سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » حمله و تخریب دفتر آیت الله العظمی صانعی+عکس...

حمله و تخریب دفتر آیت الله العظمی صانعی+عکس

چکیده :نیروهایی که از عصر دیروز بیت آیت الله العظمی صانعی را محاصره کرده بودند و به شعار و فحاشی می پرداختند نیمه شب گذشته حوالی ساعت ۴ با حمله به بیت ایشان در پیش چشمان نظاره گر پلیس به تخریب و توهین و فحاشی...


عناصر سازماندهی شده مدعی ارزشها  با حمله به دفتر آیت الله العظمی صانعی  اقدام به هتک و تخریب دفتر نمودند.

به گزارش خبرنگار کلمه این نیروها که  از عصر دیروز بیت آیت الله العظمی صانعی را محاصره کرده بودند و به شعار و فحاشی می پرداختند نیمه شب  گذشته حوالی ساعت 4  با حمله  به بیت ایشان در پیش چشمان نظاره گر پلیس به تخریب  و توهین و فحاشی پرداختند. دفتر آیت الله صانعی همچنین اعلام کرد به علت تهاجم شب گذشته وتخریب اموال دفتر، کلیه خطوط تلفن مسدود می باشد.  خبرهای تکمیلی متعاقبا ارسال می شود.


204 پاسخ به “حمله و تخریب دفتر آیت الله العظمی صانعی+عکس”

 1. MILAD گفت:

  nemidonam chi begam faghat migam khodaya kojaei

 2. شایان گفت:

  مطمئن باشید این حمله به نفع ملت است چون اگر مردم بریزن تو خیابون که اینا میکشن پس خودشون به جون هم بیوفتن

 3. مرضيه بيات گفت:

  فرزندان فاطمه به جرم بيعت شكنيشون بايد به شيوه مادرشان ادب بشن. به جرم اينكه با بيعت نكردنشان با خليفه زمان آبروي او را برده اند و باعث تضعيف نظام شده اند.ما دليل قرآني هم داريم كه از اولي الامر به تفسير خودمون «حاكم زمان» هر كي كه بود بدون لحظه اي تامل و ترديد بايد اطاعت كرد. ما تعيين مي كنيم كه بر حقه و كي فريب خورده و منافق.اصلا واجب مطلقه كه بايد براي گرفتن بيعت از هر روشي حتي تهديد و ارعاب استفاده كنيم مثلا هجوم بردن و آتش زدن در خونشون.انتساب به پيامبر هم دليل بر مصونيت نيست مگه نه اينكه فرزند نوح هم با بدان بنشست…..

 4. زنده باد سبز گفت:

  من که هرچه به این عکس‌ها نگاه کردم بیشتر جذب این مرجع مردمی عزیز شدم،بارها برای چند لحظه به عکس‌ها نگاه کردم چقدر راد پای شیطان در خانه و بیت بزرگان بی‌ اثر است ،جز زیبایی‌ هیچ ندیدم،و … همه و همه نشان از بزرگی‌ این مرد میدهد و عجز شیطان را می‌رساند ،راستی‌ شاگردان این … چقدر حقیر و پوچ هستند که با خراب کردن میخواهند بر صندلی‌ غصب کرده بنشینند ،یادم هست در حدود بیست سال پیش یک باغبانی داشتیم که برای قلمه زدن گل‌های خونه و رسیدگی به گیاهان و درختان می‌‌آمد ،میگفت بابا جون شما‌ها نمیفهمید ،تو کتاب‌های قدیمی‌ نوشته بوده که یک شیخی میاد که فقط خراب میکنه و خون میریزه ،یک چراغی داره که کور سو میزنه نور نداره که هیچ ،وقتی‌ هم که روشن میشه دود و سیاهی که تولید میکنه تمام سقف و دیوار خونه رو گلخن میکنه ،البته اون خیلی‌ زیبا به لهجه مشهدی میگفت ،ما اون موقع می‌خندیدیم ،میگفتیم کی‌ میاد ؟ اون هم میگفت من مرده شما زنده ،باشه که ببینیدش ،حالا اون بنده خدا از دنیا رفته و ما موندیم و این … این چراغ بی‌ نور گلخن زده رو دیدیم ،گلخن فکر کنم منظورش چراغی بوده که خیلی‌ دود میکنه و همه جا رو سیاه میکنه .

 5. ناشناس گفت:

  این شعری که حامد نوشته:
  عجب صبری خدا دارد……….
  از معینی کرمانشاهی است نه محشی بافقی
  گفتم که حقی ضایع نشود

 6. فاروق گفت:

  با سلام به خدمت آقا حامد
  این شعر زیبای صبر خدا از معینی کرمانشاهی شاعر معاصر میباشد

 7. saeed گفت:

  متاسفمممممم

 8. سارا گفت:

  آدم خندش ميگيره بچه كه بوديم ميگفتيم يا رو لجش گرفته مورچه گازش گرفته از عصبانيت به جان در و ديوار چرا افتادين شرمنده تلفن امين آباد را ندارم به 118 مراجعه كنيد

 9. ضد فتنه گفت:

  اینها جهاد کردند درود بر این جهاد گران خدا همه فتنه گران را مایه عبرت بشریت کند

 10. ایرانی سبز گفت:

  اندکی صبر سحر نزدیک است
  واقعاً از خودشان می پرسم که انهمه حرف از خدا و پیغمبر و علی و … میزنند !
  مغول با اونهمه وحشیگری و هیتلر با اونهمه جنایت و کشتار ،انجام چنین کارهایی را که شما در طی این یکسال انجام داده اید به خواب دیده اند؟

 11. GREEN MAN گفت:

  بنده خبر موثق دارم كه استانداري قم به فرماندهي نيروي انتظامي دستور داده بود كه هيچ كاري به كار اين هتاكان بيت حضرت ايت الله العظمي صانعي نداشته باشندواجازه بدهيد اين نوادگان چنگيزخان مغول هركاري دلشان خواست بكنند/فقط مراقب باشيد كه از طرف سبزها حمله اي به اين مغولها انجام نگيرد ومشكلي برايشان پيش نيايدولي آزادي مطلق دارند كه دروديوار را بجوند….خدا لعنتشان كند وبا اجداد خود چنگيز خان مغول محشورشان گرداند آمين يا رب العالمين

 12. سرباز مجروح جنگی ایران گفت:

  اینان نوادگان شعبان بی مخ…و یاران معاویه…..دشمنان علی و رسول خدا و یاران شیطانند…….در حال حاضر سوار بر خر مراد….و خدا نظاره گر همه ما در این آزمایش…..باید بپا خیزیم….برای اسلام…که اینان همان دشمنان راستین اسلام و همسنگران اسرائیلند.

 13. ياحسين گفت:

  اينها نشان دهنده اين است كه جنبش سبز زنده است و خاري در چشم كينه توزان و حاكمان نابخرد

 14. ناشناس گفت:

  فرق اینها با اسراییلیها چیست

 15. مهدی گفت:

  اللهم عجل لولیک الفرج.آقا جان بیا وببین بانام تو چه بر سرماآورده اند.

 16. نا شناس گفت:

  دوست دارم بدونم اینا کار چه گروهی بوده

 17. حسین گفت:

  خیلی‌ متاسفم. لطفا از یاد نبرین که همین ظلمها را رهبران کنونی‌ جنبش سبز بر سر بقیه در دوره ۱۰-۱۵ ساله اول انقلاب بر سر بقیه میاوردند. هزاران هزار نفر دستگیر، شکنجه و اعدام شدند. به مراتب بد تر از ظلم و ستم ….. و احمدی نژاد.

 18. آرام گفت:

  ضربه اي كه اين حكومت به ظاهر اسلامي به اسلام وشيعه زد معاويه ويزيد نزدند.
  ريشه دين را زدند اين عناصر خود فروش

 19. سبز گفت:

  آيا رژيم طاغوت هم اين گونه با مراجع برخورد مي كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 20. هستم گفت:

  خیلی زشت صحنه سازی کرده بودین . بابا خجالت هم خوب چیریه

 21. امید گفت:

  این کار نیروهای خود جوشه.فقط نمیدونم چرا پلیس در چنین مواقعی جلوی این نیروهای خود جوش دا نمی گیره.رهبر مسلمین جهان هم که راضی به این کار نیستند اما نمیدونم چرا سکوت میکنند؟

 22. محمد گفت:

  کجایند مدعیان اسلام راستین؟چرا مراجع سکوت کرده اند؟چرا به دیکتاتور نهیب نمی زنند؟چرا در مقابل جنون او سکوت کرده اند؟این است ادعای پیروی از حسین(ع)؟وای بر مراجع.

 23. ....... گفت:

  دوستان ، اگر قبول کنیم که تو همین دنیا هم ، حسابو کتابی هست ، دارم فکر میکنم نکنه با سیستم قبلی هم جوانمردی و انصاف مراعات نشده که تمام اونهائیکه به نحوی باعث از بین رفتنش شدن ، دارن به این بلایا دچار میشن ؟ نکنه آهی پشت سر ملت باشه ؟ … پناه میبرم به خدا

 24. مهدی گفت:

  مرگ بر دیکتاتور . روحانئ واقعئ منتظرئ صانعئ

 25. احمدی گفت:

  این نتیجه دکتاتوری است

 26. لاله گفت:

  من کاری ندارم که این آدم هایی که عقلشان به اندازه یک مورچه هم نیست. اما بپرسید بگویید این نظام عدل علی و این نظام که همه چیز را بر اساس قانون و اسلام اجرا می کنند. آیا اگر یک کسی کار خلافی کرد باید با چماق بدستان در این ابعاد به در خانه اش بروند؟ اکر هم این شاگرد امام و دریافت کننده حکم از دست امام باید به در خانه اش بروید و ساعتها به او هتاکی کنید. ایا ….. نمی توانست دستور بدهد او را به دادگاه احضار کنید و محکومش کنید؟ دیگر چرا باید اهل خانواده اش را این چنین به اسیری بگیرید. واقعا درود و رحمت بر …… که دستور چنین اعمالی را می دهد. دیگر چه بگویم. بیاید و کار را یکسره کنید و بگوید که قانونی ندارید. قانون قانون وحوش است و تکلیف ما مردم را روشن کنید.

 27. ایران گفت:

  اگه خبر بیماری آیت الله صانعی اشتباه فرستادید لطف کنید سریع یه تکذیبیه این خبر رو ارسال کنید

 28. alireza گفت:

  kojash ajibe?mage bare avaleshoone?ina na din mikhan na khoda peyghambar..faghat ghodrat

 29. بهرام گفت:

  چه شباهتی داره به عکس‌های کوی پس از حمله…

 30. مهدی گفت:

  وای به حال حوزه های علمیه خاموش . ….. خاموش منتظرباشید تا این فجایع برای شما نیزاتفاق بیفتد.

 31. سجاد گفت:

  در جواب آقای سلیمان و ناشناس که میگویند” از کجا معلوم کار خودتان نبوده” مگویم که:
  1_ معلومه که کار خوده لباس شخصی ها بوده. چون نیروی انتظامی هیچ دخالتی نکرده. یعنی این دستور به آنها رسیده که به آنها کاری نداشته باشند.
  2_ نوشته های مرگ بر ضد ولایت رو روی دیوار ها ببینید… معلومه که یک نفر با عصبانیت و عقده این نوشته را نوشته. بزرگ و کوبنده…!!!
  3_ اصلا کار خود ما بوده… پس چرا نیروی انتظامی اینقدر بوقه که هیچ اقدامی انجام نمیده؟؟؟ هان؟؟ پس بیایید خودمان را گول نزنیم!!!

 32. تا ابد سبز گفت:

  منطق که سرشون نمي‌شه، مي‌دونن نامشروع هستند بنابراين مي‌خواهند با ايجاد رعب و وحشت و تخريب به زور به خودشون مشروعيت بدن اما کور خوندند . تا زماني که ما ملت ايران زنده‌ايم براي رسيدن به حقوقمان مي‌کوشيم. توکلت علي الله

 33. داود گفت:

  دیگر احترام امام رو نگه نمیدارید این روزها به پایان خواهد رسید ….احترام مراجع تقلید بر هر مسلمانی واجب است …خدا شما را نابود گرداند

 34. حسنیه از مشهد گفت:

  این نشانه نزدیک شدن پایان عمر ظالمان است که بادست خود گور خود را آماده میکنند