سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تدابیر امنیتی گسترده در خیابانهای مركزی تهران...

تدابیر امنیتی گسترده در خیابانهای مركزی تهران

چکیده :از ظهر امروز بار دیگر تدابیر امنیتی در برخی مناطق مركزی تهران اجرا شده و نیروهای انتظامی و شخصی در برخی نقاط مستقر شده...


کلمه: از ظهر امروز بار دیگر تدابیر امنیتی در برخی مناطق مركزی تهران اجرا شده و نیروهای انتظامی و شخصی در برخی نقاط مستقر شده اند.

بر اساس گزارش های رسیده  در میادین هفت تیر، ولی عصر و انقلاب ماموران نظامی مستقر شده اند و شماری از موتورسیكلتهای ماموران انتظامی و افراد با لباس شخصی از خطوط ویژه از میدان انقلاب به سمت آزادی در حركتند.

این وضعیت در روزهای گذشته نیز در سطح شهر تهران مشاهده شده است.


18 پاسخ به “تدابیر امنیتی گسترده در خیابانهای مركزی تهران”

 1. ابوالفضل گفت:

  من نامه یک دانشجوی بسیجی را چطور برایتان بفرستم

 2. reza گفت:

  ایمیل شما چیه

 3. علی گفت:

  ایمیل شما چیه ؟

 4. علی گفت:

  و ما مهر بر دلهایشان میزنیم تا هدایت نشوند.
  از جمعیت میلیونی تهران خجالت بکشید.بسه جوان های مردم به کشتن دادید.

 5. علی گفت:

  ارعاب ترعیب بحکم قانون اساسی غیر قانونی است!!!

 6. نیما گفت:

  سلام رئیس جمهور موسوی
  لطفا زودتر بیانیه ای جامع برای خنثی کردن مکر مکاران ارائه بدید.

 7. rasa گفت:

  سلام و چند نکته:
  ۱- با ترس و لرز این مطلب را می‌نویسم! امیدوارم این خوفی که دلم را فراگرفته مربوط به خطای من و فضاسازی ناخودی ها باشد و برای نوشتن مطلب در باره‌ی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی همه‌ی مردم هیچ خوفی نداشته‌باشند و خواهش می کنم که برادران عزیزمان اقدامی نکند که هم من و هم مخاطبان تابناک باور کنند که بایستی ترسید.
  ۲- کمی دودل بودم چون در این هاگیر واگیر می‌شود برای خبر و اطلاعیه‌ی وزارت اطلاعات مطلب ننوشت و سر بی‌درد را اساسا بلا دستمال گذاشت. اما با دو سه فرضی که خواهم گفت و با توکل به خدای خودم و برادران وزارت اطلاعات می‌نویسم.
  ۳- فرض می‌کنم که عزیزان از سر خیرخواهی این بیانیه را نوشته‌اند و همانطور که گفته‌اند بدلیل نفوذ برخی عناصر بیگانه و ضدانقلاب آنرا با لحنی تهدیدآمیز منتشر ساخته‌اند.
  ۴- فرض می‌کنم که عزیزان با خواندن این نوشته آن را از سر دلسوزی بیابند و اگر نکته‌ی خوبی در آن یافتند لحاظ کنند.
  ۵- فرض می‌کنم که برادران با من هم‌عقیده‌اند که برای انتقاد از عملکردی یا مطلبی در نظام جمهوری اسلامی لازم نیست معصوم باشی. مهنی این حرف آنکه اگر مجموعه بمحض مواجهه با انتقادات جدی و مخالفین غیر معاند بدنبال خطاهای کوچک و بزرگ شخص در زندگی فردی و اجتماعی نمی‌روند تا برای دفع انتقادات به ابزار بی‌آبرو کردن وی دست یازند و پرده‌ی ستاریت خداوند را کنار بزنند و چنین بگویند که فلان آدم مخالف وپ منتقد ما چنین و چنان است و البته در لابلای این هیاهو اصل انتقاد و محتوای آن از یاد برود.
  ۶- فرض می‌کنم که پیشنهاداتی را که مطرح می‌کنم بررسی می‌شود و در حال یا آینده مفید خواهد بود.
  ۷ و اما اصل مطالب: برادران عزیز فکر می‌کنم برای جداکردن ضدانقلاب از آحاد ملت شریف ایران که به هر دلیلی جزو معترضین بعد از انتخابات شده‌اند راههای بهتری وجود داشت و البته دارد. از جمله اینکه مجوزی برای تجمع معترضین صادر می‌شد تا با حفظ نظم و حدود و خطوط قرمز مورد نظر نظام امکان حضور و اعلام نظرات داده‌می‌شد و طبیعتا ضدانقلاب هم اگر می‌خواست تحرکی بکند هم آشکار و معلوم بود و هم اکثریت معترضان که از وفاداران به نظامند از تهمت اقدام علیه نظام و جرم شرکت در تجمعات غیر قانونی مبرا می‌شدند.
  ۸- شما هم می‌دانید که افراد مهمی در میان اصولگرایان به درستی معتقدند که رفتارهای یکسویه رسانه‌ها بویژه صدا و سیما و برخی اظهار نظرهای تند باعث شد تا بخش مهمی از مردم معترض دچار خفقان بشوند و طبق عادت جامعه ایرانی این حس موجب تندتر شدن اعتراضات و ایجاد فرصتهای سوءاستفاده بیگانگان شد.
  ۹- اکنون بهترین سناریو برای بازگشت امنیت به کشور و ترمیم اعتماد عمومی و تقویت وحدت ملی و جلوگیری از سوءاستفاده‌های داخلی و بین‌المللی اینست که بصورت مرحله‌ای نسبت به گشودن فضای سیاسی و رسانه‌ای اقدام نمایید. اگر کاندیداهای معترض که بنابر اعلام مکررشان به اصول و مبانی نظام معتقد و وفدارند بتوانند خود راهبری جریان انتقادیشان را بدست بگیرند بخش عمده‌ای از ترفندهای دشمنان نقش برآب می‌شودو وجهه کشور در جهان و همینطور در داخل ترمیم می‌گردد و می‌توان در فضای غیر ملتهب بسیاری از تهدیدات را مدیریت و دفع و رفع نمود.
  ۱۰- خداوندا تو شاهدی که این مطالب و سایر نوشته‌ها را براساس سوز دل و نگرانی از خدشه بر نظام جمهوری اسلامی و اسلام ناب محمدی(ص) و امام خمینی(سلام الله علیه) نوشته‌ام، پروردگارا عاجزانه خواهانم که در مخاطبان اثر خیری بگذارد و مفید فایده باشد و من هم اندکی از وظیفه‌ام را ادا کرده‌باشم.
  بعونک یا لطیف
  آرزومند آرزوهای امام خمینی (سلام الله علیه) و سربلندی جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران.
  از تابناک عزیز خواهشمندم در صورتیکه امکان درج مطالب را نداشتید لطفا به نحو مقتضی به اطلاع برادران اطلاعات و آقای محسن رضایی و سایر کسانیکه صلاح می‌دانید برسانید.

 8. rasa گفت:

  عزیزان سایت لطفا در صورت دریافت کامنتها یک پیغام در صفحه پدیدار شود که مخاطب بفهمد کامنتش را دریافت کرده‌اید. مانند الگوی تابناک

 9. حسین گفت:

  یا حسین(ع)!!
  به خونت، به طفل لاله گونت!
  از تو جدا نمیشوم!

  میر حسین!!
  به راهت، به پاکیه شهادت!
  از تو جدا نمیشوم!

 10. مجتبی گفت:

  زنده باد جنبش سبز

 11. سید علی گفت:

  باز هم لباس شخصی ها …

 12. AHMAD گفت:

  خوب اینا برای حفاظت از آزادی مطلقه!!!
  شما خودشو ناراحت نکن ( :

 13. رضا گفت:

  مرگتان باد ای فتنه گران اگر به اغوش اسلام بر نگردید.

 14. عبدالله حرفه ای گفت:

  با سلام خدمت آقای موسوی
  چرا سکوت اختیار کرده اید ما در دفاع از شما دیگر توجیهی نداریم

 15. جلیل گفت:

  صداقت و راستی این بزرگوار (میر حسین ) حتی برای مخالفانش ثابت شده و محرز است . بزرگترین سرمایه یک سیاست مدار مردمی همین صداقت است . زنده باد میرحسین . درود بر صداقت و خلوص نیتش.

 16. محسن گفت:

  گرمای خون شهدای روز عاشورا ازخیابان های تهران زدودنی نیست…. یا حسین مظلوم

 17. رضا گفت:

  به امید آزادی . روزگارتان سبز باد

 18. مصطفي گفت:

  به اميد خداو به ياري تمامي جنبش سبز انتقام خون افراد بيگناه را خواهيم گرفت