سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تجمع 150 کارگری که هفت ماه حقوق نگرفته‌اند...

تجمع 150 کارگری که هفت ماه حقوق نگرفته‌اند

چکیده :اين كارخانه با تسهيلات زودبازده تاسيس شد و در مراسم افتتاح آن گفته شد كارخانه ياد شده حداقل 5 هزار نفر از تعداد بيكاران استان را در آينده نزديك كاهش خواهد...


کلمه:روزنامه جمهورس اسلامی نوشت : حدود 150 نفر از كاركنان كارخانه سبلان پارچه اردبيل قبل از ظهر ديروز در اعتراض به عدم پرداخت حقوق هفت ماهشان در مقابل ساختمان استانداري اردبيل تجمع كردند.

اين كارخانه با تسهيلات زودبازده تاسيس شد و در مراسم افتتاح آن گفته شد كارخانه ياد شده حداقل 5 هزار نفر از تعداد بيكاران استان را در آينده نزديك كاهش خواهد داد اما اكنون همچون چند كارخانه مشابه ديگر كاركنان خود را به حدود 15 درصد تقليل داده و آنها نيز دچار مشكلات هستند .


یک پاسخ به “تجمع 150 کارگری که هفت ماه حقوق نگرفته‌اند”

  1. ناشناس گفت:

    دیروز شبکه استانی فارس از تعطیلی کارخانه قند ممسنی و کارگران بیکار بدون حقوق گزارش می داد جالب اینکه فرماندار تقصیر را گردن صاحب کارخانه می انداخت با این اتهام که ایشون مدتهاست به کارخانه سر نزده ولی فرماندار یادش رفت بگه که کی آنقدر شکر خارجی وارد کرد که کارخانه های قند و شکر متضرر بشن که حتی قدرت پرداخت حقوق کارگران و مطالبات کشاورزان را نداشته باشند و باعث بشه کشت نیشکر از پارسال تقریبا تعطیل شه حالا صاحب کارخونه بیاد کارخونه چی بگه ؟