سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اخبار ویژه اعتماد؛حاج منصور تهدید کرد...

اخبار ویژه اعتماد؛حاج منصور تهدید کرد

چکیده :منصور ارضي کساني را که عوامل اصلي حوادث بعد از انتخابات مي داند تهديد کرد. پرچم به نقل از سايت جمهوري نوشت؛ وي در مراسم دعاي عرفه در حسينيه لباس فروش هاي تهران گفت؛ در حال حاضر تمرکز عوامل حوادث اخير بر روي دانشگاه هاست و از آنجا که عوامل اصلي يعني آن سه نفر آزاد هستند و کسي کاري به آنها ندارد به فتنه انگيزي هاي خود ادامه مي...


کلمه: روزنامه اعتماد در ستون پيدا و پنهان خود نوشت:

شوخي و جدي هاي بهزاد نبوي؛ابراهيم يزدي و چند عضو ديگر نهضت آزادي، برخي وزيران دولت خاتمي، کرباسچي و عبدالله نوري با بهزاد نبوي ديدار کردند. به گزارش سايت حزب مشارکت بهزاد نبوي با اينکه لاغر و نحيف شده بود اما لبخند هميشگي را به لب داشت و هنگامي که خوشامدگويي به ميهمان ها تمام شد مهندس زنگنه به طنز گفت؛ «من نگران جرم اختلال در ترافيک شما بودم چون فکر کنم 15سالي حبس داشت و نبوي در پاسخ گفت؛ گويي از اين يک جرم تبرئه شده ام. حضور 20 دقيقه يي در راهپيمايي 25 خرداد جرم من بود.» نبوي با اشاره به 800 ميليون تومان وثيقه براي مرخصي 10 روزه گفت؛ «اگر هتل هفت ستاره هم مي رفتم اينقدر پول خرج نمي شد، آقايان شب قبل آزادي از من خواستند تا امضا دهم که فعاليت هاي سياسي و مصاحبه هاي خود را تا دادگاه تجديدنظر کنار بگذارم و با احزاب و گروه ها تماس نگيرم. من هم نپذيرفتم. وقتي معامله جوش نخورد 10روز مرخصي دادند.» وي درخصوص اسناد محرمانه يي که مي گويند از منزلش کشف شده، گفت؛ «مثلاً گزارشي را که يکي از مديران تاسيسات دريايي در دوران مسووليتم درباره پيشرفت کار به من داده بود اسناد محرمانه مي دانند، خب من بايد آن را چه کار مي کردم؟ بايد گزارشي را که آن شخص داده بود به شخص من، به چه سازمان يا نهادي تحويل مي دادم؟ يا برگه خبري که خودم کنار آن نوشته بودم محرمانه و به تعدادي از دوستان براي مطالعه داده بودم را مي گويند اسناد محرمانه. گفتم اين محرمانه نيست من خودم کنارش نوشته ام محرمانه براي اينکه به هر کسي ندهند.» بهزاد نبوي با بيان اينکه احکام دستگيري فعالان سياسي در 19 خرداد صادر شده بود، گفت؛ 19خرداد يعني چند روز قبل از انتخابات به دستور يک نهاد امنيتي احکام دستگيري را صادر کرده بودند.

حاج منصور تهديد کرد؛ منصور ارضي کساني را که عوامل اصلي حوادث بعد از انتخابات مي داند تهديد کرد. پرچم به نقل از سايت جمهوري نوشت؛ وي در مراسم دعاي عرفه در حسينيه لباس فروش هاي تهران گفت؛ در حال حاضر تمرکز عوامل حوادث اخير بر روي دانشگاه هاست و از آنجا که عوامل اصلي يعني آن سه نفر آزاد هستند و کسي کاري به آنها ندارد به فتنه انگيزي هاي خود ادامه مي دهند.

حمله بي سابقه رسالت به ميرحسين ؛ روزنامه رسالت با به کار بردن الفاظي که تاکنون توسط اين روزنامه سابقه نداشته از ميرحسين موسوي انتقاد کرد. برخي الفاظ به کار رفته در سرمقاله روزنامه رسالت چنين است؛ ميرحسين موسوي نامزد خسرالدنيا والآخره انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري در بيانيه يي عقده گشا با سخيف ترين و غيرانساني ترين اوصاف به بسيج ميليوني ملت ايران حمله کرد. بيانيه تند موسوي عليه نيروي مردمي بسيج از حداقل فاکتورهاي عقلاني و منطقي بي بهره است.

حذف آرشيو سايت رياست جمهوري؛لينک دسترسي به آرشيو تفکيکي سايت نهاد رياست جمهوري از صفحات اين سايت حذف شده است. اين دسترسي به صورت تفکيکي با گزينه هايي نظير سفرهاي استاني، مصاحبه ها، سخنراني ها، پيام ها و… تا حداقل دهم آبان ماه وجود داشت. تماس خبرنگار ما براي پيگيري اين اتفاق به جايي نرسيد.

نامه بني يعقوب به دادستان تهران؛ ژيلا بني يعقوب در نامه يي به دادستان تهران از جعفري دولت آبادي خواسته است بهمن احمدي امويي همسرش را از سلول انفرادي خارج و شرايط برگزاري دادگاه وي را مهيا کند.

سالگرد جبهه مشارکت در منزل دبيرکل؛ مراسم يازدهمين سالگرد تاسيس حزب مشارکت ايران اسلامي در منزل محسن ميردامادي دبيرکل بازداشتي اين حزب برگزار شد. به گزارش نوروز، اين مراسم هر سال با حضور همه اعضاي حزب در سالن اجتماعات جبهه مشارکت برگزار مي شد، اما امسال به دليل پلمب دفتر مرکزي به ديد و بازديد آن دسته از اعضاي حزب با اعضاي خانواده هاي زندانيان حزب خلاصه شد.

مراسم قربان مقابل اوين؛ تعدادي از خانواده هاي زندانيان سياسي به مناسبت عيد سعيد قربان با حضور در مقابل زندان اوين به نمايندگي از عزيزان در بندشان قرباني کردند. به گزارش نوروز، صبح شنبه خانواده هاي زندانيان سياسي با اجتماع در مقابل زندان اوين مناسک ابراهيمي ذبح و قرباني را اجرا کردند و با ختم صلوات براي سلامتي سياسيون بازداشتي و رهايي هرچه سريع تر آنان دعا کردند.

احضار سه دانشجوي شيراز ؛ باز هم سه دانشجوي دانشگاه شيراز به کميته انضباطي احضار شدند. به گزارش اميرکبير، مسعود مهدوي فر، سيدمحمد حسيني و سعيد لطفي دانشجويان رشته حقوق دانشگاه شيراز احضار شدند و در پي آن حسيني به محروميت از تسهيلات رفاهي از جمله خوابگاه تا پايان دوره تحصيلي و مهدوي فر به توبيخ کتبي و يک سال محروميت از تحصيل محکوم شدند.

ديدار موسوي با خانواده تاج زاده؛ ميرحسين موسوي و زهرا رهنورد غروب روز عيد قربان به منزل سيدمصطفي تاج زاده عضو بازداشتي شوراي مرکزي جبهه مشارکت رفتند. موسوي در اين ديدار از تداوم بازداشت تاج زاده ابراز تاسف کرد.

راننده هاي نيسان مقابل مجلس؛ صبح ديروز نزديک به 50 نفر از رانندگان سايپاديزل در مقابل مجلس تجمع کردند. به گزارش ايلنا اين تجمع کنندگان به ارائه بي کيفيت محصولات سايپاديزل اعتراض داشته و معتقد بودند اين محصولات ناقص از ميان رانندگان کاميون و نيسان قرباني مي گيرد


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.