سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مراسم12 بهمن ؛ عدم حضور هاشمي، حضور حدادعادل و مبهم بودن حضور سيدحسن خميني...

مراسم12 بهمن ؛ عدم حضور هاشمي، حضور حدادعادل و مبهم بودن حضور سيدحسن خميني

چکیده :براي بسياري از شخصيت‌هاي عالي‌رتبه نظام براي حضور در آغازين روز دهه فجر در گلزار شهدا دعوتنامه كتبي و رسمي ارسال شده است، از مبهم بودن حضور سيدحسن خميني در اين مراسم خبر...


کلمه:عدم حضور هاشمي‌رفسنجاني، حضور حدادعادل و مبهم بودن حضور سيدحسن خميني در آغاز مراسم دهه فجر فردا از ويژگي‌هاي بارز اين مراسم در سال جاري است كه مسوول ستاد مركزي دهه فجر انقلاب اسلامي برشمرد.

محسن صباغ در جمع خبرنگاران با اشاره به اينكه فردا راس ساعت 9:33 دقيقه صبح همزمان با لحظه تاريخي ورود حضرت امام به گلزار شهدا مراسم آغاز خواهد شد، سخنران اولين روز از مراسم دهه مبارك فجر را حدادعادل عنوان كرد.

وي گفت: غلامعلي حدادعادل عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام، رئيس كميسيون فرهنگي مجلس و همچنين مشاور عالي مقام معظم رهبري است كه در سال جاري از سوي شوراي سياستگذاري هماهنگي تبليغات اسلامي پيشنهاد و حد نصاب آرا را براي ايراد سخنراني به دست آورد.

مسوول ستاد مركزي دهه فجر انقلاب اسلامي در پاسخ به سوال  ايلنا مبني بر اينكه چرا در سال جاري همانند سال‌هاي گذشته آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني در نخستين‌روز از دهه فجر سخنراني نخواهند كرد، گفت: سخنرانان تعيين شده در طول سال‌ها تثبيت شده و مشخص نبودند و هيچ سخنراني به عنوان سخنران ثابت در طي اين سال‌ها سخنراني نكردند.

صباغ تصريح كرد: در سال جاري با اساسنامه جديد كميسيون‌هاي ويژه تعيين و اين كميسيون‌ها زير نظر شوراي سياستگذاري براي برنامه‌ها و سخنرانان اظهار نظر خواهد كرد.

به گفته صباغ امسال نيز براساس زمان و مكان و موقعيت خاص سخنران اول دهه فجر را بنا بر اظهارنظر كارشناسان‌هاي كميسيون ويژه در شوراي سياستگذاري بررسي و جناب غلامعلي حدادعادل حدنصاب آرا را براي ايراد سخنراني حائز شدند.

وي همچنين با بيان اينكه براي بسياري از شخصيت‌هاي عالي‌رتبه نظام براي حضور در آغازين روز دهه فجر در گلزار شهدا دعوتنامه كتبي و رسمي ارسال شده است، از مبهم بودن حضور سيدحسن خميني در اين مراسم خبر داد.

وي در توضيح بيشتر در اين خصوص گفت: شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي براي جناب سيدحسن خميني دعوتنامه ارسال كرده اما امكان حضور يا عدم حضور ايشان براساس نظرات خود است و حضور قطعي ايشان در اين مراسم تاكنون مشخص نشده است.

مسوول ستاد كميته مركزي دهه فجر انقلاب اسلامي در بخش ديگري از سخنان خود در حضور خبرنگاران برنامه‌هاي دهه فجر را اعلام كرد و گفت: حضور و سخنراني حدادعادل در گلزار شهدا و ميثاق با شهدا در اولين پنجشنبه دهه فجر و راهپيمايي 22 بهمن در 817 شهر و 4 هزار روستا از برنامه‌هاي مهم اين دهه است.

وي در پايان از حضور 400 خبرنگار داخلي و 400 خبرنگار خارجي تاكنون در روز 22 بهمن خبر داد.


4 پاسخ به “مراسم12 بهمن ؛ عدم حضور هاشمي، حضور حدادعادل و مبهم بودن حضور سيدحسن خميني”

 1. محمد گفت:

  خدا کنه سید حسن نره!

 2. داوود گفت:

  طوری در مورد گذشته حرف میزنند که انگار ما همین الان از مریخ اومدیم زمین و یک راست هم افتادیم تو ایران! فردا احتمالاً میگن مجلس خبرگان اصلاً وجود نداشته!

 3. هیس ای ایرانیان ای مرد و زن!

 4. ناشناس گفت:

  به چه چیزهایی دل خوش کرده اید