سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » بهزاد نبوی و آذر منصوری به مرخصی آمدند...

بهزاد نبوی و آذر منصوری به مرخصی آمدند

چکیده :با توجه به توديع وثيقه دبيرسياسي حزب مشاركت از امروز به مدت 20 روز و تا 15 فروردين ماه در مرخصي به سر خواهند...


کلمه: آذر منصوری معاون سياسي حزب مشاركت ايران اسلامي به مرخصي 20 روز از زندان اوين آمد.

محمدرضا فقيهي در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا با اعلام اين مطلب ادامه داد:پس از برگزاري جلسه محاكمه و صدور حكم عليه موكلم بارها از رييس شعبه 28 دادگاه انقلاب در خواست كرديم كه قرار بازداشت خانم منصوري به قرار خفيف‌تري تبديل شود كه بدوا اين امر پذيرفته نمي‌شد اما با اصرارها و صحبت‌هاي صورت گرفته با مرخصي آمدن معاون سياسي حزب مشاركت موافقت به عمل آمد.

وكيل منصوري ادامه داد: روز گذشته به خانواده موكلم اطلاع دادند كه براي مرخصي آمدن خانم منصوري وثيقه تدارك ديده شود كه در اين راستا اسناد د و ملك به توقيف سازمان ثبت درآمد.

فقيهي تاكيد كرد: با توجه به توديع وثيقه دبيرسياسي حزب مشاركت از امروز به مدت 20 روز و تا 15 فروردين ماه در مرخصي به سر خواهند برد.

همچنین بهزاد نبوي عضو ارشد سازمان مجاهدين انقلاب اسلامي كه در حوادث بعد از انتخابات بازداشت شده بود به دليل پيگيري برخي از معالجات خود تا پايان تعطيلات نوروزي به مرخصي آمد.

صالح نيكبخت با اعلام اين خبر اظهار داشت:‌ با توجه به اينكه بيماري‌هاي قلبي، كليوي و ستون فقرات بهزاد نبوي بهبود نيافته است، وي جهت‌ پيگيري معالجات خود به مرخصي از زندان آمد تا بتواند در دوره 15 روزه پايان تعطيلات نوروز معالجات خود را پيگيري كرده و با پزشكاني كه در مورد وي نظرات مختلف داده‌اند هماهنگي كرده تا بهترين راه را براي درمان انتخاب كند.

وي افزود: برخي از پزشكان معالجه موكلم به وي توصيه كرده كه بيماري ستون فقرات خود را عمل جراحي كرده اما برخي ديگر از پزشكان به او توصيه كردند از طريق فيزيوتراپي و هيدروتراپي بيماري ستون فقرات خود را معالجه كنم و چنانچه از اين طريق ناراحتي ستون فقرات وي بهبود نيافت عمل جراحي انجام داد.

نيكبخت با اشاره به مرخصي‌هاي مختلف نبوي در اين مدت گفت:‌با توجه به اينكه وي تاكنون براي معالجه به مرخصي‌هاي كوتاه مدت يك يا دو روزه آمده اما تاكنون بيماري‌هاي وي علاج پيدا نكرده به همين دليل در هفته اخير براي ادامه معالجات و پيگيري آنها تا پايان تعطيلات به مرخصي آمد.

وكيل نبوي با اشاره به اينكه موكلش از سوي شعبه 15دادگاه انقلاب به شش سال حبس محكوم شده بود ادامه داد:‌در شعبه 54 دادگاه تجديدنظر اتهام تبليغ عليه نظام وي حذف و نبوي به خاطر شركت در راهپيمايي 25 خردادماه به پنج سال حبس محكوم شد.


3 پاسخ به “بهزاد نبوی و آذر منصوری به مرخصی آمدند”

 1. علی51 گفت:

  اینا انقدر ذلیل شدند که از سایه ی خودشون هم واهمه دارند چه برسه از یه پیر مرد یا یه معلول حرکتی.
  آنها از مغز و فکر این آدم ها وحشت دارند.

  به قول دکتر شریعتی :

  آنها فقط از یک چیز می ترسند، از اینکه ما دیگر از آنها تقلید نکنیم. چطور می شود که از آنها تقلید نکنیم؟ وقتی که بتوانیم خودمان «بفهمیم»، آنها فقط از فهمیدن می ترسند. از «تن» تو ـ هر چی قوی هم بشه ـ ترسی ندارند، از گاو که گنده تر نمی شی، می دوشنت، از خر که قوی تر نمی شی، بارت میکنن، از اسب که دونده تر نمی شی، سوارت میشن!

 2. شیبانی گفت:

  پدرم، آرزوی شفا و بهبودی کامل تو، اسوه استقامت و پایداری را دارم. آزادی ات مبارک، آزادگی ات مستدام.

 3. چریک مبارز قهرمان که اسارت را به اسارتت درآوردی! سمبل مبارزه! سمبل استقامت! دعای خیر همه آزادگان جهان پشت و پناهت! مایه فخر حریت! به امید سلامتی دوباره ات، دست تضرع به درگاه باریتعالی میبریم و یقین داریم که دست خالی از درگاهش بازنخواهیم گشت. به امید بازگشت همه مبارزین آزاد دربند اسارت دیکتاتور نظام