سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دو ماه از بازداشت پدرم می گذرد اما هنوز روند قضایی حاکم نیست...
» خانواده علیرضا بهشتی شیرازی در گفت وگو با کلمه:

دو ماه از بازداشت پدرم می گذرد اما هنوز روند قضایی حاکم نیست

چکیده :علیرضا بهشتی شیرازی، یک روز پس از عاشورا به اتفاق تعداد زیادی از مشاوران مهندس موسوی بازداشت شد . او در تمام این مدت در انفرادی و ممنوع الملاقات بوده است.سید صدرالدین بهشتی، فرزند علیرضا بهشتی شیرازی با بیان اینکه پرونده پدرش، روند قضایی ندارد به خبرنگار کلمه گفت: ما خواستار این هستیم که پرونده پدرم ، روند قضایی مشخصی پیدا کند و خانواده ها بدانند اتهامات این بازداشت شدگان چیست؟آخرین خبری که از پدرم داشتیم این بود که همچنان در سلول انفرادی به سر می برد اما از بازجویی ها و نوع اتهامات او بی خبر...


کلمه:خانواده علیرضا بهشتی شیرازی،در گفت وگو با کلمه خواستار روشن شدن وضعیت مشاور مهندس میرحسین موسوی شدند.

سید صدرالدین بهشتی، فرزند علیرضا بهشتی شیرازی  با بیان اینکه پرونده پدرش، روند قضایی ندارد به خبرنگار کلمه گفت: ما خواستار این هستیم که پرونده پدرم ، روند قضایی مشخصی پیدا کند و خانواده ها بدانند اتهامات این بازداشت شدگان چیست؟

وی افزود: اگر بازجویی ها تمام شده حداقل به خانواده ها اطلاع رسانی کنند تا وکلا و خانواده ها بتوانند پی گیری کنند اما متاسفانه الان یک فضای کاملا بسته و تاریکی حاکم است که هیچ نقطه روشنی ندارد و نه اطلاعی درباره وضعیت بازداشت شدگان ، به خانواده هایشان داده می شود و نه وکلا می توانند پرونده را پی گیری کنند.

فرزند بهشتی شیرازی با بیان اینکه از اتهامات و بازجویی های سردبیر روزنامه کلمه سبز بی اطلاع هستند گفت: برای پدرم وکیل گرفته ایم و دکتر عباس شیری، اکنون وکیل ایشان هستند و در آخرین صحبتی که با ایشان داشتم گفتند تلاش خواهند کرد وکالتنامه را به زندان بفرستند تا پدرم بتواند آن را امضا کند و ما امیدوارم این قضیه صورت بگیرد تا ایشان بتوانند پرونده پدرم را پی گیری کنند.

وی تاکید کرد:اکنون دو ماه از بازداشت پدرم می گذرد اما متاسفانه روند قضایی حاکم نیست.

وی با بیان اینکه علیرضا بهشتی شیرازی، ده روز پیش با خانواده خود تماس تلفنی کوتاهی داشته تصریح کرد: تاکنون موفق به ملاقات با پدرم نشده ایم اما روحیه ایشان بسیار بالا است و از آرمانهای خود ، ذره ای کوتاه نیامده و پای تلفن چنان محکم صحبت می کنند که ما نیز در خانه روحیه می گیریم.

سید صدرالدین بهشتی گفت: آخرین خبری که از پدرم داشتیم این بود که همچنان در سلول انفرادی به سر می برد اما از بازجویی ها و نوع اتهامات او بی خبر هستیم.

علیرضا بهشتی شیرازی، یک روز پس از عاشورا به اتفاق تعداد زیادی از مشاوران مهندس موسوی بازداشت شد . او در تمام این مدت در انفرادی و ممنوع الملاقات بوده است.

بهشتی شیرازی در زمان نخست وزیری مهندس موسوی، دبیر هیئت دولت بود. وی در حزب جمهوری اسلامی فعالیت داشت و مدتی نیز در روزنامه جمهوری اسلامی مشغول به کار بود.


9 پاسخ به “دو ماه از بازداشت پدرم می گذرد اما هنوز روند قضایی حاکم نیست”

 1. ندا گفت:

  ظاهرا قوه قضائیه تبدیل به ضابط سپاه و دولت شده و از آنها دستور میگیرد .

 2. ناشناس گفت:

  حقیقتا و از صمیم قلب میگویم که این آقای بهشتی و همه یارانش، موجب فخر و عزت مردم ایران هستند. انصافا من سلیم النفس تر از این یاران آقای مهندس موسوی در کشورمان ایران ندیدم. واقعا جای تأسف که جای زدنانبان با زندانی عوض شده است.

 3. میر علی موسوی گفت:

  سید صدرالدین عزیز
  من به شخصه شرمنده خانواده های آن عزیزانم
  تاریخ درباره آن بزرگان بسیار حق گوست

 4. ناشناس گفت:

  این یار وفادار میر حسین ما….انشاالله هر چه زودتر آزاد شوند….آزادی به معنای واقعی

 5. ناشناس گفت:

  مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش……
  قطعا خدا برای او پاداشی عزیم قرار می دهد

 6. ناشناس گفت:

  alan man mifahmam oon zamani ke aghaye mirhoseine aziz az halghe pake dore khodesh harf mizad manzooresh chi bood

  یا حسین میر حسین

 7. روح الله گفت:

  سبز سبزم ريشه دارم

 8. آزاد گفت:

  لطفا از وضعیت دبیر انجمن اسلامی دانشگاه شریف هم مطلبی بنویسید

 9. طیبی گفت:

  درود بر روح بزرگ موسوی و بهشتی