشان تخلفی ندارد بنابراین از او استفاده کردم...


در حالی که محمود احمدی‌نژاد چندی پیش به طرفداری از معاون اولش که متهم به اختلاس کلان است، در گفتگو با جمعی از دانشجویان، اظهار کرده بود “رحیمی یک تخلف هم ندارد”، امروز سازمان بازرسی کشور پنج مسئول دولتی را به جرم اختلاس بازداشت کرد.

به گزارش جرس، دبیر تشکیلات جعلی دفتر تحکیم وحدت، که چندی پیش به دیدار احمدی‌نژاد رفته بود عنوان کرده است که در این دیدار، احمدی نژاد درباره مسائل مطرح شده در خصوص معاون اول خود، گفته است، رحیمی یک خط تخلف هم ندارد و من مطمئن هستم.

گرچه این دانشجویان به گفته خود، در آن دیدار اعلام کرده اند که به نظرشان “باید پیگیری‌های قضایی لازم انجام شود و مثل همه پرونده‌ها در قوه قضاییه باید روند معمول طی شود و این قضیه در کشور ما باید جا بیافتد که هیچ کس در هیچ مقامی مصونیت قضایی نسبت به تخلفات اجتماعی ندارد.”

اما احمدی نژاد تاکید کرده است که: “آقای رحیمی حتی یک خط تخلف هم ندارد و من چون مطمئنم ایشان تخلفی ندارد بنابراین از او استفاده کردم “.

از سوی دیگر، در مجموعه دولت، پنج نفر از مسئولان ‌‌استان گیلان به دلیل اختلاس بازداشت شدند و برای هر كدام از آنها قرار وثیقه به مبلغ ده میلیارد ریال صادر شد.

این بازداشت ها در پی كشف حدود 10 میلیارد ریال سوء جریان مالی در این اداره دولتی رخ داد.

گفتنی است الیاس نادران، نماینده اصولگرای تهران و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، چندی پیش مجددا شکایت خود علیه محمد رضا رحیمی معاون اول محمود احمدی نژاد به اتهام دست داشتن وی در فساد مالی یک شرکت بیمه ای را در صحن علنی مجلس مطرح کرد. نادران معتقد است که این اختلاس در حد اختلاس شهرام جزایری است.

یک روز پس از افشاگری نماینده تهران علیه معاون اول احمدی نژاد، حامیان تندروی دولت زبان به تهدید نادران گشودند. مجتبی ثمره هاشمی مشاور محمود احمدی نژاد، در واکنش نسبت به افشاگری و شکایت نادران از معاون اول احمدی نژاد، گفت: “طرح اتهام علیه معاون اول احمدی نژاد کارشکنی در کار دولت بشمار می رود و دادستانی باید علیه اتهام زنندکان اعلام جرم کند.”

گفته می شود، رحیمی معاون اول رئیس جمهور در دوره تصدی مسئولیت دیوان محاسبات با همکاری عده ای از افراد ذی نفوذ مبالغ هنگفتی را اختلاس کرده که بعضی ها این رقم را تا 700 میلیارد هم برآورد کرده اند.


4 پاسخ به “احمدی نژاد: رحیمی یک تخلف هم ندارد”

 1. ندا گفت:

  ببخشید من درست متوجه نمی شم یا خبر بی ربط تنظیم شده؟ بین تخلف های رحیمی و مسئولان استان گیلان ارتباطی وجود داره؟ اگه داره چرا توضیحی داده نشده؟

 2. حمید گفت:

  بنده خدا راست میگه, رحیمی یک خطا نداره , صدها خطا و کار غیرقانونی داره که یکیش جعل مدرک دکتری است , البته اگه واقعا این مدرک را در دست داشته باشه, والا جعل مدرک نکرده بلکه فقط دروغ گفته و جعل عنوان کرده . البته اینها که خطا محسوب نمیشه!! حمید

 3. ناشناس گفت:

  خوب معلومه یک تخلف نداره..خیلی بیشتره

 4. amir گفت:

  آخه با این دیوان قضا که بعد از ربایش افراد بی گناه داخل خانه که حتی یک راهپیمائی ندیدند چه برسه به اینکه اصلا فکر دیگه کرده باشند اینجوری زندان میبره معلومه شما چیکاره ای.