سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پس از 74 روز زندان انفرادی؛ ملاقات سه مشاور موسوی با خانواده هایشان...
» تداوم انفرادی بدون اتهام مشخص؛

پس از 74 روز زندان انفرادی؛ ملاقات سه مشاور موسوی با خانواده هایشان

چکیده :روز پنجشنبه قربان بهزادیان نژاد، علی عرب مازار و علیرضا بهشتی شیرازی برای اولین بار پس از بازداشتشان (7 دی) با خانواده های خود ملاقات کردند. این سه مشاور میرحسین موسوی تمام 74 روز را در انفرادی به سر برده اند و این بازداشت در انفرادی ادامه...


کلمه: قربان بهزادیان نژاد، علی عرب مازار و علیرضا بهشتی شیرازی برای اولین بار پس از بازداشتشان (7 دی) روز پنجشنبه با خانواده های خود ملاقات کردند.این سه مشاور میرحسین موسوی تمام 74 روز را در انفرادی به سر برده اند و این بازداشت در انفرادی ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار کلمه، این سه نفر از نزدیکترین مشاوران میرحسین موسوی هستند.

قربان بهزادیان نژاد در زمان انتخابات ریاست ستاد انتخاباتی مهندس موسوی را بر عهده داشت که غیر از اولین ملاقات حضوری چند بار تلفنی با خانواده خود صحبت کرده بود اما هیچ گاه نه خود او و نه خانواده اش از دلیل بازداشت و یا اتهام های احتمالی خبری نداشتند.

سید علیرضا بهشتی شیرازی نیز سردبیر روزنامه کلمه سبز بود که  در زمان نخست وزیری مهندس موسوی دبیر هیئت دولت بود. وی در حزب جمهوری اسلامی فعالیت داشت.

خانواده وی با تائید دیدار پنجشنبه به خبرنگار کلمه گفتند: در این دیدار روحیه بهشتی بسیار خوب و محکم  اما از نظر ظاهری پیر و شکسته شده بود.

بهشتی در این دیدار که به صورت کابینی بود به خانواده اش گفت : اگر زنداني بودن من باعث شود كه به خدا نزديكتر بشوم،  من اين زندان را به جان مي خرم.

همچنین یهشتی گفته که در زندان انفرادی تنها یک قرآن در اختیارش قرار داده اند.

علی عرب مازار نیز از اساتید دانشگاه علامه طباطبایی، پیش از ملاقات حدود ۲۵ روز بوده که با خانواده خود هیچ تماسی نداشته و در عین حال طبق آخرین خبر ها بازجویی هم نشده بود. هر سه نفر در حال حاضر در سلول انفرادی در بند ۲۴۰ اوین به سر می برند و آنطور که خانواده هایشان گفته اند، روحیه خوبی دارند.


3 پاسخ به “پس از 74 روز زندان انفرادی؛ ملاقات سه مشاور موسوی با خانواده هایشان”

 1. سبز گفت:

  سلام.بابا مگه بهشتي ازاد نشد؟يكي جواب منو بده.
  ==
  کلمه: دکتر سید علیرضا بهشتی حسینی فرزند شهید بهشتی آزاد شدند اما سید علیرضا بهشتی شیرازی از دیگر مشاوران میرحسین موسوی هنوز در بازداشت هستند.توضیحات مختصر درباره ایشان در خبر وجود دارد.

 2. سيدساسان گفت:

  تا به دست آوردن آزادي بايد ايستاد

 3. saeed گفت:

  ازشیشه نبودیم که با سنگ بمیریمندای عدالت خروش ازادگی زنده است و خاموش نمیشه