سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مجاهدین انقلاب: این جریان غاصب به چیزی جز تحریف کامل در میراث امام رضایت نخواهد داد...

مجاهدین انقلاب: این جریان غاصب به چیزی جز تحریف کامل در میراث امام رضایت نخواهد داد

چکیده :ملت شریف ایرانکارنامة سیاه این جریان مرموز در اهانت به امام و میراث او بر شما پوشیده نیست. این جریان خطرناک با هتک حیثیت خانواده حضرت امام (س) در سایت های هتاك خود در سال های گذشته که به فوت شهادت گونه و از سر غیرت مرحوم آیت الله توسلی منجر گردید از پرده نشینی در آمده و با حمله به حسینیۀ جماران و پایگاه معنوی حضرت امام خمینی(ره)، آن هم در شب عاشورای 88 و شکستن شیشه ها و پنجره ها و تخریب دیوارهای این پایگاه معنوی انقلاب پیش رفت و سر انجام به هتک حرمت حرم مطهر امام در برابر دیدگان اشک آلود ملت شریف ایران و دوستداران خارجی امام امت...


سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی در محکومیت هتاکی به سیدحسن خمینی بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش امروز، متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

چهاردهم خرداد ماه امسال، خاطره فقدان رهبر آزاده و عظیم الشأن انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خمینی(س) که هر سال ملت قدرشناس و سرافراز ایران را به اندوهی جانکاه فرو می برد تکرار شد و پس از بیست و یک سال از غروب جانگداز آن آفتاب تابناک، داغ رحلت جانسوز او تازه گشت. عده ای هتاک در سالروز رحلت امام امت آن هم در کنار حرم شریف حضرتش حرمت او و سلاله پاکش را شکستند و با فحاشی و پرده دری از سخنرانی یادگار گرامی اش حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج سید حسن خمینی جلوگیری کردند. بر مردم آگاه پوشیده نیست که این هتاکان بی شرم توسط چه کسانی هدایت شده بودند تا شعارهای باب میل اقتدارگرایان را سر دهند.

ملت شریف ایران

کارنامة سیاه این جریان مرموز در اهانت به امام و میراث او بر شما پوشیده نیست. این جریان خطرناک با هتک حیثیت خانواده حضرت امام (س) در سایت های هتاك خود در سال های گذشته که به فوت شهادت گونه و از سر غیرت مرحوم آیت الله توسلی منجر گردید از پرده نشینی در آمده و با حمله به حسینیۀ جماران و پایگاه معنوی حضرت امام خمینی(ره)، آن هم در شب عاشورای 88 و شکستن شیشه ها و پنجره ها و تخریب دیوارهای این پایگاه معنوی انقلاب پیش رفت و سر انجام به هتک حرمت حرم مطهر امام در برابر دیدگان اشک آلود ملت شریف ایران و دوستداران خارجی امام امت انجامید. خطر این جریان مرموز وقتی بیشتر آشکار می شود که این حرمت شکنی ها را در کنار خانه نشین کردن صحابه حضرت امام و یاران راستین او در سال های غربت و مبارزه و بالاخره تحریف مواضع امام و ارائه چهره ای به غایت مشوّه و تحریف شده از ایشان تحت عنوان ارائه شاخص به جامعه، توسط بلندگوهای این جریان قرار دهیم. بی تردید این جریان غاصب به چیزی جز تحریف کامل و انحراف بزرگ در میراث امام خمینی(س) رضایت نخواهد داد، چه هنوز بیست و یك سال از رحلت امام انقلاب نگذشته است که اینگونه انظار حیرت زده جهانیان شاهد به غارت رفتن آمال و اندیشه های آن حضرت و پایمال شدن دستاوردهای بخون دل جمع شدۀ اویند تا جایی که حتی حرمت بیت او و بازماندگان او را نیز در منظر و مرئی خاص و عام می شکنند و صدایی از آنان که باید بر نمی خیزد!

مردم مسلمان ایران

اگر چه بر اصحاب دانش و فضل پوشیده نیست که شبیه سازی های بلا وجه تاریخی به ویژه قیاس وضعیت و رویدادهای امروز ما با صدر اسلام هرگز نمی تواند مبنای علمی و تحلیلی درست داشته باشد اما اگر قرار بر اینگونه شبیه سازی ها باشد آیا نباید گفت که آنچه بر سر امام مظلوم انقلاب ما و میراث او می رود همان است که بر سر رسول الله(ص) و خاندان پاکش رفت، تا جایی که نوادة گرامی او را در کربلا سر بریدند به جرم آنکه بر  دین جدش خروج کرده بود؟! و او در عاشورا فریاد می زد:

«ویلكم ما علیكم ان تنصـوتوا الى فتسمعوا قولى … كلكم عاص لامرى غیر مستمع لقـولـى. قـد انخزلت عطیـاتكـم مـن الحـرام و ملئت بطـونكـم مـن الحـرام فطبع الله على قلوبكم – واى بر شما چرا ساكت نمى شـوید، تا گفتارم را بشنوید؟ … شما همگى نافرمانى ام مى كنید و به سخنـم گوش نمى دهید. آرى به سبب هدایاى حرامى كه به شما رسیده و غذاهاى حرامـى كه شكم هایتان از آنها انباشته شده، خـداوند این چنیـن بر دلهاى شما مهر زده است»

و دیروز هم این نوادة گرامی حضرت امام بود که خطاب به این جماعت فریاد می زد که خداوند به شما اجر دهد، سخنان مرا بشنوید، اما پاسخی جز فحاشی و پرده دری بیشتر دریافت نمی کرد. آری کسانی که شکم هایشان از سهام شرکت های دولتی انباشته شده ، باید نیز برای حرمت شکنی امام و جلوگیری از رسیدن صدای فرزندش به گوش ملت، پیاده نظام خود را به میدان بفرستند و از ارتکاب هیچ اهانتی فروگذار ننمایند.

سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی ایران ضمن عرض تسلیت این فاجعۀ مؤلمه و این پرده دری و هتک حرمت ساحت مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی به آستان مقدس ولیعصر عج الله تعالی فرجه الشریف و بیوت شریف مرجعیت و روحانیت، به ویژه بیت شریف حضرت امام خمینی(س)، از قوه قضاییه مصرانه می خواهد با مسببان این اهانت آشکار به حریم امام امت و بخصوص با برنامه ریزان و طراحان آن با فوریت و قاطعیت برخورد کرده و نتیجه را به اطلاع امت سوگوار ایران برساند.

سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی ایران
17/3/1389


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.