سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » بيانيه آيت الله العظمي صانعي در محكوميت حمله رژيم صهيونيستي به ناوگان حامل كمك هاي...

بيانيه آيت الله العظمي صانعي در محكوميت حمله رژيم صهيونيستي به ناوگان حامل كمك هاي بشردوستانه

چکیده :اینجانب ضمن محکوم نمودن این عمل وحشیانه و ضدّبشری، از تمامی انسان های آزاده، نهادهای حقوق بشری و بین المللی و همه دولت ها می خواهم که در ایفای نقش خود در محکوم نمودن و به مجازات رساندن آمران و عاملان آن از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نورزند و بر همه ملت هاست که با وارد آوردن فشار به دولت ها مقدمات به انزوای سیاسی و اقتصادی کشاندن چنین دولت ضدبشری را فراهم...


آیت الله العظمی یوسف صانعی بیانیه ای در محکومیت حمله رژیم صهیونیستی به ناوگان حامل کمک های بشر دوستانه به مردم غزه صادر کردند. به گزارش کلمه متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

«فَتِلْكَ بُيُوتُهُمْ خَاوِيَةً بِمَا ظَلَمُوا»

حمله رژیم غاصب صهیونیستی به ناوگان حامل کمک های بشردوستانه به مردم مظلوم و بی پناه غزه، که منجر به کشته و مجروح شدن عده ای از انسان های نوع دوست شد، موجب تأثر و تألم شدید گردید.

اینجانب ضمن محکوم نمودن این عمل وحشیانه و ضدّبشری، از تمامی انسان های آزاده، نهادهای حقوق بشری و بین المللی و همه دولت ها می خواهم که در ایفای نقش خود در محکوم نمودن و به مجازات رساندن آمران و عاملان آن از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نورزند و بر همه ملت هاست که با وارد آوردن فشار به دولت ها مقدمات به انزوای سیاسی و اقتصادی کشاندن چنین دولت ضدبشری را فراهم آورند، و همگان باید بدانند که خطر اين رژيم غاصب نه تنها برای ملت فلسطین و برای اسلام و اولین قبله مسلمین است، بلکه خطری برای همه افراد بشر و از مظاهر فساد روی زمین می باشد که با توجه به اطمینان به چنین اموری – بلکه حتی با احتمال آن- تقیه و مراعات مصلحت های سیاسی توسط قدرتمندان، حرام و غیرجایز است و باید با تمام توان در مقابل آن ها ایستاد، و همه کسانی که در این راه مجاهده و تلاش می نمایند «مجاهدین فی سبیل الله»اند و کشته شدگانشان شهدای والامقامی هستند که مظهر «عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ » می باشند .

قم المقدسه

یوسف صانعی

17 جمادي الثاني1431


10 پاسخ به “بيانيه آيت الله العظمي صانعي در محكوميت حمله رژيم صهيونيستي به ناوگان حامل كمك هاي بشردوستانه”

 1. ناشناس گفت:

  مرجعی واقعی که همیشه در کنا مظلومه نه ظالم.

 2. مانی افشار گفت:

  زنده باد ایت الله العظمی صانعی (مد ظله العالی)
  بله. بنابراین منتظر محکومیت این واقعه تلخ از سوی مهندس میر حسین موسوی هستیم.

  شاید تا همین چند ساعت پیش من زیاد اهمیتی نمیدادم به این موضوع . و واقعیتش احساس می کردم که اون کشتی که اکثرا ترک بودند ؛ باعث تحریک کاماندوهای اسرایئلی شد به همین دلیل زیاد اهمیتی نمی دادم به این موضوع. دوستان سبز هم امدند و گفتند که اقای موسوی باید بیانیه بدهد و این واقعه هولناک را محکوم کند.
  بنده چون مقلد ایت الله العظمی صانعی (مد ظله العالی) هستم ، به همین دلیل این حمله وحشیانه اسرایئل را نه تنها من بلکه تمام مردم سبز ایران محکوم می کنند ، و از رهبرشان ” مهندس موسوی و شیخ مهدی کروبی” می خواهند که این واقعه تلخ را محکوم کنند.

  یا حسین عشقم میر حسین

 3. رسول گفت:

  واقعا که این اسراییلی ها دیگه خیلی بد جنسند آدم یاد جنگهای 500 سال پیش میافته که شهر رو محاصره میکردند تا آدمها از گشنگی بمیرند یا تسلیم شوند

 4. مجید گفت:

  پس از جنایتی دیگر از سوی اسرائیل باید منتظر کمک های ریس جمهور فرهیخته با شیم . ایشان که با فرمایشات خود همواره بهترین کمک ها را به رژیم اسرائیل کرده اند حتما بار دیگر با بیان کردن این که هولوکاست اتفاق نیافتاده ، به کمک اسرائیل خواهند شتافت. جنایات کاران اسراییلی هم از فرمایشات ایشان نهایت استفاده را خواهند نمود و خود را بار دیگر – از ظالم به مظلوم تبدیل خواهند نمود. باور نمی فرمایید؟ منتظر کرامات ایشان باشید.

  چه غزه چه لبنان چه ایران زنده باد هر کس که برای احقاق حق خود می رزمد.

 5. سلام گفت:

  سلام و درود خدا بر مرجع حامی مظلومان ایت الله صانعی ….شاگرد پیر مراد ما خمینی ره

 6. ناشناس گفت:

  خوب شد به فکر غزه هم افتادید شما که به غزه نگاه و نظری ندارید چرا در خصوص آن مطلب درج می کنید . مگر شما شعار نه غزه نه لبنان را سر نمی دهید پس چرادر خصوص غزه مطلب درج میکنید .
  مگر شما حامی منافع اسرائیل و غرب نیستید چرا دنبال عصبانیت غرب و اسرائیل هستید .

 7. جنبش سبز رحمانی گفت:

  ما تمامی جنایت وخشونت دولتی را درجهان محکوم می کینم.

 8. ناشناس گفت:

  درود بر صانعی
  سلام بر موسوی

 9. یا حسین گفت:

  میر حسین عزیز شمه هم بیانیه بدهید تا متحجران و تند روها بهانه نداشته باشند………………..

 10. ناشناس گفت:

  سالها مي گذرد حادثه ها مي آيد، انتظار فرج از نيمه خرداد كشیم