سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » احمدی‌نژاد: بزرگترين مانع ظهور امام زمان (عج)آمريكا است...

احمدی‌نژاد: بزرگترين مانع ظهور امام زمان (عج)آمريكا است

چکیده :ملت ايران در متن انقلاب جهاني قرار...


کلمه:احمدی نژاد، آمريكا و مستكبران را از مهمترين موانع براي حكومت جهاني خواند و تصريح كرد: در حال حاضر آمريكا و ديگر مستكبران در حال افول، نزول و اضمحلال هستند.

محمود احمدي‌نژاد  در جمع مردم خراسان جنوبي كه در ورزشگاه آزادي بيرجند تجمع كرده بودند، ضمن تسليت به مناسبت شهادت امام‌حسن عسكري (ع) و تبريك به مناسبت آغاز امامت حضرت مهدي (عج)، با بيان اينكه خراسان جنوبي در طول تاريخ همواره از پيشگامان پيامبر اسلام و اهل بيت بوده است، تصريح كرد: خراسان جنوبي ديار علم و ايمان و ادب بوده و اين استان همواره ديار يار تلاش و غيرت و فداكاري است.

احمدي‌نژاد با طرح سئوالي مبني بر اينكه چرا ظالمان چنين كردند، افزود: طاغوت‌ها و مستكبران از تولد و ظهور پايه‌گذار عدالت و منجي حقيقي بشريت به شدت نگران بوده‌اند و تمام اين محاصره‌ها به همين دليل بوده كه از ادامه نسل اين امام بزرگوار جلوگيري كنند.

رئيس‌ دولت  با اشاره به زندگي حضرت موسي، عيسي، ابراهيم و ديگر پيامبران اشاره كرد و گفت: در وقايع عاشورا نيز همه به دنبال آن بودند از نسل امام باقي نگذارند بر همين اساس پير و جوان و حتي نوزاد 6 ماهه را از تيغ گذراندند.

احمدي‌نژاد با تاكيد بر اينكه شياطين به دنبال آن بودند كه از تولد امام و به قله كمال رسيدن بشريت جلوگيري كنند، اظهار داشت: همه شياطين بر غافل كردن بشر از امام و امام عصر متمركز بوده‌اند اما در نقطه مقابل، همه مصلحان بشر را به اين امام بشارت دادند و به سمت امام هدايت كرده‌اند.

وي در ادامه سخنان خود با اشاره به اينكه اگر حاكميت امام عصر نباشد همه خلقت بشر و بعثت انبياء بلاوجه بوده و بي‌ثمر است، يادآور شد: همه آنها آمده‌اند تا مقدمات امامت امام عصر و حاكميت ايشان را براي برپايي عدالت و به واسطه آن، مقدمه شكوفايي كمال انسان را فراهم آورند.

رئيس‌ دولت اضافه كرد: شايد يكي از دلايل غيبت اين امام آن باشد كه اگر امام در طول اين مدت مي‌آمدند همان شرايط عاشورا و ساير انبياء كه تحميل كرده‌اند، تحميل مي‌شد و جان امام در خطر بود.

احمدی نژاد  با بيان اينكه به لطف خدا حركت آخر آغاز شده است، گفت: ملت ايران در متن انقلاب جهاني قرار دارد.

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامي بخشي از انقلاب جهاني بوده ، هدف انقلاب اسلامي انقلاب جهاني است و مقدمات ظهور آخرين را به وجود مي‌آورد.

احمدي‌نژاد در ادامه در مورد اينكه جهان به سرعت براي استقبال از امام آماده مي‌شود، افزود: نام و ياد امام و مطالبه حقيقت و عدالت و يكتاپرستي به سرعت به مطالبه جهاني تبديل شده است.

وي آمريكا و مستكبران را از مهمترين موانع براي حكومت جهاني خواند و تصريح كرد: در حال حاضر آمريكا و ديگر مستكبران در حال افول، نزول و اضمحلال هستند.

احمدی نژاد با شرايط جهاني گفت: بزرگترين مانع ظهور و سركرده آن، آمريكا است.

احمدي‌نژاد ادامه داد: مستكبران براي منعطف كردن دل‌ها و انديشه‌هاي بشريت به دنيا و ارزش‌هاي پست دنيايي به صورت گسترده عمل مي‌كنند چرا كه در طول 100 سال به اندازه همه تاريخ بشر و بيش از كل تاريخ بشر جنايت و آدم‌كشي كرده‌اند.

وي افزود: آنها خودخواهي، زورگويي و جنايت را آنقدر زيبا و در بسته‌‌بندي‌هاي جالب در دنيا منتشر كردند كه حتي برخي متدينين هم منحرف شدند، در طول تاريخ مانعي بزرگ‌تر از آنها در برابر حركت انبياء، امامان و موحدان وجود نداشته است.

احمدي نژاد در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به حادثه 11 سپتامبر گفت: اين حادثه كار خود آمريكايي‌ها و از قبل طراحي شده بود اما آنها با تبليغات كاري كردند كه همه ملت‌ها با مردم آمريكا و دولت آنها ابراز هم‌دردي كنند و سپس آنها هم اين موضوع را بهانه كردند تا براي مقابله با تروريست‌ها به افغانستان حمله كنند.

وي با بيان اينكه آمريكايي‌ها به پايان راه رسيده‌اند، گفت: آنها به هر دري كه مي‌زنند با بن بست مواجه مي‌شوند، آمريكايي‌ها به منطقه ما آمدند تا خود را نجات دهند اما جناياتشان در منطقه آنها را به مرگ نزديك كرد آنها مي‌خواهند بحران درست كنند تا به شكلي در بحران خود سرپوش بگذارند و مي‌خواهند در منطقه ما مسئله درست كنند تا دنيا مسئله هاي آنها را فراموش كند اما آنها هر چه بحران درست كنند زودتر به پايان خط خواهند رسيد.


27 پاسخ به “احمدی‌نژاد: بزرگترين مانع ظهور امام زمان (عج)آمريكا است”

 1. 349 گفت:

  بالاخره وقتی جهان پر از ظلم باشه حضرت صاحب ظهور می کنه یا عدل حاکم باشه ؟

 2. ناشناس گفت:

  تا کی این می خواهد از مقدسات برای خودش خرج کند این آقا .خودش کار های عجیب وغریب انجام می دهد و همه را به اسم مقدسات تمام می کند . انسان یاد اول انقلاب می افتد که شایعه کرده بودند عکس امام در ماه افتاده است .

 3. رحیم گفت:

  رییس دفتر ایشان پیغمبران را بی‌ تدبیر و ایشان امام زمان را ترسو جلوه دادند. تا ببینیم که چه وقت در مورد خدا این چنین اظهار نظر‌هایی‌ خواهند کرد.

  ایشان با این صحبتها اصل ظهور امام زمان را به زیر سوال میبرد.

  آقا مگر امام زمان از آمریکا و اسرائیل میترسد ؟؟

 4. ناشناس گفت:

  آنها می‌خواهند بحران درست کنند تا به شکلی در بحران خود سرپوش بگذارند و می‌خواهند در منطقه ما مسئله درست کنند تا دنیا مسئله های آنها را فراموش کند اما آنها هر چه بحران درست کنند زودتر به پایان خط خواهند رسید.

 5. ناشناس گفت:

  با سلام.میخواستم از یک حرمت شکنی کاملا اشکار در صداوسیمای استانی خبر بدم.که شبکه اذربایجان شرقی که یک فیلم سینمایی پخش کرد که در روز شهادت امام حسن عسکری با ساز ودهل و…مراسم عروسی را پخش کردند. وای برما

 6. الهی قربون امام زمان بشم که چه … خودشون رو به امام زمان وصل میکنند،آقای احمدی نژاد،امام زمان اگر انشاالله ظهور کنند اولین کسی‌ را که بازخواست میکنند تو هستی‌،اگه فقط یک ذرّه ،کوچولو خیلی‌ کوچولو به مولا ایمان داشتی،از شرمندگی سر به کوه و بیابان می‌زدی،مرید مشائی رو به مولا چکار،دشمن خدا را به مولا چکار؟امام زمان حقیقتی پنهان هستند که عاشقانش از عظمت و شکوه ایشان مبهوت هستند و فقط در خلوت با او از عشق و تعجیل در ظهور سخن می‌گویند،عاشقان این حقیقت پنهان میدونند که امام زمان یعنی عشق،امام زمان یعنی خورشید تمام عصر‌ها و دوره ها،لطفا بجای این حرفها کمی‌ سوره والعصر را بخوانید تا بفهمید که شما جز انسانهایی‌ هستید که در خسران و زیان هستند،فقط کسانی‌ که عمل صالح دارند و ایمان آورده‌اند در خسران نیستند،عمل صالح شما کجاست؟به هر چیزی که دست زدی آلوده شد ،دین،انقلاب،اسلام ،حالا هم که دست از مولا بر نمیدارید،کسی‌ که در خودش گیره و هاله خودش رو می‌بینه چطور میتونه نور امام زمان رو ببینه،تورو به مرادت قسم دست از لوث کردن نام امام بردار،آخه اسلام چه بدی به تو کرده که از هرجا می‌مونی یک نیشی به قلب اسلام میزنی‌ ،تمومش کن دیگه ،شرم کن امام زمان که بچه بازی نیست که دائم با اعتقادات ما بازی میکنی‌،رئیس جمهور به این … نوبره دیگه!!!!!!!!!!!!!!!

 7. ... گفت:

  آنها می‌خواهند بحران درست کنند تا به شکلی در بحران خود سرپوش بگذارند و می‌خواهند در منطقه ما مسئله درست کنند تا دنیا مسئله های آنها را فراموش کند اما آنها هر چه بحران درست کنند زودتر به پایان خط خواهند رسید.

  این جمله هارو در مورد آمریکا به کار برده؟!!!
  فکر کردم داره در موردعملکرد خودشون تو این چند وقته و در آینده توضیح میده!

 8. ناشناس گفت:

  خدایا این دیگه کیه!

 9. سبز سبز گفت:

  خداوند عاقبت ما را با اين رئيس جمهور به خير بگذرونه

 10. lvdl گفت:

  ما اگر می توانستیم کلاه خودمان را دو دستی می چسبیدیم که باد نبرد. آیا آدم باید از خود شروع کند یا از دیگران؟ من اگر خوب ام اگر بد تو برو خود را باش.

 11. میرمهدی گفت:

  آخر یکی به این آقای احمدی نژاد بگوید مگر مجبوری این حرفها را بزنی که باعث شود برای شما دست بگیرند و شما که که نه، دولت جمهوری اسلامی ایران را مورد استهزا قرار دهند؟
  آخر مرد حسابی، دکتر جان، تصدق کارشناسی ارشدت بروم، کسی از شما توقع تدریس فلسفه تاریخ ندارد. به خدا شما رئیس جمهور شدی که وضع اقتصاد و امنیت و فرهنگ و سیاست و … را سامان ببخشی، نه اینکه دور بگردی توی مملکت و سوژه دست ملت بدهی. اگر شما علاقمند ظهور و حضور آقا امام زمان هستی، سعی کن با مشی و منش بزرگوارانه و تبعیت از الگوهای اصیل اسلامی در کلام و رفتار معصومین علیه السلام، امام زمان را نسبت به داشتن پیروانی عالم و عامل دلشاد نمایی. نه اینکه هر روز خدا با سخن پراکنی های بی مورد و خالی از استدلال و برهان، سر به جان اعتقادات و باورهای 1400 ساله تشیع کنی.
  مسئله غیبت و ظهور امام زمان و زمان وقوع این اتفاق جهانی باندازه کافی فکر و ذهن متفکران و متکلمان و دانشمندان مسلمان را به خود مشغول داشته است. لازم نیست شما بیش از این دغدغه آنان را زیادتر کنید. علل غیبت و شرایط ظهور امام عصر (عج) آنقدر پیچیده و فنی است که کمتر کسی جرأت و جسارت ورود به این حوزه را دارد. اما متأسفانه با عوام زدگی هایی که در حوزه معرفت دینی و باورهای اعتقادی پیش آمده، این قضیه آنچنان لوث شده است که عده ای به خود اجازه می دهند براحتی و بدون هیچ پشتوانه فکری و استدلالی، هر سخنی را بر زبان رانده و افکار مؤمنین را مغشوش و مشوش نمایند.
  آقای احمدی نژاد لازم نیست شما ترس خودتان از آمریکا و جهان غرب و صهیونیسم را به وجود نازنین امام زمان نسبت دهید. آمریکا همان است که نواده پیامبر و سکاندار کشتی امت ایشان در قرن حاضر، امام خمینی درباره اش گفت: آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند. شما چطور به خود اجازه می دهید آمریکا ترسی خودتان را آنچنان عظیم جلوه دهید و آنرا به امام زمان نیز نسبت دهید. بهرحال آمریکا یا آنقدر ظالم است که امام زمان از ترس آمریکا ظهور نمی کند تا بلکه فرجی شود و شر آمریکا از صحنه روزگار کم شود و مقدمه ظهور فراهم شود، یا اینکه ظلم و جور آمریکا و ستم روزگار و بی عدالتی هنوز به حد اعلی نرسیده که نیازی به ظهور امام زمان برای فرونشاندن آن باشد. یک مسلمان معتقد کدام یک از این دو حالت را بیشتر قبول می کند؟
  آمریکا و غرب پس از سی سال به اعتراف خودشان در مقابل نظامی مثل ایران، ناتوان نشان می دهد، آنوقت همین آمریکا به تنهایی چطور آنقدر عظمت دارد که بتواند مانع ظهور منجی و مصلح جهانی که مایه امید و چشم انتظاری دنیاست، شود؟
  درهر حال علاقه شما در استفاده از مفاهیم دینی و استفاده از آن در جلب قلوب ملت، یک چیز است و توانایی استفاده هنرمندانه و مشروع از آن چیز دیگر. آن کسی که اینگونه قلوب ملت مسلمان ایران را به خود و اسلام و قرآن جلب نمود، کس دیگر جز شما بود. بهتر است قبل از این کارها، قدری به افزایش معلومات دینی و تحصیل مقامات معرفتی بپردازید تا مجبور نباشید اینگونه عقاید و احساسات مردم را به بازی بگیرید.
  ممکن است چند روزی عده ای جاهل و غافل و دور از تعالیم وحیانی، بر این سخنان دلخوش کنند و به به و چه چه‏ی سر دهند، آخر نه اینکه زمانی خواهد رسید که ملت سر از خواب خرگوشی و غفلت هزاران ساله برآورند و بر گذشته زار خویش بگریند؟ جهل ملت اگر از سر غفلت باشد و از سر قصور و نه از سر تجاهل و تقصیر، ممکن است به درگاه الهی عذری موجهی باشد، اما نه جهل و نه تجاهل و نه قصور و نه تقصیر بزرگان دین و دولت، هیچکدام حجتی در پیشگاه حق تعالی برای عذرخواهی نخواهد بود. بیش از استفاده و خدای ناکرده سوء استفاده از ناآگاهی دینی مردم، باید به فکر افزایش آگاهی دینی مردم بود. حقی که امیر مؤمنان سرسلسله دار تشیع ناب علوی و اسلام محمدی، بر آن تأکید مؤکد نموده است. پس از سی سال از گذشت انقلاب، بجای رسوخ باورهای اعتقادی ناب اسلامی و شیعی در قلب و روح و جان ایرانیان، متأسفانه این خرافه پرستی و خرافه گویی است که میدان داری می کند.
  ای کاش به جای استحکام پایه های قدرت مادی و نظامی حکومت، کمی هم به فکر استحکام پایه های معنوی که همان آگاهی و معرفت دینی است، می پرداختیم که آن چیزی که ما را در گرداب وحشت فزای دنیای کنونی مایه نجات خواهد بود، نه بمب اتم و نه پشتوانه نظامی و اقتصادی است، که تنها اعتقادات پاک و معصومانه ملتی است که قدرت ایمان خود را دوبار سالها پیش و در برابر چشم دنیای شرق و غرب در حماسه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به رخ کشید. امید که سومین بار نیز این قدرت ایمان را به چشم ببینیم.

 12. کوروش گفت:

  عجب بیانات مهمی !!!!!!! آقای احمدی نژاد این عوام فریبی دیگر رنگی نداره با راه انداختن زندانهای رجایی شهر و کهریزک و زندانهای زیر زمینی میخواین به بشریت خدمت کنید

 13. سبز777777777 گفت:

  من نمی دونم روز شهادت امام عسگری ع با شوت و.. ازش استقبال می کنن اشکال نداره حالا اگر از این طرفیا بود می کردنش بی دین و 1000000 بار پخشش می کردن

 14. سبز سبزم ریشه دارم گفت:

  منم جدا متوجه نشدم که بالاخره وقتی جهان پر از ظلم باشه امام مهدی (عج) ظهور می کنه یا عدل حاکم باشه؟!
  میگم دولت آقای احمدی نژاد ایدئولوژیهای دینی قشنگی داره ها! یکی که دیگه رسما مدیریت پیامبرا رو میبره زیر سوال… از اون ور میگه خدا به خودش بدهکار بود که انسان رو آفرید…(استغفرالله)… از اون ور در حالی که نزدیکترین یار احمدی نژاده میگه “اسراییل دوست ماست”… بعد احمدی نژاد میگه من با تمام نظرات مشایی موافقم، نظرات ایشون برای همه قابل استفاده ست. ولی 2دقیقه بعد میگه اسراییل باید از صحنه روزگار محو بشه. ما که نفهمیدیم چی رو قبول کنیم!!!!!!
  …نصر من الله و فتح قریب

 15. نسیم گفت:

  آقای احمدی‌نژاد با این حرفهاش اسلام را روز به روز به چالش می‌کشد. من تعجّب می‌کنم که چگونه است که علمای دین هیچ نمیگویند.

 16. ALI گفت:

  YEKI NIST BE IEN REISE DOLAT BEGEH KE TA KEY MIKHAD IENTOR AVAM FARIBI RA EDAMEH BEDEH.

 17. ناشناس گفت:

  آره امام زمان هزار سال صبر کرده تا الان که اين آقا بياد و به ايشون خبر بده که دليل نيامدنش آمريکاست. اگر احمدی نژاد نبود ما چطوری دليل نيامدن آقا رو ميدونستيم؟؟ واقعا باعث تاسفه که هر … با سر دادن اين حرفها به طور غير مستقيم سعی در القای حق بودن وبرگزيده و مقرب بودن خود ميکند.

 18. Fariborz گفت:

  سلام دکتر خزعلی،
  به نظر این حقیر بزرگترین بیاحترامی به معتقدان به ظهور این است که گفته شود “امریکا برای جلوگیری از ظهور منجی بشریت به عراق آماده ” یا “امریکا جلوی ظهور منجی بشریت را گرفته “…
  این حرف جناب احمدینژاد هست. آیا معنی این حرف غیر از این است که قدرت امریکا از ….بیشتر است.
  باید به جناب احمدینژاد یاداوری کرد که خداوند یکتا را فراموش کرده!!!! ای کاش به قدرت پروردگار هستی اعتقادی داشتی!!
  خداوند مهربان همه بشریت و جناب احمدینژاد را به راه راست هدایت کند.
  فریبرز بنده خدا
  کانادا

 19. 350 گفت:

  dar javabe 349

  har chi shoma bagen /

 20. فدايي رهبر(صلوات) گفت:

  خب نتيجه بگيريد كه جمهوري اسلامي مانع ظهور امام زمان است چون در حال گسترش عدل و داد در جهان است و گرنه نتيجه بگيريد كه ظلم و تجاوز سرلوحه جمهوري اسلامي است تا امام زمان ظهور كند و خودش را قرباني حكومت عدل الهي ايشان بكند
  ياد نماز خواندن وليد در سريال امام علي(ع) افتادم

 21. ( (اي برادر اشتباهي بوده اي)
  88888888888888888
  اي برادر
  دانشت بي تاب شد*
  جمله اوصاف وجودت
  آب شد*
  اي برادر
  اقتصاد و علم و دين*
  مدعي
  بسيار دارد در زمين*
  ملك جاي
  ادعاي علم نيست*
  مبداء هر علم ،
  از افتادگیست*
  علم عشق است
  حیلت و مکار نيست*
  عشق را با مردمان
  پيكار نيست*
  عشق ، آمد ،
  بسم رحمان و رحيم*
  بر قلم زد
  تا تو گردي مستقيم*
  مستقيم عشق را
  بر دل بزن*
  ترك عادت كن
  دمی “من من ” مزن*
  جمله اعضاي وجودت
  تار شد*
  قلب و نفس و جان تو
  بيمار شد*
  آن لب و دست و
  زبانت را چه كار*
  قلب خود را چاره كن
  آيد به كار*
  ملك ، عدل و
  مهرباني ميخرد*
  ورنه
  كار مردمانش نگذرد*
  كفر و توهين و
  دو رویی بد تر است*
  بي ادب در ملك
  كارش ابتر است*
  اي برادر،
  خود چه داني آبرو*
  كرده اي تو
  آبرو را زير و رو*
  گفته هایت
  عقل را حیران کند*
  خنده هایت
  قلب را ویران کند*
  افتخار تو
  به نزد اجنبی*
  کرده است اخلاق و
  دین را منزوی*
  دل فریبیهای تو
  در ملک و دین*
  بر دل آزادگان
  آرد حزین*
  جان من
  داني رييس جمهور کیست؟!*
  هيچ داني
  ملك و هم ناموس کیست؟!*
  اي برادر ،
  اشتباهي بوده اي*
  ملك و هم دين را
  تباهي بوده اي*
  اي برادر،
  جان من بس كن دگر*
  يك دمي بنشين و
  در خود كن نظر*
  چشم و ابرو را
  به كار عشق دار*
  تا تو بيني خود
  جمال كردگار*
  ناصر طاهری بشرویه….روشنا*
  پیام آور عشق و آگاهی*


 22. (عشق آرید تشنگان دین و ملک)
  (تا نمانید در سرابی بس سترک)

  جمله هستي هاي ما، “لا” می نمود
  لا بلای ” لا” ي ما، ” الا” نبود
  “لا” زمین و، “لا” هوا و ” لا” سما
  “لا ” ز ما آسوده بود و ما ز “لا”
  هان ، الفلام ، بر سر “لا” آمده
  بهر پیدايي ” الا” آمده
  آن الفلام ، آينه آن ” لا” شده
  عاشق خود گشته ، ” حا” پیدا شده
  ” لا” و ” حا” در ملک و جانم ، هست و نیست
  صو رت بي صورت است و ، عا شقيست
  ” لا”ي ما رب گشت و “رب رب” اي رفيق
  ” حا” ي ما حب گشت و “حب حب” اي شفيق
  حب ما ، در رب ما رنگين شده
  رب ما، در حب ما ، چندين شده
  ” لا” هوا شد ،” حا” هوي ، اي جان من
  ” لا” دم و ، ” حا” ، آدم ، ای جانان من
  عشقهاي پر ز خون ، شد ” حا” ي ما
  هاي و هو و چند و چو ن، ” دم ” ها ي ما
  ” حا” ي ما نفس است ، آ ن ” لا” يك نفس
  يك نفس ،گر نفس بيني ، بر تو بس
  آن الف با لام ، ” آ” و لام ، كي
  آن الفلام، خود هوا ، فردا و دي
  شور و حال هرچه رفت و هر چه پي
  هم لب است و هم زبان و ناي و ني
  آن الف با لام ، ملای تن است
  هم علیم و هم حکیم و رحمن است
  آن الف با لام ، قر آن عظیم
  فیه لا ریبه ، صراط مستقیم
  آن الف با لام ، آیات حکیم
  حی و قیوم است و لوحی شد مبین
  آن الف با لام ، “ادنی الارض ” شد
  غالب و مغلوب و “روم و فرس” شد
  آن الف با لام ، بر ما شدمبین
  بر محمد ، روشنا بر مرسلین
  آن “الف” با” لام” و” میم ” ، قرآن ما
  احسب الناس ، ان یقولو آمنا
  نی یقول و نی فعول ، ایمان تو
  عشق باید بارد، اندر جان تو
  فتنه ها خاموش کن در سینه ات
  تا شود روح القدس ، آیینه ات
  آن الف با لام ، آمد وحدهو
  هو، یحول بین مرء و قلبهو
  قلب ما “دم دم” ، هواداری کند
  گاه شادی، گاه ، غم خواری کند
  گر هوا گرم است ، گرما می شویم
  در هوای سرد ، سرما می تنیم
  از هوای خنده ، شادی می چشیم
  در هوای ناله ، آهی می کشیم
  ای تو شیرین ، تلخها شیرین کنی
  ای تو غمگین ، شادها غمگین کنی
  خشم تو ، نار است و شیطانت کند
  عشق تو، نور است و رحمانت کند
  عشق ، قلب و عقل ، قدسی می کند
  وحی ، عقل و قلب، عیسی می کند
  عشق از” لا ” ، نفخه ای در قلب شد
  وحی در دل ،” رقه” ای بر عقل شد
  عشق اندر قلب ، بیند عقل تو
  وحی اندر عقل، طیند قلب تو
  عقل تا عاشق نشد قدسی نشد
  عشق تا آگه نشد عیسی نشد
  عشق با پیغمبر و دین آمده
  سجده و سبحان و تسکین آمده
  در سکینه ، سطر و سجین آمده
  “سفر” های “طور سینین” آمده
  هان، هوا در “طور سین” جانانه است
  هان، صبا از بوی طین، مستانه است
  در هوا پیچیده ، شور و حال ما
  نفخه هامان ، شارح احوال ما
  حال ما دیوان ما ، فرقان ما
  هم حکیم و هم مبین ، قرآن ما
  گر تو از احوال “من” ، آگه شوی
  دست شویی از “تن” و ناگه روی
  دم به دم بینی که بی تن گشته ای
  “چشم و گوش” ات باز و ، لبها بسته ای
  یک الف داری تو ، اندر پشت لام
  لام در کامی و ، روزت قدر شام
  لیله القدر تو ، “حا””میم” ، گشته است
  آیت اطوار “طا””سین” گشته است
  هان، الف بر پشت لامی ، هر نفس
  بی سری ،بر پشت بامی ، بی قفس
  در هوای” لا ” ، الهی گشته ای
  لم” یلد یولد” ، گواهی گشته ای
  آگه از لا کفو حالی، در یقین
  لا حرج در صاد و ، ذی ذکر ، شو مبین
  آری آری : یخرج از ظلمت شدی
  آری آری : عیسی و احمد شدی
  آری آری : با الف لام آمدی
  بر زمین و آسمانها ، سرمدی
  آری آری : شاهد “لا”یت شدی
  عشق گشتی ، وحی” یحیا”یت شدی
  لام از کامت، رها کن نازنین
  میم بر لب ، انک یاسین ببین
  از حکیم عشق ، یحیا را سلام
  عقل قدسی گشته عیسی را کلام
  حا و میم و ، عین و سین و قاف، بین
  ذالک یوحی الیک و مرسلین
  روشنا، گویم من اسرار نبی
  تا نماند ، جمله بتهای خفی
  جمع گردند ، فرقه های منزوی
  عشق آرند ، پیروان معنوی
  عشق آرید تشنگان دین و ملک
  تا نمانید در سرابی بس سترک

  ناصر طاهری بشرویه…روشنا
  پیام آور عشق و آگاهی

 23. مازیار گفت:

  چرا هیچکس از آقایون علما حرکتی نمیکنه؟؟؟
  واقعا کسی میدونه ؟
  روز به روز بیخیالتر میشن چرا ؟

 24. amir گفت:

  آقای احمدی‌نژاد چرا با این حرفا اسلام و عقاید عمیق و دینی این مردم رو مسخره می‌کنید. چرا طوری حرف میزنید که انگار مردم …. هستند و حالیشون نیست. البته شاید اونهأی که براشون حرف میزنید و اونا هم حرفاتونو می‌خرن، مردم نیستن. امام زمام اولین کسی‌ رو که بازخواست کنن خود شما خواهید بود که اسم عزیز ایشون رو اینقدر بی‌ معنی خرج می‌کنید.

 25. ناشناس گفت:

  ای دلی که جمله را کردی تو گرم گرم کن خود را و از خود دار شرم
  فکرپند دیگریهای و های درغم خود چون زنانی وای وای

  تدوین کننده گان قانون اساسی باید گفتمان مهدویت را را نیز جزو وظایف رییس جمهور قرار میدادند تا به این روز گرفتار نمیشدیم .

 26. نیلوفر گفت:

  می گویند:امام زمان زمانی ظهور می کند که دنیا پر از ظلم و جور شده است.پس بنا بر حرف محمودآمریکا در راه عدالت پیش می رود.

 27. ستاره گفت:

  اگه امام زمان همین فردا هم ظهور کنه که اینا قبول نمیکنن
  میگن از طرف انگلیس و موساد اومده!!!