سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » حمله یک معتاد به هنگامه شهیدی در بند نسوان...

حمله یک معتاد به هنگامه شهیدی در بند نسوان

چکیده :این فرد دارای ظاهری نامرتب و آلودگی و دارای علائم چاقو روی دست خود بوده است و هنگامی که هنگامه شهیدی قصد داشت داروی خود را از پرستار بهداری دریافت کند به طور مرتب خود را در تماس بدنی با وی قرار داده و وقتی مورد اعتراض هنگامه قرار گرفته است او را به میان جمعی از متادونی ها پرتاب کرده و به شدت وی را مورد ضرب و شتم قرار داده...


صبح امروزهنگامه شهیدی روزنامه نگار و مشاور دبیر کل و عضو حزب اعتماد ملی مورد تعرض و حمله یک فرد معتاد و بزه کار در بند نسوان قرار گرفت.

بنا بر اخبار رسیده به کلمه،این فرد دارای ظاهری نامرتب و آلودگی و دارای علائم چاقو روی دست خود بوده است و هنگامی که هنگامه شهیدی قصد داشت داروی خود را از پرستار بهداری دریافت کند به طور مرتب خود را در تماس بدنی با وی قرار داده و وقتی مورد اعتراض هنگامه قرار گرفته است او را به میان جمعی از متادونی ها پرتاب کرده و به شدت وی را مورد ضرب و شتم قرار داده است و هیچ یک از افراد حضور داشته در انجا اقدامی جهت جدا کردن وی برای جلوگیری از ضرب و شتم هنگامه انجام ندادند.

شایان ذکر است هنگامه شهیدی چندین بار مراتب اعتراض خود را به حضور زندانیان زن سیاسی در میان بزه کاران به معاون دادستان اعلام کرده است.


14 پاسخ به “حمله یک معتاد به هنگامه شهیدی در بند نسوان”

 1. مهرداد نصرتی مهرشاعر گفت:

  چه چیز سرجای خود باقی مانده است که اصل تفکیک زندانیان بر اساس نوع جرم سرجای خودش باشد و اجرا گردد.حال که این کامنت را می گذارم(ساعت 23:50 روز شنبه 8خرداد) شبکه سوم صدا و سیمای میلی در برنامه امروز دیروز فردا مناظره ای را روی آنتن برده است اما وجدانا بینید که آخر آیا این مناظره است؟ نام آن را مناظره می گذارند و سه به تک هم نه ، سه به هیچ بر سر مردم می ریزند و تا می توانند و هرچه را می توانند خرد می کنند .از سیاست های دولت اصلاحات ایراد می گیرند اما نه خاتمی آنجاست نه حتی یک وزیر نه حتی یک اصلاح طلب ساده که لااقل جلوی تکروی ها و تکخوری های اینان را بگیرد حتی یک شماره تلفن هم نمی دهند که بتوان با میز گرد ایشان ارتباط برقرار کرد و پاسخ داد بله هیچ چیز سرجای خودش نیست و تنها چیزی که باقی مانده حفظ حیات سیاسی به هر قیمتی است.در چنین شرایطی که بهترین اسباب حفظ خود گروکشی امثال زمینخواران ورامین و بیت المال خواران خیابان فاطمی است چرا نباید روزنامه نگاری را لابلای متادونی ها و چاقوکش ها بگذارند .ولی تمام اینها برای ما درس است .اری اینجا کلاس درسی تشکیل شده از با کیفیت ترین نوع آن یعنی از نوعی که دانش طلب در کنار تئوری ها دسترسی کامل به فاکت های زنده و جاری دارد و سختی کشیدن اگرچه از ملزومات تخصیل چنین آموزه هایی است اما شب بگذرد و خورشید بتابد چراکه شب رفتنی است و صبح نزدیک است زیرا خداوند قهار می فرماید : الیس الصبح بقریب؟!
  پس خستگی را بران و داغ ها و زجرها را تحمل کن که تو رشته ای از انوار خورشید فردایی !///مهرداد نصرتی مهرشاعر

 2. بسیجی خمینی گفت:

  به هنگامه بگویید : برای او دعا می کنیم . خواهرم توکل کن که تکیه همه ما بر خداست . تو اصلا تنها نیستی پروردگار لحظه به لحظه در کنار توست . تو اصلا تنها نیستی . همه ما با همه وجودمان در کنار تو هستیم . گرچه تو به نمایندگی از ما کتک می خوری زندان می کشی ، اما این عذابی که از شنیدن رنجهای تو به جان ما می افتد و مثل موریانه ما را می خورد ، ما را در این شکنجه ها با تو شریک کرده است . ما شرمنده ایم که تو به جای همه ما کتک می خوری . ما مدیون تو هستیم و مدیون تو می مانیم .

 3. مزدک گفت:

  با درود
  بایستی بسیار مراقب فعالان سیاسی چه در زندان وچه در بیرون بود. یکی از روشهای حذف های فیزیکی توسط لژ فراماسونی “حجتیه” به ….نوع مدرن الودگی بیماری مانند ایست قلبی،مسمومیت و …. است که سالیان به اجرا در امده است. ….
  مزدک

 4. nashenas گفت:

  edalate alavi yanee in?eslam yanee in?bebinid che kasani dar in zamane baraye ma edeaye mosalmani va peyrove khate emami mikonand

 5. سبز گفت:

  وقتی مواد مخدر مثل نقل و نبات کشور رو فرا بگیره و تا دبستانهای ما رخنه کنه زمان عزیز شدن معتادان و قاچاقچیان و حاکم شدن آنان به امور کشور انجام شده.

 6. پسر میرحسین گفت:

  خبرتان دروغ است، معتاد که در زندان نیست! زندان جای انسانهای متفکرو اندشمند است، دزد و معتاد و قاتل باید در خیابان در خدمت 63% باشند

 7. علی گفت:

  این معتادین و خلاف کار های هم بندشون ایدز و هپاتیت ندارند؟

 8. بنده سبز خدای سبحان گفت:

  وضعیت بیرون از زندان هم دست کمی مانند داخل زندان ندارد .

 9. استقامت گفت:

  جفا شیوه ی دین پروری بود؟ حاشا!! همه کرامت و لتف است شرع یزدانی

 10. armin گفت:

  این افراد از طرف زندانبانان برای تحت فشار قرار دادن زندانیان سیاسی اجیر شده اند . ولی ما پیروزیم چون حق با ماست

 11. آزاد گفت:

  مقاومت کن ای عزیز در بند .

  روزگار چنین نخواهد ماند . به امید رهایی

 12. ایرانی گفت:

  در سایت کلمه دریغ از یک کلمه حرف راست

 13. گمنام گفت:

  به نظر لقمه های حرام آن یک ذره عقل را هم که در سر مسئولین سایت کلمه بود از انها گرفته :

 14. فدایی مهندس موسوی گفت:

  قابل توجه ایرانی : پس فکر کردید حرف راست در صدا و سیمای ضد ملی ضرغامی یافت می شود؟؟؟!!!