سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دفاع لاریجانی از اعدام آرش رحمانی پور و محمدرضا علیزمانی...

دفاع لاریجانی از اعدام آرش رحمانی پور و محمدرضا علیزمانی

چکیده :ملاک دستگاه قضایی در رسیدگی به پرونده‌های قضایی فقط قوانین موضوعه و شرع مقدس...


کلمه: رئیس قوه قضائیه ، با دفاع از اجرای برخی احکام صادره در مورد کسانی که آنها را از اعضای گروهک‌های محارب خواند، گفته است که این افراد سلاح به دست گرفته و وابسته به گروهک‌های محارب و تروریست بوده و یا با مواد منفجره دستگیر شده بودند.

صادق لاریجانی با تأکید دوباره بر عزم دستگاه قضایی در برخورد با گروه‌های محارب گفته است که در تمام مراحل رسیدگی [به پرونده این افراد] قانون آئین دادرسی کیفری در مورد آنان دقیقاً اجرا و رعایت شد.

او در نشست مسئولان قضایی همچنبن با اشاره به اینکه کسانی که با ایجاد توهم مسامحه در برخورد با متهمین توقع تسریع در رسیدگی برخلاف قوانین را از دستگاه قضایی دارند گفته است: ملاک دستگاه قضایی در رسیدگی به پرونده‌های قضایی فقط قوانین موضوعه و شرع مقدس است.

رئیس دستگاه قضاییه بدون اشاره مستقیم به این افراد گفته است که توقع بیش از اجرای قانون از دستگاه قضایی، توقعی سیاسی و خلاف شرع و قانون است.


4 پاسخ به “دفاع لاریجانی از اعدام آرش رحمانی پور و محمدرضا علیزمانی”

  1. azade گفت:

    be in migan harkate be jelo, ya kase daghtar az ash

  2. قاضی باید به حدی در انجام عدالت دقیق باشد که چه دوست ،و چه دشمن عادل بودن او را تصدیق کنند و دریغ از یک جو عدالت!!!!!!!،از مکافات عمل غافل مباش گندم از گندم بروید جو ‌ز جو

  3. جمیعا به روح بلند چنگیز خان مغول صلوات

  4. ناشناس گفت:

    بقول بهلول بیا من را هم بگیر چون ابزار زنا دارم بفرض محال که اینها اسلحه هم داشتند آیا استفاده از آن هم اثبات شده ؟ محارب به کسی اطلاق می شود که جنگیده باشد و خدا را هم قبول نداشته باشد