سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » چه کسی از شاه تقاضای عفو کرده بود؟...

چه کسی از شاه تقاضای عفو کرده بود؟

چکیده :حبیب الله عسگراولادی از جمله کسانی است که با تقاضای عفو از زندان رژیم نجات یافت. در همان موقع این اقدام به عنوان یک تاکتیک برای گسترش مبارزه از زندان به بیرون نام نهاده شد حزب اعتماد ملی به ادعای حضور کروبی در مراسم جشن شاهنشاهی و تقاضای عفو از رژیم پهلوی پاسخ داد. به...


حبیب الله عسگراولادی از جمله کسانی است که با تقاضای عفو از زندان رژیم
نجات یافت. در همان موقع این اقدام به عنوان یک تاکتیک برای گسترش مبارزه
از زندان به بیرون نام نهاده شد


حزب اعتماد ملی به ادعای حضور کروبی در مراسم جشن شاهنشاهی و تقاضای عفو از رژیم پهلوی پاسخ داد.

به گزارش سحام نیوز در این پاسخ با اشاره به سوابق مدیریتی و مبارزاتی مهدی کروبی آمده است؛ خدا را سپاسگزاریم که در عملکرد جناب آقای کروبی به رغم تلاش های همه جانبه اقتدارگرایان و متحجران چیزی وجود ندارد که بتوانند به استناد آن خدمات ارزشمند این مرد مجاهد و مبارز را زیر سوال ببرند لذا در تلاش های ریاکارانه و مزدورانه خود از سر استیصال و درماندگی برای ضربه زدن به حرکات انسان دوستانه و مدبرانه شیخ اصلاحات مجبور شدند به وقایع تحریف شده رژیم دیکتاتوری منحوس شاهنشاهی نیز متوسل شوند و به دروغ چیزی را به ایشان نسبت دهند که حتی آنان که کمترین اطلاعی از آن وقایع دارند باور نخواهند کرد تا چه رسد به امثال آقایانی نظیر آیت الله انواری و جناب آقای عسگراولادی و آقای ابوالفضل حیدری که به همراه شهید بزرگوار عراقی و سایر سران موتلفه که زندانی بودند و در آن مراسم نمایشی حضور داشتند، لذا پیشنهاد می شود آقایان برای اطلاع دقیق بروند و از این سه نفر بزرگواری که هنوز در قید حیات هستند سوال کنند تا بدانند چه کسانی از شاه طلب عفو می کردند و چه کسانی تا آخرین لحظه بر مواضع خود تاکید می ورزیدند .

دیروز روزنامه جوان از کروبی پرسیده بود:چرا در بهمن ماه ۱۳۵۵ در مراسم «سپاس اعلیحضرتا» شرکت کردید و تمناى عفو ملوکانه نمودید تا از زندان آزاد شوید؟

گفتنی است حبیب الله عسگراولادی از جمله کسانی است که با تقاضای عفو از زندان رژیم نجات یافت. در همان موقع این اقدام به عنوان یک تاکتیک برای گسترش مبارزه از زندان به بیرون نام نهاده شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.