شما در حال بازدید از صفحه ساده شده سایت کلمه می باشید. برای دیدن نسخه اصلی اینجا را کلیک کنید.

» دادگاه مدیران کانال‌های تلگرامی فردا برگزار می‌شود

شنبه, ۲۱ مرداد, ۱۳۹۶

چکیده : جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان این پرونده فردا از ساعت ۱۰ صبح در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی و به مدت سه روز برگزار می شود.


وکیل‌مدافع دو نفر از متهمان پرونده مدیران کانال‌های تلگرامی از برگزاری نخستین جلسه رسیدگی به این پرونده در تاریخ ۲۲ مرداد ماه خبر داد.

سیدعلی مجتهدزاده در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ۶ متهم این پرونده به جز یک نفر از آنها که در بازداشت بسر می‌برد، با قرار وثیقه آزاد هستند.

وی ادامه داد: جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان این پرونده فردا از ساعت ۱۰ صبح در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی و به مدت سه روز برگزار می شود.

مجتهدزاده یادآور شد: کیفرخواست صادره را مطالعه کرده‌ایم. به عقیده من اتهامات مطروحه نسبت موکلانم فاقد وجاهت قانونی است، ولی در هر صورت تصمیم‌گیر اصلی ریاست دادگاه است و امیدواریم ریاست دادگاه استدلالات و دفاعیات ما را در نظر بگیرد.

در اسفند ماه سال گذشته چند تن از مدیران کانال‌های تلگرامی حامی دولت توسط اطلاعات سپاه بازداشت شدند. شنبه ۷ مرداد کلمه خبر داد که برای تعدادی از این مدیران کانال‌های تلگرامی قرار وثیقه تعیین شده و چند تن از آنان آزاد شدند.