سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مجمع نیروهای خط امام: به بهانه دفاع از امام از نزديكان امام انتقام مي گيرند...

مجمع نیروهای خط امام: به بهانه دفاع از امام از نزديكان امام انتقام مي گيرند

چکیده :به راستي اين جماعت ظاهرا خيره‌سر كيستند كه در سال‌هاي گذشته به دفعات نسبت به برخي شخصيت‌هاي علمي، سياسي و مديران نظام كه همگي از ياران نزديك امام بوده‌اند حمله و جسارت كرده‌اند و همواره با پوشش‌هاي رسمي و غيررسمي از هر گونه تعقيب و برخورد قانوني مصون بوده‌اند و اين مصونيت تا آنجا ادامه يافته كه امروز به بيت مكرم امام جسارت‌ها مي‌كنند و چنين صحنه‌هايي را ابتدا در حسينيه‌ي جماران و سپس در حرم و آستانه‌ي مقدس امام خميني (ره)...


مجمع نيروهاي خط امام در محكوميت حوادث 14 خرداد در حرم حضرت امام خميني (ره) بيانيه اي صادر كرد.
متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

مردم مسلمان ايران و همه‌ي دلدادگان راه و انديشه‌ي امام خميني (ره) جمعه‌ي گذشته و در سالروز ارتحال آن حضرت شاهد صحنه‌اي بودند كه در نوع خود طي 30 سال گذشته بي‌سابقه و تاسف‌بار بود. تاسفي كه غم فقدان امام عزيز را مضاعف ساخت.

گروهي كم‌شمار اما هتاك، قانون شكن و مزدور با سازماندهي و برنامه‌ريزي‌هاي از پيش طراحي شده در حرم آن اسوه حسنه و مقابل چشمان ميليون‌ها ناظر در داخل و خارج كشور، از سخنراني توليت آستان قدس امام، شخصيت فرهيخته و روحاني فاضل جناب حجت‌الاسلام و المسلمين حاج سيد حسن خميني ممانعت به عمل آوردند و دل‌هاي مالامال از عشق به امام را سرشار از غمي تازه نمودند، كمي كه خاطرات مظلوميت امام، فرزندان و شاگردانش در طول سال‌هاي نهضت را زنده كرد و ذائقه‌ها را يكبار ديگر تلخ نمود.

به راستي اين جماعت ظاهرا خيره‌سر كيستند كه در سال‌هاي گذشته به دفعات نسبت به برخي شخصيت‌هاي علمي، سياسي و مديران نظام كه همگي از ياران نزديك امام بوده‌اند حمله و جسارت كرده‌اند و همواره با پوشش‌هاي رسمي و غيررسمي از هر گونه تعقيب و برخورد قانوني مصون بوده‌اند و اين مصونيت تا آنجا ادامه يافته كه امروز به بيت مكرم امام جسارت‌ها مي‌كنند و چنين صحنه‌هايي را ابتدا در حسينيه‌ي جماران و سپس در حرم و آستانه‌ي مقدس امام خميني (ره) مي‌آفرينند.

آيا در سال‌هاي نخست پيروزي انقلاب و حتي در سال‌هاي نخست پس از رحلت امام باور كردني بود كه با اهل بيت امام چنين رفتاري شود؟

كجايند شهدا و شاگردان صادق خميني عزيز كه ببينند با وصيت آنان در حفظ حريم امام و انديشه‌ي او چه رفتاري مي‌شود؟

اشاره‌ي يادگار امام مبني بر اينكه تنها 20 سال از رحلت آن حضرت گذشته، شاهدي بر همان پيش‌بيني امام است كه احتمالا بعد از او براي انتقامجويي، به بعضي نزديكان و دوستانش تهمت‌هايي ناروا مي‌زنند و به بهانه‌ي دفاع از امام از نزديكانش انتقام مي‌گيرند!

شايد برخي سياست‌بازان و دنياطلبان به توجيه اين رفتار ننگين روي آورند همانگونه كه معاويه پس از شهادت عمار ياسر توسط لشكر شام در توجيه پيش‌بيني پيامبر اكرم (ص) كه فرمود: «عمار به دست شقي‌ترين انسان‌هاي روزگار كشته مي‌شود» مدعي شد كه علي (ع) عامل قتل عمار است چون علي او را به صحنه‌ي جنگ آورده است.

واي بر كساني كه بر خوان نعمت انقلاب و نظام نشسته و با توجيه يا سكوت از كنار اين حادثه بگذرند.

آيا بايد همچنان خاموش ماند؟ ديروز ياران امام و امروز اهل بيت بنيانگذار نظام مورد حمله قرار مي‌گيرند و برخي تازه به دوران رسيده‌ها شادمانه لبخند رضايت مي‌زنند. گويا مي‌پندارند كه زمان عقده‌گشايي از امام و پيروان او فرا رسيده است.

شايد نااهلان و نامحرمان چند صباحي زمان انتقامجويي را مناسب بدانند اما فراموش نكنند كه فرزندان معنوي خميني عزيز زنده‌اند و تا جان در بدن دارند مدافع نام و آرمان‌هاي بلند او خواهند بود.

مجمع نيروهاي خط امام ضمن محكوميت اين رفتار ننگين بر شناسايي، تعقيب، معرفي و محاكمه‌ي همه‌ي عوامل اين حادثه به ويژه صحنه‌گردانان اصلي آن تاكيد كرده و خواستار تلاش همه‌ي دلسوزان نظام براي پايان بخشيدن به حيات اين جريان خائن و نفاق‌آلود در عرصه‌ي سياسي كشور است.

والسلام علي من تبع الهدي
مجمع نيروهاي خط امام


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.