سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » شگفتی در نمایشگاه مطبوعات؛غرفه شکایت ازموسوی...

شگفتی در نمایشگاه مطبوعات؛غرفه شکایت ازموسوی

چکیده :آیا اجازه می دهند که مخالفان احمدی نژاد نیز سایت مشابهی راه اندازی...


کلمه:در حالی که نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها ،محلی برای حضور رسانه ها و بستری برای تعاملات رسانه ای است، مسوولان نمایشگاه در اقدامی عجیب، یکی از غرفه های این مجموعه را به شکایات مردم از میرحسین موسوی اختصاص داده اند!

این اولین بار است که در تاریخ 16 ساله نمایشگاه مطبوعات بخشی برای سایت شکایت علیه یک کاندیدای ریاست جمهوری اختصاص داده شده است.

به گزارش عصرایران، این غرفه که در آن بنرهایی در تبلیغ شکایت از موسوی و تصویری از او در راهپیمایی حامیانش نصب شده، با عنوان “موج قانون” و در قالب سایت نو ظهوری که با همین عنوان برای شکایت از موسوی راه اندازی شده، فعالیت می کند.

لازم به ذکر است که پیش از این بسیاری از نمایندگان مجلس با تکذیب مصاحبه های خود با این سایت عنوان کردند به نقل ازآنها مصاحبه هایی علیه میرحسین موسوی منتشر شده که آن را تکذیب می کنند .در همین رابطه نصراله ترابی نماینده شهرکرد با تکذیب مصاحبه خود گفت این سایت به هر وسیله ای و با نشر اکاذیب می خواهد فضا را علیه موسوی نشان دهد.

فعالیت این سایت که از سوی برخی جریان ها تقویت می شود و مشارکت دادن آن در نمایشگاه مطبوعات دقیقاً خلاف دیدگاه های بزرگان نظام، مخصوصاً مقام معظم رهبری است که بر جذب حداکثر و دفع حداقلی تاکید دارند.

مضاف بر این، هر گونه طرح دعوایی که جنبه عمومی دارد، صرفاً بر عهده دادستانی است و نه هیچ فرد مقام دیگر. به علاوه چنانچه فردی از شخصی شکایت داشته باشد، مرجع شکایت او دستگاه قضایی است نه این که یک عده با راه اندازی سایتی خود را مرجع دریافت شکایات مردمی قلمداد کنند و جالب تر این که نام این کار غیرقانونی خودشان را نیز “موج قانون” بگذارند.

نکته دیگر این که بسیاری از مردمی که با تعجب شاهد حضور غرفه شکایت از موسوی در نمایشگاه مطبوعات هستند، می پرسند آیا اجازه می دهند که مخالفان احمدی نژاد نیز سایت مشابهی راه اندازی کنند؟ و آیا چنان سایتی نیز اجازه حضور در نمایشگاه مطبوعات را خواهد داشت؟ و اساساً اگر قرار باشد هر کس که با دیگری مخالفت داشته باشد سایت شکایت علیه او راه بیندازد، سنگ روی سنگ بند خواهد شد؟

به هر حال فعالیت غرفه شکایت از موسوی از شگفتی ها و البته از نکات تأسف برانگیز نمایشگاهی است که نام مطبوعات و خبرگزاری ها را با خود یدک می کشد و البته شاید مسوولان نمایشگاه محظوریت هایی برای این کار هم داشته اند!!


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.