سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » میرحسین موسوی جنایت اخیر رژِیم اشغالگر قدس را محکوم کرد...

میرحسین موسوی جنایت اخیر رژِیم اشغالگر قدس را محکوم کرد

چکیده : اینجانب همراه با جنبش حق جوی سبز در سراسر جهان همصدا با همه آزادی خواهان، این جنایت بین المللی را محکوم و ضمن اعلام همدردی با مردم مظلوم فلسطین و تسلیت به مردم ترکیه به خاطر از دست دادن عده ای از هموطنانشان از جامعه بین المللی خواستار برخورد جدی با عاملین این عمل غیر انسانی و متجاوزین به کرامت انسانی می...


به دنبال جنایت  ضد بشری رژیم اشغالگر قدس د رحمله به کشتی های امدادی حامل مواد غذایی به غزه میرحسین موسوی در پیامی این اقدام را به شدت محکوم کرد.

به گزارش خبرنگار “کلمه” متن این پیام به شرح زیر است:

بار دیگر رژیم اشغالگر قدس در تجاوزی تازه کاروان شناورهای غیر نظامی حامل مواد امدادی برای مردم مسلمان غزه  را هدف قرار داد تا خوی خشونت جوی خود را به نمایش گذارد. این حمله که منجر به کشته و زخمی شدن جمع کثیری شد، نقض فاحش مقرارات بین المللی و حقوق اولیه انسانی است.  اینجانب همراه با جنبش حق جوی سبز در سراسر جهان همصدا با همه آزادی خواهان، این جنایت بین المللی  را محکوم و ضمن اعلام همدردی با مردم مظلوم فلسطین و تسلیت به مردم ترکیه به خاطر از دست دادن عده ای از هموطنانشان از جامعه بین المللی خواستار برخورد جدی با عاملین این عمل غیر انسانی و متجاوزین به کرامت انسانی می باشم.

میرحسین موسوی


93 پاسخ به “میرحسین موسوی جنایت اخیر رژِیم اشغالگر قدس را محکوم کرد”

 1. سبزازآذربایجان گفت:

  درودبرمیرحسین موسوی. مرگ براسرائیل .

 2. ناصر گفت:

  آیا از رژیم صهیونیستی جز این انتظار می رود ؟ این برگ نیز برگی دیگر از تاریخ سراسر شرارت و جنایت اسرائیل غاصب است . صبرا ، شتیلا ، دیر یاسین ، قانا ، غزه و… همه و همه گواه صبعیت ددمنشان حاکم بر سرزمین های اشغالی می باشد .
  دوستان سبز باور کنید که الملک یبقی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم ، ولی نگاهی گذارا به حکومت ذاتا ستمگر ی که بانیانش با تهییج قوم یهود به قدرت رسیده و سالها با استفاده ی ابزاری از دیانت به وحشیانه ترین صورت ممکن دست به قتل و غارت زده اند ، می توان دریافت که جنبش سبز برای نیل به پیروزی باید با چه نوع ساختار حکومتی سینه به سینه گشته و با چگونه تفکراتی به نزاع برخیزد .
  یاران سبز درست که قوت و اقتدار حکومت اسرئیل تنها از هیجانات مذهبی ناشی نمی شود و کارتلهای بزرگ امپریالیستی همواره با تمامی توان به حمایت از آن مبادرت کرده اند ولی نقش افیونی دین در بقای آن واقعا قابل اعتناست . به همین دلیل است که این بنده ی حقیر با اطلاع کامل از نفوذ دیانت صفوی در میان عامه ی مردم ایران به ویژه در بین افرادی که از تحصیلات عالیه برخوردار نیستند ، با تمام وجود سختی مسیر پیروزی را حس می کنم .
  وقتی طرف مقابل شما شاه است ، با اینکه او تظاهر به دیانت میکند ولی به علت آنکه هرگز خود را قیم دین نمی داند مبارزه بسیار آسانتر از زمانی است که فرد روبرویتان خود را نایب به حق امام زمان و ولی امر مسلمین جهان میخواند . من بر این باورم که قریب به اتفاق رهروان جنبش سبز به خوبی می دانند ، بسیارند هموطنانی که بی چون و چرا به این مسائل اعتقاد دارند . اینان با این مبنای سست آماده اند بگیرند ، ببندند ، بسوزانند و حتی چون جانیان صهیونیست ، ولی به نیت قرب خدا حتی برادر خونی خویش را نیز به دار آویزند. البته همگان بر این مسئله واقفند که مترفان و منعمان نو کیسه ی این سرزمین نقشی مساوی کارتلهای امپریالیست ایفا می نمایند .
  راه پر فراز و نشیبی پیش رو داریم ، مسیر بسیار صعب و دشوار است ، مرد ره می طلبد . پس بیائید صبورانه گام برداریم ، سستی نکنیم ، دلسرد نشویم و به پیروزی ایمان داشته باشیم .
  رهرو آن نیست که گه تند و گه آهسته رود
  رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود

 3. وحید گفت:

  اینهمه چاپلوسی برای میرحسین موسوی برای چه؟؟؟!!!
  دیگه حال آدم از اینهمه کامنت تملق گویی بهم می خوره.

 4. مهربان گفت:

  درود بر جنبش سبز
  ایرانی برای هر قومی چه مسلمان چه غیر مسلمان که در حقش اجحاف شود قیام میکند.

 5. علی گفت:

  با سلام
  لعنت بر تمام جنایتکاران.
  به امید ظهور مهدی زهرا

 6. مردم سالاری گفت:

  درود بر جنبش مردمی ایران که مثل همیشه هشیارند.

 7. ناشناس گفت:

  چه شد شما که دائماً شعار نه غزه نه لبنان سر زبونتون بود آقای میرحسین موسوی!

 8. محمد گفت:

  از کی تا حالا جان چند تندرو باتوم به این قدر مهم شده که آقای موسوی برای آنان اظهار تاسف می کند به چه حقی شما به جای بردن نام آن کشور این گونه آن را خطاب قرار می دهید سانسور چیان ساین کلمه شما روی شماهم از همان قماش کیهان تشریف دارید بس

 9. محمد گفت:

  کرور کرور داره تو افغانستان هم زبونمون هم فرهنگمون که صرفا مرز های سیاسی جدید ما رو از هم جدا کرده میرن به هوا هیچکی ککش نمی گزه اون وقت چند تا ترک تندرو از جنس حماس به درک واصل می شن اشک دنیا در می آید

 10. هوشنگ گفت:

  واقعا عالیه که با تمام تنوع افکار و عقاید همه سبز ها در کلیت که حفظ کرامت انسانی و حقوق بشر با هم همصدا هستند . هر انسان آزاده ای حرکت ددمنشانه اسرائیل در حمله شبانه به کشتی های غیر نظامی رو محکوم می کنه
  به امید روزی که همه جهان از وجود وحشیان مسلحی مثل اسرائیل و سپاه پاک بشه

 11. طاها گفت:

  آقای موسوی دیدی چه کار کردی! این تحریکات،جنایات و تنشهایی که اسرائیل در منطقه ایجاد کرده فقط بواسطه شعار شیطانی نه غزه نه لبنان است که توسط شما و هوادارانتان سر داده شد

 12. greenface گفت:

  دوست دارم به مولا

 13. مرداویج گفت:

  با درود به میر حسین عزیز. درود بر شمای عزیز که هر ظلمی در هر جای این گیتی رخ میدهد به دفاع از مظلومان می پردازی و در این مورد به رژیم ضد بشری و جنایت کار صهیونیستی و اعمال کثیف این رژیم موصع قاطع خود را اعلام کرده ای . این رژیم سرتاپا غرق در جنایت را باید با یک دیپلماسی فعال به عقب نشینی وادار کرد . و باید از سازمانهای مدافع حقوق بشر و سازملن ملل درخواست کرد که قاطعانه در برابر جنایت کثیف این رژیم موصع بگیرند و به محاکمه بکشانند این رژیم را به دلیل جنایت علیه بشریت . چگونه است که در مورد سران صربستان آنگونه سریع و قاطع برخورد می کنند و آنها را به دست عدالت می سپارند ولی بر جنایات این رژیم چشم می پوشانند . و چگونه است که سران کشورهای عربی در مورد اعلام موضع علیه کشور ما در رابطه با جزایز همیشه ایرانی سریعا وارد عمل میشوند و اطلاعیه مشترک صادر می کنند اما در مورد جنایات کثیف این رژیم جانی خفه خون می گیرند . زنده باد مبارزه مردم فلسطین علیه رژیم اشغالگر صهیونیستی و مرگ بر عاملان این عمل ننگین . هواداران جنبش سبز امید در هر کجا که هستند به این جنایت رژیم صهیونیستی اعتراض خود را اعلام کنند

 14. محمد گفت:

  با تشکر از مهندس عزیز بابت این بیانیهٔ ارزشمند….

 15. ناشناس گفت:

  خیلی به موقع بود دمت گرم

 16. الهه گفت:

  خیلی هوشمندانه و به موقع بود..
  هر کسی ندونه حداقل ما طرفدارات می دونیم که هیچ وقت با به قول این دوستمون”شعار شیطانی” نه غزه نه لبنان موافق نبودی…
  مگه می شه کسی که علیه ظلم مبارزه می کنه از ظلم تو یه کشور دیگه حمایت کنه؟

 17. فاطمه گفت:

  شریک جرم اسرائیل هم بالاخره جنایات رُفَقا و دوستانش را محکوم کرد.

 18. گردن شکسته گفت:

  آفتابه ی سبز در کنارت
  با آن بگیر طهارت

 19. zahra.s گفت:

  ببخشید اقایون محترم که تابلو همتون یک نفرید.مهندس موسوی کی گفت نه غزه نه لبنان.والا اینقدر که صدا و سیما این شعار و پخش کرد که همه ی دنیا شنید وگرنه روز قدس که ما دیدیم همه می گفتن هم غزه هم لبنان مرگ بر ظالمان.

 20. محافظ میر گفت:

  خیانتی که احمدی نژاد به غزه و لبنان کرده اسراییل نکرده

 21. امیر گفت:

  درود به شرفت میر عزیز

  خیلی خوشم اومد به دولت ترکیه تسلیت نگفتین

 22. بسیجی واقعی گفت:

  خدا کنه آقای رییس جمهور دوباره سوتی ندهند.

 23. بسیجی واقعی گفت:

  آقای ناشناس و فاطمه خانم..در مظلومیت فلسطینی ها شکی نیست.در ضمن موضع آقای خاتمی و موسوی و کروبی همیشه همین بوده.کارهای رییس دولت به اصطلاح مردمی شما که همیشه باعث مظلومیت اسراییلیهاست..اون معاونش هم که دیگه خدا میدونه…خدا کنه این دفعه سوتی ندهند که مردم جهان دوباره برن سمت اسراییل..

 24. جنبش سبز گفت:

  پاسخ به محمد:

  1- جنبش سبز در روز قدس در اعتراض به سیاستهای غلط محمود احمدی نژاد نسبت به غزه و فلسطین و در نظر گرفتن حقوق مردم این شعا داده شد و منظور این نیست که غزه و لبنان اهمیتی ندارند ، بلکه به این منظور است که در ابتدا به ایران بپردازید سپس به غزه و لبنان

  2- جنبش سبز نسبت به هر ظلمی در هر کجای جهان واکنش نشان می دهد و هر ظامی نظیر ظلم شنیع اسراییل را محکوم مکند

  3- این بیانیه مهندس موسوی پاسخی هم هست به افراطیونی که جنبش سبز را به آمریکا و اسراییل متصل کرده بودند

  4- من بارها دیدم که سایت کلمه بدون هیچ سانسوری نظر مخاطبان را در سایت می گذارد

 25. سبزینه گفت:

  ریک جرم اسرائیل کسانی هستن که دستشون به خون بیگناهان الوده و مثل اسرائیل میگد اونا مسلح بودن ما چون مظلوم بودیم زدیم کشتیم فاطمه خانوم نکنه خودتم دستت به خونه بی گناهان الوده باشه یه نگاه به دستت بکن مرگ بر اسرائیل دورود بر تمام شهیدان ازادی دورود بر موسوی

 26. رضای سبز گفت:

  خانم فاطمه،اگر یه نگاهی به اظهارات رئیس دفتر دولت محبوبتون،جناب مشایی بندازید،خواهید فهمید کی شریک جرم اسرائیله و کدوم دولت در این سال ها،بیش ترین خدمتو به اسرائیل کرده….

 27. samog گفت:

  هیهات من الذله

 28. بیات گفت:

  می بینم که خیلی سوختید از این محکومیت میرحسین
  چون ثابت می کنه که ما در حرف و عمل ضد ظلمیم تو هرجای دنیا
  کاش می فهمیدید دارید به 20 سال تاریخ انقلاب اسلامی اهانت می کنید که رییس جمهور و نخست وزیر و رییس مجلسش رو همه از سران فتنه می دونید.
  بیدار شید
  بیدار شید

 29. امید سبز گفت:

  سلام بر آزادی – صلح وعدالت

 30. ناشناس گفت:

  همدردی با مردم فلسطین . شما که به فلسطین باور ندارید . شما که اصلیت فلسطین را زیرسوال می برید حالا شده ای کاسه داغتر از آش .

 31. ایران سبز و آزاد گفت:

  از میرحسین عزیز می خواهیم برای محکومیت این جنایت از سوی جنبش سبز ، فراخوان تجمع و راهپیمایی بدهند .
  یاحسین — میرحسین

 32. سبزینه گفت:

  اینم پیام رییس جمهور قانونی ایران به دنیا!!!
  خطاب به اون دوستی که می گه با شعار نه غزه نه لبنان این اتفاق افتاد باید بگم اگه این طور فکر می کنی برادر من خیلی اسرائل و هالو فرض کردی در صورتی که اسرائیل خیلی پیچیده تر از این حرف ها داره تو همین مملکت هم با ساده لوح هایی مثل تو و هم قطارانت نفوذ می کنه.
  …………………………ضمنا از دوستی که از اسم مستعار من استفاده می کنه خواهش می کنم این کار و لطفا نکنه…………………..
  …………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 33. سلام گفت:

  سلام و درود خدا بر نخست وزیر مورد تائید امام ره……این بیانیه خیلی ها را سوزاند….گویا عده ای در داخل نیز از بیانیه شما ناراحت شدند…..بقول پیر مراد ما خمینی ره..”ما شریک غم همه مظلومان هستیم”…………..ظلم در هر جا محکوم است چه در داخل و چه در خارج از کشور و ظالم تاوانش را پس میدهد…..

 34. سعادت گفت:

  آقای موسوی خیلی نمک نشناس هستید! این همه شیمون پرز از شما تعریف کرد اونوقت شما اینجوری محکومش می کنید! بابا اینها ارباب هستند حق ارباب رعیتی رو نگه دارید!

 35. ما همه با هم هستیم گفت:

  رهبران جنبش سبز باید برای محکومیت این جنایت ، مردم را دعوت به راهپیمایی کنند .
  به نظر میاد 15 خرداد تاریخ مناسبی باشه .

 36. سبز سبزم ریشه دارم. گفت:

  از میر عزیز جز این انتظار نمیرفت .قتل و به خون کشیدن مردم بی دفاع در هر جای دنیا زشت و غیر انسانیه .مرگ بر ظالمان .

 37. ناشناس گفت:

  اسراییل ،احمدی پیوندتان مبارک . هر چند 5 ساله ایشون با اسراییل پیوند برادری خونده .اون کسی هم که گفته این حمله اسراییل مال شعار نه غزه نه لبنانه ببخشید !این همه سالی که شماها مثلا حمایت میکردید اسراییل هیچ عمل وحشیانه دیگه ایی انجام نداده بود؟فقط این حمله بوده؟پس برای چی دارید اسراییل رو محکوم میکنید؟پس جنگ 33 روزه چی بود؟ پس صبرا و شتیلا چی بود؟ اون موقع که بد بختانه هیچ جنبش سبزی نبود؟اره خوب دارید میسوزید که میر حسین عزیز اونها رو محکوم کرده و برد این محکومیت از اون همه بیانیه های رییس دولت شما بیشتره .سخنرانی های احمدی نژاد به جای اینکه اسراییل رو محکوم کنه باعث پر رو شدن اسراییل شده .

 38. sabz گفت:

  واقعا وجود رهبر فرزانه چون میرحسین یکی از افتخارات جنبش ماست . درود بر تو

 39. Hossein vatani گفت:

  ma ham mannand rahbare ((rahe sabze omid)) az regim israeil ebraze tanafor mikonim. salam bar mousavi

 40. تنها گفت:

  عجیب است!
  اول شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران رو میدن بعد هم حمایت از مردم غزه!
  بیزحمت روش محاسبتون رو به ما هم بگید تا عقلمون گیر نکنه!